Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
27. apr 2008

Peti, mas IP 😉

petka.m
27. apr 2008

vlasti už som ti poslala IP 😉

petka.m
28. apr 2008

ahojte dievčatá, tak aký ste mali víkend? my sme boli na chatičke, Dianke sa veľmi páčilo 🙂 .
Dnes sa ideme očkovať, tak držte palce 😉 .

junovka
28. apr 2008

Peti, mas IP.

monikaaerik
28. apr 2008

Ahojte baby,
trosku vas zanedbavam,ale cez vikend sme boli u nasich, nieco posadit a predtym som mala zase fusku.
Mame sa dobre,vsetko ide ako ma,tesime sa z dobreho pocasia a inak vsetko po starom. Este sa ozvem. Zatial papa

petka.m
28. apr 2008

Vlasti, máš IP 😉

bejula
28. apr 2008

všetkých Vás pozdravujeme 😉 😉 😉
a zajtra sa posnažím aby som niečo aj napísala 🙂

martinabarak
29. apr 2008

😕 😨 😕

martinabarak
29. apr 2008

Babenky, ked chodite vonku, tak natierate deticky dakym ochrannym kremom s UV ? ak ano akym, lebo neviem, co mam kupit....

😉 🙂 😉

junovka
29. apr 2008

Ahojte
Ja nenatieram zatial s nicim.
Inak, Mati, citala som ta na Kosicankach......u kazdeho sa alergia prejavuje inak.Ak este mate stale problem s tym kaslom a ty si alergik, tak mas plne pravo sa pytat na alergo, alebo si ziadaj odber krvy na zistenie IgE-alergeny v tele.Chcela som sa ta opytat, ako ste na tom s vyrazkami....lebo viem, ze ste v zime mali neake problemy, ci nie? 😕 😉

martinabarak
30. apr 2008

Cauko.
Ten fliacik na licku sa nam stale raz zacas robi, teraz skoro stale preventivne potieram to miesto calciovou mastickou. Este aj krk sa mu vyhadze zavse, ked ma dake oblecenie, co ho ohryzie, tak ma tam flaky a este si to doskrabe, tak ma ranku. No potom mu davam oblecko s vystrihom a prejde to.

Ten kasel je ovela lepsi, prestala som mu davat kvapky s alkoholom, a davam len fenystil a hedelix, tak uvidim ci to prejde celkom.... 😉

junovka
30. apr 2008

ahojte....

Mati, sleduj ho najviac, ked sa meni pocasie, nakolko zacina sa mierne ochladzovat a aj Timeike sa polepsilo/klop-klop/.

Nas trapia este stale hnacky-uz 6 den ☹ ☹

junovka
30. apr 2008

Petka mas IP ☹

petka.m
30. apr 2008

Vlasti máš IP.
To už 6 deň trvá 😨 ? Tak to už dosť dlho... ☹

janka08
autor
30. apr 2008

cafte kocky ako vidim vy si tu len ipeckujete 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
30. apr 2008

tak idem off ked tu nikto nieje ☹

junovka
30. apr 2008

🙂 🙂 ..............

nera
1. máj 2008

Ahojte 😵 ako sa máte?

edita33
1. máj 2008

caute,neviete aky program je na alpinke?vraj dnes zobudia katku???

nera
1. máj 2008

editka - áno dnes by mala už Katka fungovať, aj my by sme chceli ísť, no závisí to od počasia
a ešte skús sa kuknúť sem
http://www.kosice.sk/static/akcie/brozurka_dmk2...

edita33
1. máj 2008

diky pekne NERA za brozurku,ved to pocasie je na figu,prave dnes ked sa clovek niekde chysta,vyzera to na dazd... ☹

janka08
autor
1. máj 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,,,,,,

junovka
1. máj 2008

AHOJTE 🙂
Neda mi to.....musim sa pochvalit, lepsie povedane Nelinku musim pochvalit......UZ CHODIIIIIIIIIIIII SAMAAAA 😀 😀 😀 😵 😵 😵 Presla trasu z obyvacky, cez celu chodbu az do deckej 😵

janka08
autor
2. máj 2008

dobre ranko 🙂 nekinke gratulujeme je to sikovnica 😵

junovka
2. máj 2008

ahojte 🙂

Nely, uz dnes skoro cely den pobehuje po vlastnych....dnes sme boli u dokiny, tak sa nam tlacia ocne zubky 😵 😀

junovka
3. máj 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂

janka08
autor
3. máj 2008

caute kde ste vsetky 😨 😕 tak my uz mame aj horne zubky od vcera 😎

junovka
3. máj 2008

Ahojte 😉 ...tak dnes sme boli u babky a dedka na chate, Nely si vyskusala v chodzu po nerovnom terene, ktora skoncila s mensim prekoprcnutim 🙂 😉 Nastastie, teda aspon dufam, hnacky nas uz obisli 😝 😉

janka08
autor
3. máj 2008

vlasti a kolko ma nely zubky?

junovka
3. máj 2008

zatial 2 dolne, ale boli sme vcera u dokiny, koli hnackam, tak nam z fleku povedala, ked pozrela do pusy, ze sa jej tlacia osne zubky s dvojkami hore 😕 😕 ....kedy vylezu, tak to vie len ten hore 😀 😀 😀