Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
26. feb 2008

Mati, to, ze sa ti maly vysypal len na tvari, tak to neznamena, ze je laergicky.Keby bol na baklazan alergicky, tak sa ti vysype po celom tele.Ja som to tak mala pri Nelke, myslela som si, ze je alergicka na hrusku, ale dokina mi to tak vysvetlila, ako ja teraz tebe.Pokial viem, tak ste mali problemy s vyrazkami na tvaricke, ci nie?Boli ste na tom Severe u tej koznej Terrpovej?

martinabarak
26. feb 2008

Nie, boli sme nakoniec na Postovej a nam to zmizlo 🙂 a teraz je to zasa spat ☹
No aspon vieme co na to... Ja som si myslela, ze by mal byt vyhadzany na celom tele, no aj tak mu ho uz nabuduce nebudem davat. Bol to dost velky humus - hoci ho maly zjedol cely 😀

junovka
26. feb 2008

ako myslis, humus?Mne vsetko co Nelke robim a ked to este zmixujem, tak mi to pripada tiez ako humus 😀 😀 😀

junovka
26. feb 2008

a co povedali na Postovej,aka diagnoza?

martinabarak
26. feb 2008

No tak toto bol najvacsi humus 😀 a este aj stmavol, tak to v misticke vyzeralo hrozneeee..... .
a diagnoza ? to nevie ani Dr. podla mna, ze to babatka mavaju a samo to potom mizne, hlavne ak to je len na jednom mieste

junovka
26. feb 2008

tak to potom asi to co mala aj Nelka.Dala dajaky krem, ale nepomahal.Tak som ho vyradila a pouzivala modru Indulonu.Odvtedy je pokoj/klop-klop/ 😉

martinabarak
26. feb 2008

Po kreme co nam dala Dr. bolo hned vidno rozdiel, ako to pekne odchadzalo.....A 4 dni bez kremu a je to spat, takze odznova a musim to pravidelne natierat 😒

janka08
autor
26. feb 2008

tak nase plavanie zasa s placom vo stvrtok to bolo v pohode tak som ho vychvalila ze dnes toto.papt kesicku nechce a furt len murci ja fakt neviem co mu je 😕 😲 😀

junovka
26. feb 2008

asi dalsie zuby 😉 🙂

janka08
autor
26. feb 2008

tak to by to mohli byt fakt zuby lebo je fakt zly ☹ ☹ ☹ ☹ co robite????

sun6
26. feb 2008

haloo je tu niekto?

martinabarak
26. feb 2008

Ahoj 😉

sun6
26. feb 2008

Aky si mala den?

martinabarak
26. feb 2008

Hmm, celkom ujde, trochu sa oteplilo a zacala som soplit 😒 a maly je celkom v pohode dneska 🙂 A ty ?

sun6
26. feb 2008

mam pocit ze kazdy den je rovnaky... ale pohodicka...

janka08
autor
26. feb 2008

Je tonka tak ty si tu uz riadne dlho nebola.Co je s vami???????

martinabarak
26. feb 2008

My ani nie, vcera sme prvykrat papali kasu 😉 a asi by sme mali aj masko, len sa neviem odhodlat ....

janka08
autor
26. feb 2008

a ak mu chutila kasicka

sun6
26. feb 2008

Ahojcek... vsetko je ok... len som mala dost naplneny program. Ako sa ma Marko?

martinabarak
26. feb 2008

Velmi 😀 celu ju spapal a dnes tiez sme ochutnali bananovi, ale menej ako vcera 🙂 Marko nakoniec papa tu cokoladovo-pomarancovu kasu?

sun6
26. feb 2008

martinka: nemusis sa bat... pridaj trosku maska... a uvidis--- tu radost 🙂

martinabarak
26. feb 2008

Baby musim koncit, bo manzel uz nevladze bavit maleho 😝 . Tak sa majte pekne 🙂
Dobru noc 🙂

janka08
autor
26. feb 2008

nepapa 😠 zdes toho vela nepojedol a uz ani tie kase vecer do neho nejdu 😠 😠 😠 toni ako sa ma maly?mati kludne skus

sun6
26. feb 2008

uz by len chodil ... neobsedi.. lezie,... a papa...

janka08
autor
26. feb 2008

idem zalahnut lebo ma maly dnes znicil 😝

monikaaerik
26. feb 2008

Ahojte baby,
tak aj ja som dnes normalne vyzmykana. Vcera bola Emka ockovana a este teraz vecer o pol 7 mala 38,2 teplotu, a aj ten zub sa este prerezava,ale ostry je jak slak.tak teraz neviem,ci ma teplotu este z vakciny,alebo ten zub,lebo kym jej na zubok nedam trochu gelu tak vobec nezaspi a casto sa budi na plac.to bude noc,aby to uz preslo. Idem pozriet nejaku bundicku pre malu na jar,lebo videla som krasnu v tescu,ale za 890,- 😨 , strasna cena

janka08
autor
27. feb 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

junovka
27. feb 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 ....

janka08
autor
27. feb 2008

vlasti ake cestoviny mozem malemu uvarit?to je jedno?

viera78
27. feb 2008

ahojte vcera vecer maly zaspal primne plakal naraty dufam ze dnes uz bude mat lepsi den.