Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
9. apr 2008

Ja som sa ucila na ZS 4 roky rustinu a pamatam si z nej len azbuku 😒 . Aj anglicky som sa ucila na SS no naucila som sa ju az v UK a Irsku, kde som bola 2 roky.

junovka
9. apr 2008

🤐 super Mati, takze ani neni cudo, ze studujes casaky z Irska 😉
Inak, teraz som citala temu, ze Teplaky, mastne vlasy.....vy chodite tiez nalicene vonku, ked idete s drobcom na vychadzky?Lebo ja nie 😖 😅 .....raz za dva mesiace 😔

martinabarak
9. apr 2008

Na tej stanke co som hodila si len pozeram obrazky, citat sa mi nechce..... 😒 😉
Nechodim nalicena, to len ked si vsimnem v kupelke make-up tak si ho dam. Naposledy pred 2 mesiacmi sa mi zazdalo, ze sa asi pokazi, ked je uz dlho otvoreny, tak som si ho parkrat dala a potom ma to preslo....

bejula
9. apr 2008

🙂 halo, my sme boli vonku, bolo tak teplučko 😎 a teraz dufam, že nebude pršať 😠

martinabarak
9. apr 2008

Aj my sme boli na hodinku a sme sa spotili. Tak som sa naobliekala, ze som sa von po ceste vyzliekala a maly sa potil 😝

martinabarak
9. apr 2008

Dako sa nam tu zmenili pismenka na velke, ci sa mi zda.... 😕

junovka
9. apr 2008

ahojte 🙂
My sme boli viac ako 2 hodinyky, nakolko sme vysli o 14, Nely si pospala a domov sme prisli okolo 16.30h, nakolko sme cakali Timku pred druzinou, kedy sa vrati z generalky 😉 Fajne bolo.Mylsela som si, ze bude prsat, ale bolo super. 😉

Pozeram, ze dajak MK vynovili, ci co?? 😕 Nevedela som sa nanho dostat. 😝

martinabarak
9. apr 2008

Ahoj, to pri smajlikoch ten USMIEVAČIK tam bol aj predtym, bo sa mi to zda smiesne, ze usmievacik 😀

junovka
9. apr 2008

myslim, ze tam bol smajlik 😕 😒

petka.m
9. apr 2008

ahojte, aj my sme boli vonku viac ako 2 hodky, tiež sme si pospinkali, boli sme v obchode a počkali na ocka.
jooj dnes bolo perfektne, ta sa vytešujem. konečne sa nám umúdrilo počasie, len som zvedavá do kedy...

petka.m
9. apr 2008

vlasti si sa pýtala, či vieme po anglicky. tak ja ani slovo 😠 , v škole som sa učila 8 rokov nemčinu. ale fakt ma veľmi mrzí ta anglina, lebo aj minule som pozerala len tak pre zaujímavosť prácu na profesii a všade no fakt všade chcú anglinu 😠 . ja sa už teraz bojím, ked si budem hľadať po materskej robotu... 😒

petka.m
9. apr 2008

už zas dali malé písmo, asi sa im to nepáčilo s tými veľkými písmenami 😀

monikaaerik
9. apr 2008

Ahojte babulienky,
tak moja Eminka zaspinkala o 18:15. to asi ten fenistil, aj skoro vstala od 15:30 a potom uz jej bolo dlho, chystam akurat na zajtra obed,ale miesto toho aby som sa postavila za kuchynsku linku,tak som si sadla za pc.
Ale iba na chvilku, moj manzel je na hokeji,tak som sama. Dnes bolo fakt super, my zvykneme chodit tiez 2x von a rozmyslam ze pomaly potrebujem pre Emku nejaky klobucik,asi pojdem zajtra kuknut do cinana na druzbu.
juj, zvoni mi mobil utekam

petka.m
9. apr 2008

pekný večer všetkým 😉 .
monika čo emka s tým výrastkom na ušku? skúšala si sa spojiť s tým plastickým chirurgom, čo som ti dala kontakt, či...?

monikaaerik
9. apr 2008

Peti ahoj,
nie nespajala som sa,lebo mi pisala jedna kocka,co je sestricka na plastickej chir. v saci,tak mi povedala,ze aj keby som do sace sla, ze to musi ist v celkovej anesteze,pretoze je malicka a pri lokalne by jej to neodstanili ale ze ta davka je velmi malicka,je to max. 5 minutovy zakrok,ale ze to aj tak musi pozriet doktorka,ze sestricka to nevie tak odhadnut,no je pravda,lebo sestricka sa iba pytala ci ma vyrastok a ja ze hej, ale pozriet sa nepozrela,tak pojdeme asi tam spat.dam potom vediet co a ako,

petka.m
9. apr 2008

ok monika 😉 . možno emka má iný výrastok ako dianka, a preto jej to musia robiť takto. Lebo dianke to len lokálne umrtvili.
tak držím palce emuške. a neboj bude to v poriadku, nieje to nič hrozné, hlavne že je zdravučká 😉 .

junovka
9. apr 2008

😉 😉 😉 .....

bejula
10. apr 2008

dobré ráno upršanéééé 😒
ahojte babulky, čitala som Vás čo ste písali .... 😉

Vlasti 😉 nehádaj sa aj tak maju pravdu nasi chlapi 😠 , mne tiež robil manžel kuchynsku linku, spodok mam murovaný to robil on a dvierka sme si dali robiť, kľučky som tiež si ja vybrala, čo som chcela a nemam je to, že mám horné skrinky klasicke otváranie až po strop a chcela som to mať predelené v strede pasu a mať mliečne sklo a otváranie skriniek vertik. ale cena by bola dvojnásobná a so sklom ani nehovorim, že v dome to budem mať 🙂 , dole mam plávajucu podlahu, pretože som dala preč radiator, tak som nechcela dlažbu, no mam tam popri linke koberček a čo sa týka vody na plávajucu, tak sem tam kvapne mi voda z ruk al. riadu ale nic hrozné 😉 dufam, že som to zrozumiteľne popísala
ja mam tiež varnu platňu - plynovu a dole ruru elektricku, som spokojná 🙂

co sa tyka licenia do 1 a pol som houby robila s výzorom, teeraz aj sa namaľujem, .... 😎

junovka
10. apr 2008

ahojte 😉 ............,,

bejula
10. apr 2008

halo 🙂

junovka
10. apr 2008

halooo Peti, dnes sa neozves,Potrebujem daco vybavit s tebou 🙂 😉

janka08
autor
10. apr 2008

cafte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
10. apr 2008

ahoj 🙂 Neli mi zatial hoinku spinka.Cakam kedy vstane na obed.Mas dnes volno?

janka08
autor
10. apr 2008

dnes som bola ranko takze poobede sa venujem markovy 🙂 vlastii a vy uz prerabate???

junovka
10. apr 2008

dajak to stoji 😖 😒

janka08
autor
10. apr 2008

a preco????

junovka
10. apr 2008

vid vyssie prispevok, co som pisala vcera 😀 😀 😉

Od rana som uz dajaka nervozna.Stale myslim na to, ako to dnes s Nely zvladnem na tom Timkinom predstaveni, nakolko som ju chcela aj kamerovat aj o Nely sa starat....neviem 😝 😝 😖

nera
10. apr 2008

Ahojte 😵

junovka
10. apr 2008

cau 🙂 ...

nera
10. apr 2008

nejdete dnes do Caufflandu? je tam tá vystava...