Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
18. sep 2008

Cauko.

Jej ako ti je fajne, ze ti vsetko papaju, Seabstian zacal vsetko vypluvat a nechce nic poriadne jest. Vcera zjedol dobrovolne na obed polievku a na veceru sam jedol pribinacika. Mimo toho som sa mu snazila natlacit aj druhe jedlo po polievke aj o dve hodky neskor no max. po tri lyzicky som donho dostala.... 😠

Dnes zatial 2x kusol do chleba, kusok cervenej papriky a polovicu malej vyzivy som donho natlacila, lebo druhu polovicu vylial na zem. 😠

Asi ho vyhladujem a potom dufam, ze zje vsetko..... 😵

janka08
autor
23. sep 2008

cafko 🙂 takze ja mam dnes pobedku a marko haji tak som kukla.cely vikend sme sa liecili lebo sme mali crevnu chripku.najhorsie to znasal samozrejme marko.ale nastastie uz ani nehnackuje a ani nevracia tak dufam ze je to za nami.vlasti vy spite uz iba raz denne?mati sebastianko uz beha?

junovka
24. sep 2008

ahoj Jani,
my spime raz denne asi tak hodinu a pol, ale stane sa dakedy, ze nespime vobec 😠 😝 😝

A tvoj Jani, uz beha o 106??? 😉

zlaticakhalil
16. okt 2008

ahoj junovka ako sa mas? vlastne ahojte baby
my sa mame dobre uz behame a dokonca aj odvrava 😉
spime raz denne ale niekedy len cca 1 hod. a to potom je katastrofa 😠

andrea.m
16. okt 2008

ahojte babule. rada by som chodiť na aerobic do cvč domino na popradsku ulicu. je to utorok,štvrtok od 19.00 do 20.00 ale samej sa mi nechce 😒
nechcete sa niektorá ku mne pridať? bývam na kežmarskej. stačil by mi aj jeden deň v týžni.

janka08
autor
17. okt 2008

ahojte andrejka ja mam aerobic pri malom 🙂 a v praci inak ako sa tu vsetky mate??????????

zlaticakhalil
17. okt 2008

no pohyb by sa zisiel ale si dost daleko mne sa ani do BIlly nechce 😅

monikaaerik
18. okt 2008

Ahojte dievcata,
dlho sme sa neozvali,ale nemame vela casu. Emka sa uz koncom 11 mesiaca sama pustila do chodenia, takze to naplno vyuziva, este sa kojime,ale priznam sa, uz som z toho unavena,pretoze cez den mi to nerobi problem,ale v noci su to kazde 2 hodiny.z toho ma pred mesiacom seklo v krizoch, niesli ma na ortopediu,urobili obstrek,dva dni som bola mimo,ale potom uz dobre,ale z casu na cas, sa to ozve, no ale co sa da robit. rada by som s kojenim vydrzala do 18 mesiaca.teraz mame trosku problemy s chrapcanim v dutinach,pretoze sme dva tyzdne soplikovali kvoli zubkom,zubky vysli, nadcha ustupila,ale ostala nam opuchnuta sliznica v nosohrtane a euch.trubica je tiez zuzena,takze sme na fenistile,kvapkach do nosa,aj ked sopliky nemame a stiekame mar,takze ked aj nieco emke zakruzi okolo nosteka,tak je zle nedobre. vo stvrtok ideme na kontrolu na krcne,tak som zvedava.Inak ja som sa dala na skolu, na stojarinu, tak mam z toho velku hlavu a hladam niekoho na rysovanie, tak ak by ste mali niekoho, dajte mi prosim vediet.
Som rada, ze sme kosicanky - terasanky spat 🙂

kacena77
31. okt 2008

Ahojte,som tu nová.Volám sa Kaťa,mám 31,manžela a 2 deťúrence.Sce teraz nebývam na terase,ale stále tam chodíme k rodičom a možno sa to čoskoro zmení.

ankam
31. okt 2008

ahojte babenky-chcem sa popitat na skusenosti.
Ktore z vas rodili na Terase a poznate Dr.Mikolaja?diky

janka08
autor
1. nov 2008

ahojte dievcata ako sa mate?my dobre sme zravy zatial.markovy idu asi dalsie zuby.ako ste na tom s tym ked sa posuval cas?ahoj kacenka 🙂

bejula
28. nov 2008

ahoojte maminy 🙂 , no nedalo mi sa neozvať, nebola som tu večnosť, ale ako vidim Vaše ratolesti už behajú, su tu už aj iné maminy ako za mojich čias, všetky Vás pekne pozdravujeme a čakáme prírastok, som v 3 mesiaci, takže opäť sa vratim samozrejme s radosťou k tým bábetkovským režimom, papa 🙂

nera
29. nov 2008

bejula - blahoželám k tehu 😵 😵 😵 nech všetko dobre prebieha a najmä dopadne 😉

bejula
29. nov 2008

ahoj nera 🙂 ďakujem Ti pekne a ak tomu dobre rozumiem ty čakáš v januári ????????? 😨 tak to je super, tiež Ti blahoželám 😅

nera
29. nov 2008

bejula - vďaka 😵 no uvidíme kedy to vyjde či vydržíme do januára, či ako...no chcela som jarné, ale..... 😉
Som zvedavá ako to Dianka prijme 😉
A Tvoja Bianka sa teší na babätko? Moja pusinkuje bruško a keď v TV vidí babätko tak ukáže na bruško

junovka
29. nov 2008

caute-kocky blahozelam vam k tehulkovaniu 😎 😵 😉

bejula
29. nov 2008

ahoj junovka 🙂
ďakujem, ako sa máš, no tak Nely je už kočka 😉 , ale ten čas letí, super, že sa stretáva stará partia, lebo ja som myslela, že ako dlho som sa neozvala a o dve al. tri starny som tam našla svoje odpovede, takže nejako to tu stíchlo ☹

nera 😉 tak dúfam, že to vydržíte, novoročné bábo je super začiatok roka, ja som nar. 1.1. takže viem o čom to je , no moja Bianka na začiatku sa veľmi netešila na babo, ale teraz už mi vraví čo mu budeme dávať, čo s nim budeme robiť a tak ... 😀 ale ja ešte nemám veľké bruško takže to nevidieť. A ty ako sa citiš a kde budeš rodiť ?

nera
29. nov 2008

júnovka - vďaka 😵 ...ja dúfam, že dovtedy zateplia 😉
bejula - cítim sa všelijako, niekedy v pohode, ale väčšinou unavene(aj preto som často bola pri mamke, najmä v lete, tam sa Dianka riadne vybehala) a už sem-tam sú aj bolesti, kopance sú už riadne.Rodiť budem tu v novej u svojho lekára, už ho mám aj dohodnutého, tak dúfam, že bude všetko OK.
A Ty?
A ja by som tiež chcela vydržať do roku 2009, nie kvôli príspevku, ale kvôli roku. Totiž moja babka sa narodila v r.1909, moja mamka v r.1939, moja sestra v r.1969 a keby sa vydržalo tak maličké by bolo v r.2009

monikaaerik
30. nov 2008

Ahojte,
Nery,ja uz som si minule všimla, ze ma tt 😅 , gratulujem, aj moja sestra a kamoška čakajú, tak sa veľmi teším na mimča.
Beji,aj tebe prajem príjemné tehulkovanie, nech to klape ako má.
Baby,nemáte náhodou na predaj fusak do športového kočiarika? Ďakujem veľmi pekne.
Janka,aj nám sa prerezáva 4 stolička a Emka je nervná ako stará baba, keď jej niečo nedovolím, hneď sa hnevá.

************Dnes je prvá Adventná nedeľa, tak sa vytešujeme, večer si zapálime prvú sviečku, to bude radosti*************
prajeme krásnu nedeľu,papa.Monika a Emka

martinabarak
30. nov 2008

Ahojte baby 🙂
Som tu po dlhsom case, tak vas vsetky zrdavym.
😉
Urobila som zopar vianocnych pohladnic so Sebastiankom a neviem sa rozhodnut, ktoru mam dat vyvolat pre babicky. Poradte, ktora sa vam najviac paci....Vopred d.

🙂

martinabarak
30. nov 2008

.... kuk do mojho albumu..... 😉 😀 😉

junovka
30. nov 2008

caute

Matka, u mna boduje bud 4, alebo 9 fotka 😉 ...ale rozhodnutie je na tebe 🙂

martinabarak
1. dec 2008

Ahojky,

o 4 uvazujem pre prababicku, lebo je tam najvacsia fotka, a pre babicky este uvidim..... 🙂
Ako sa inac mas ? Babulky mas zdrave? My sme boli vsetci chori minuli tyzden a zajtra sa mame ist ockovat a chcem aj ockovanie na ovcie kiahne. Hoc kamoska mi vravela, ze tym ze dieta dostane daku taku chorobu, tak telo si liecenim vytvara imunitu a ked ho dame zaockovat na vsetky bezne choroby, tak potom moze mat slabsiu imunity voci inym chorobam, ktore mozu prist.... Tak som zvedava, co nam Dr. povie...

🙂

mimusiacik
2. dec 2008

Turne plodnosti s OZ BOCIAN

http://www.bocianoviny.sk/

Vyborna sanca napisat na listok svoju otazku na diagnozy a sledovat Dr.odbornikov na plodnost ako zareaguju v roznych centrach...pritomni dr.z centier,urolog,embryolog,neonatolog...

Ucast zadarmo,nemate co stratit ,len ziskat

5.12.2008 Golden Royal,Vodna ul,17hod

lusinkaj
4. dec 2008

ahojteeeeee 🙂
vo vašej teme som prvykrat,ale chodim do temy snazilky a tehulky u dr.hermana.....mozem sa pripojit k vam?

janka08
autor
7. dec 2008

caute taj tu sa to zeby rozhybalo?????

martinabarak
9. dec 2008

😉 ..ta...neviem Jani.... 😀

monikaaerik
10. dec 2008

Ahojte bambulky,
len vas chcem pozdravit.
Janka, ja by som sem - tam prispela, ale zatial nemam k comu.
Lusinkaj, jasne pridaj sa, si odtial z terasy?

junovka
21. dec 2008

Ak láska topí ľad, čo pani Zima vyčarila,

ak dá človek viac, čo v sebe skrýva,

ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz

a v detských očiach je vidieť jas,

tak prišiel Vianoc čas!

Požehnané vianoce a Nový rok !

janka08
autor
26. dec 2008

ahojte dievcata ani som vam nestihla zazelet pekne sviatky ☹ no tak pekne posviatky 🙂 ako ste sviatkovali?my super.myslela som si sice ze marko bude nejak vnimat tie sviatky ale u neho to bol bezny den 😀