Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
15. feb 2008

vlasti timka takto ponocuje???

monikaaerik
15. feb 2008

Janka, rada si dam stretko,aj nam sa to uz posunulo,chodime von medzi pol 3 a pol 4.niekedy buduci tyzden sa dohodneme dobre? moj erik ma 3 dni za sebou poobednajsie,tak mi dobre padne s niekym pokecat.
Ja som mala tiez svojsky porod,tiez som bola na vyvolavacku,lebo som 11 dni prenasala,ale po vyvolavacke som sa aj tak neotvarala,tak som vyse hodiny s infuziou v zili stepovala po chodbe,aj tak nic tak potom ked som si lahla to zacalo,minuta pokoj,pol minuty kontrakcie,ale v tej chvili som myslela na to,ze ked to tak ma boliet,tak nie je to este take strasne,ale potom moja doki zistila,ze emka sa kazdu 4 kontrakciu dusi,tak mi uz brali krv a isla som na cisara.cele tehu som sa pripravovala na klasicky porod a skoncila som uplne inak.najhorsie to bolo ked som sa prebrala,cela som sa triasla akoby som mala nejaky abstak a to vraj este zo mna vyprchala anesteza,lebo som mala hlbkovu ale vsetko ma bolelo ale potom mi dali oblbovaky tak preslo,2 dni som lezala na intenzivke ako mrtvola,nemohla som sa ani pohnut,este stale som bola zacievkovana a dalsiu hadicku s vrecuskom mi trcala z brucha,lebo tym ze som prenasala a mala zelenu vodu,tak sa na obaloch vytvoril zapal,ktory musel vytiect a samoska,ze som brala aj antibiotika,ved porodke sme s emkou boli 9 dni.najhorsie boli tie prve dni,tazko to opisovat,aj som si poplakala,lebo emka mala silnu zltacku az taku,ze spala stale a nechcela sa prisat,prsia sa mi nalievali a nevedela som to dat von,uz som myslela ze sa na to vykaslem,vytierala som si nos vyvolavckou,vraj to malo uvolnit,ale figu,vyskusala som 4 odsavacky,kazda sestra mi vytlacala svojim sposobom,proste hroza,ale nakoniec na ten 5 den sa to podarilo a cuckame doteraz. takze ja neviem ake je pocut dietatko plakat ked sa narodi,ale je mi to uz jedno,hlavne ze je zdrava a krasna. a dalsie chceme... tak to je nas pribeh

monikaaerik
15. feb 2008

a rodila som v saci,bola som max.spokojna asi aj preto,lebo som mala vybevenu dokinu a detska lekarka je moja kamoska,tak som mala velku podporu aj v nej. do novej by som asi nesla,lebo som tam 2 x lezala a nebola som spokojna, este ze si mozme vybrat.

junovka
15. feb 2008

ja som tiez rodila 2 x na cisarak...je to hnus potom 😝 😝 ale ja som vsetko videla aj ako sa mikocky narodili 😎 😀 😀
Jani, ved zajtra je vikend 😵 😵 😀 😀

Uz spia obe...len aby soom nezariekla 😕 😝 😀 😀

janka08
autor
15. feb 2008

mony tak to ste maly tazke ☹ tak ja som to mala oproti vam lahke a myslela som si aky som mala tazky porod.ja by som kludne rodila dalsie 😀 ja by som velmi chcela este dievcatko aj ked som ostala tehu chcela so babu a mame marka

janka08
autor
15. feb 2008

a ked je vikend do kedy moze byt hore?mony a ema 😔 ?

junovka
15. feb 2008

😀 😀 mne sa Jani obe splnilo...len manzelovi asi nie 😀 😀 😀 chlapi, vzdy len chlapov, ne? 😖 😀 😀 😀

monikaaerik
15. feb 2008

Ema uz 😔 . Zaspala okolo 7 ale uz o pol 9 papala,hladoska moja,erik ma nocnu,takze spi pri mne na velkej posteli.
Takze Vlasti vies o com som pisala,ale vacsinou ked je cisarak po prvy krat,tak je aj pri dalsom dietatku,tak uvidime. Ty si to mala kvoli srdiecku,pokial si dobre pamatam z prispevkov. Ozaj vlasti ako ta 90 dnova dieta? Vydrzala si? ZAbrala?

janka08
autor
15. feb 2008

ne vlasti lebo my sme chceli obydvaja dievcatko 😀

junovka
15. feb 2008

do kedy chce Jani 😀 😀 😀

Monika, nemusi byt aj druhy cisar, pokial nebude robit sarapatu ta jazva po cisaraku 😉
Ja som nedrzala 90-dnovku, ale Kavovu dietku, ktora sa rozoberala na Volnej diskusii 😉 Trvala 2 tyzdne 😉

janka08
autor
15. feb 2008

inak marko vstal teraz o deviatej a ne a ne zaspat tak som mu dala dopit zvysnu 50ml co nechal o osmej tak dufam ze teraz uz spi vazne 😎 😔

monikaaerik
15. feb 2008

Jaaaaaj Vlasti prepac, pomylila som si to a zabrala ta kavova?
Baby lucim sa s vami na cely vikend,tak sa mi tu majte,ideme k nasim, tak nebudem na pc,ale v pondelok som tuuu. papa a pozdravujeme s Emkou deturence.

junovka
15. feb 2008

Monika a ja sa nemozem k vam pridat na kocikovanie??? 😕 😅

junovka
15. feb 2008

Jani, ked ti maly nedopije cele mlieko, tak ty to nechavas na neskor??, aby to dopil?? 😕

janka08
autor
15. feb 2008

ty uz si samozrejmost 😀

monikaaerik
15. feb 2008

Vlasti, ja som ratala aj s tebou, vlaste ja som sa chcela k vam pridat 😅
Dame si vediet, uz naozaj idem spinkat, o hodinku som zase hore na papanie,tak dobru noc

junovka
15. feb 2008

dobru nocku Monika 😉

junovka
15. feb 2008

Jani, ty kedy sa chystaspat?Dufam, ze nie teraz ?😒

janka08
autor
15. feb 2008

nenechavam teraz prvy krat a to nemoze 😝

junovka
15. feb 2008

nemalo by sa.Vsade to pisu na krabiciach mlieka 😉

junovka
15. feb 2008

raz som tu a raz som na Holtovej masti 😀 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
15. feb 2008

tak to som necitala ked on vypil o osmej len150ml ☹ tak som myslela ze mu dam dopit tak uz aspon viem.dik za radicku idem uz aj ja zalahnut bo posledne tri noci o nicom 😖 😠 tak zajtra 🙂 🙂 🙂

junovka
15. feb 2008

najprv sa stazujes, ze nikto tu neni, a teraz ked mozem, tak..... 😒 😠 😖 😉 😀 😀 😀 😀

petka.m
16. feb 2008

Ahojte dievčatá, ja už od 6,15 buntoším. Akurát som vás dočítala, inak aj ja som rodila v šaci. Bola som spokojná, dr. mi veľmi pomohol a bol veľmi zlatý. Tiež som prenášala 2 týždne a tiež mi dali vyvolávačku. Pôrod nebol ľahký, nakoľko Dianka bola veľmi veľká (4400g, 53cm), no dala mi zabrať. Ja druhé veľmi nechcem, ked si predstavím tú bolesť, tak v žiadnom prípade. Ale presne ako písala Junovka, každý chlap chce chlapa, tak ten môj tiež...
Baby a kedy máte stretko? A kde? Ja by som tiež veľmi rada prišla, keby vám to nevadilo a nič by som nemala 😉 .

janka08
autor
16. feb 2008

peti to by bolo super keby si prsila 🙂 uz minule som sa ta pitala ci chodis poobede vonku aby si prisla s nami na prechadzku.inak my sme hore uz od 6,00 😠 😠 😠 a noc katastrofa,peti aj marko bol dost velky4,000 a ja mam sotva 50kg 😝

petka.m
16. feb 2008

jooj jasné si sa ma pýtala a som ti zabudla odpovedať, chodím poobede vonku, niekedy sa mi nechce, tak ju dám na balkon, lebo ona je zvyknutá byť každý deň na vzduchu 😉 . Tak Janka tú váhu ti závidím, ale v dobrom. Ja som v tehu pribrala 20 kg 😠 a ešte teraz mám 5kg navyše 😠 . A neviem sa ich zbaviť.

viera78
16. feb 2008

ahojte vcera som zalahla skoro tak som si vas precitala az teraz viete co som si vsimla ked je tatino na nocnej malz mi spi celkom dobre rano ked prisiel manzel z roboty som mu zahlasila ze bude asi spavat vo vedlajsej izbe.ja som tiez dost pribrala mala som 50kg teraz 68kg da sa schudnut ja na to nemam energiu ale sama sebe sa nepacim sestre sa podarilo schudnut tak dufam ze aj mne ked maly zacne liezt.

janka08
autor
16. feb 2008

ahoj vierkatak aspon vy ste sa vyspali 🙂 peti tak to by si molha vybehnut na prechadzku aj hore na terasu 😉 viery ty by si to mala asi dost daleko ku nam na prechadzku 😀

junovka
16. feb 2008

ahojte 😉 my sme mali super noc, az do 5.30h, kedy sme papali 210 ml a potom sme spali do 8h este 😉

Dobre nasnezilo pocas noci, ne?Pozeram, ze dnes fuka otras vietor.Vcera co som bola vonku, tak Nelinka lapala po dychu od vetra 😅

janka08
autor
16. feb 2008

tak to ti vlasti zavidim ☹