Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
28. dec 2008

Ahojte,
Janka aj u nas tak normalne, Emke zase najviac chutia salonky zo stromceka, sama si ich da dole, rozbali a papa a potom len pride za mnou, ze ma ba rucky. Ale u mna to boli najkrajsie Vianoce, plne dojatia a slz, aj ked nebol sneh 🙂
Marko uz musi byt velky fesak, uz aby bolo teplo a povyliezali z bytov, lebo v takej kose sa mi ani nos nechce vystrcit a Emka je v obdobi ked nechce uz sediet v kociari a aj ked sedi tak sa stale pyta von.

Do Noveho roka sem nenakuknem, tak Vam vsetkych prajeme stastlivy Novy rok, hlavne, pevne zdravie celej rodine, pohodu a spokojnost a nech sa vam vsetkym splnia Novorocne predstavzatia. A ozaj davate si nejake?

junovka
4. jan 2009

ahojte,

Cheli by sme si kupit elektricku ruru a zvazujeme.....aku znacku, a ci by ste mi vedeli povedat, kolko asi taka elektricka rura spotrebuje elelktriku pri takom cca hodinovom peceni?Dakujem vam peken za kazdu infosku 😉

junovka
4. jan 2009

Evka/nera/ gratulujem ti k malickej Olivii 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

monikaaerik
4. jan 2009

Ahoj Vlasti,my mame hore plynovy sporak s elektrickou rurou znacky Gorenje,ale aky typ tak to z vonku nevidim,ale fakt ti nepoviem,kolko spotrebuje, nikdy som to nesledovala 😅 a ani nestudovala.hanba mi no.

Evka aj my sa pripajame,hlavne zdravie a drzte sa. 😵

martinabarak
7. jan 2009

Ahojte baby, vsetko dobre v Novom Rocku!

No co Junovka, zlakla si sa Rusov, ze nam zrusili dodavku plynu, ci uz ti pecie nedobre tvoja rura....? 🙂 😀

janka08
autor
6. feb 2009

haloooooooooooooooooooooooooooo kd ste vsetky??????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

junovka
21. feb 2009

😕 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹

ludka79
22. feb 2009

ahojte, ako vidim ze tu nikto nie je...to nikto nema babo na terase ??????

martinabarak
6. mar 2009

🙂 😉 🙂

junovka
7. mar 2009

co sa smejes Mata?? 😀 😀 😀 😀

mauzos
30. mar 2009

ahojte baby 😉
neviete niektora ako to je s tou novou poliklinikou na Toryskej? Budu tam nejaki detski lekari?
Moja gynekologicka s tam stahuje od 1.4. a keby tam bola aj nejaka dobra detska, to by bolo perfektne, lebo nedaleko byvam 😉
nemate nejake infosky?

mauzos
31. mar 2009

tak kedze mi nikto neodpisal, tak som sa tam dnes presla a je tam mlada detska lekarka Dr. Gregova. Bola velmi mila, sestricka tiez, hned sa ma ujali. Su tam krasne nove priestory. Tak snad budeme spokojni.
Tak som mozno niekomu pomohla 😉

zade
22. apr 2009

Ahojte dievcence! Troska Vam sem vtrhnem, nakolko by som Vam rada ponukla moznost navstevovat so svojim dietatkom predskolske hudobne programy v Hudobnej skole YAMAHA Class. Chcela by som si otvorit pobocku v septembri v MC Haliganda a MC Stonozka v KE. Som z PO, u nas to otvaram tiez. Rada by som poznala vase reakcie, ci by sa vam to pacilo a pod.
V marcovom cisle Mama a ja bol o tom krasny prispevok, z pobocky v Prievidzi. Ide vlastne o hudobnu pripravku pre deticky od 4 mesiacov az do siestich rokov. Jednotlivy vek je rozdeleny do kurzov. Nechcem sa rozpisovat, aby ma niekto zle nepochopil. Taktiez si touto cestou hladam mamicku na MD, ktora by sa rada stala lektorkou. Ma pozitivny vztah k detom, ovlada hru na klavesova nastroj, resp. zobcovu flautu a pekne cisto spieva....
Ak by to niekoho zaujalo, blizsie info cez IP.

Posielam odkazy na stranky, kde sa o tomto projekte pise viac. Budem rada, ak sa vyjadrite.
Vdaka....

www.yamahaskola.cz
www.yamahakurzy.cz
www.yamaha-skola.sk

janka08
autor
27. apr 2009

ahojte tak to tu uz nikto nechodi????

monikaaerik
27. apr 2009

Ahoj Janka, sem - tam nakuknem,ale nemam vela casu
A jejky gratulujem 9 tt krasne. aj ja chcem 😕

janka08
autor
28. apr 2009

Monika pri markovy to bude asi riadna makacka 🙂 ako sa mate???

monikaaerik
28. apr 2009

To verim,ale neboj,urcite to zvladnete 😉
My sa velmi nemame cim chvalit 😔 , mame nejake blbe obdobie,a uz trva dost dlho. Zacalo to ked som si potrhala vazy na nohe, mala som 6 tyzdnov sadru, medzitym zacala EMka skulit na jedno ocko,potom na druhe,tak uz 2 tyzdne sa snazime nosit okuliarky, ma 3 dioptrie, a poviem,ti tazko som to prezivala, ale uz dobre,asi vsetko potrebuje svoj cas, potom nam doma odisla vana, takze sme museli prerabat kupelku, potom Emka 2 tyzdne soplila, potom chytila zapal dychacich ciest a nakoniec sme skoncili s rotavirusom v nemocnici,boli sme tam presne 7 dni, 5 dni bola napojena na infuzke, lebo tym,ze ju este kojim,nevedela som do nej dostat tekutiny a ona vseobecne velmi malo pije.Prisli sme domov, mna rozbolelo ucho,lebo som tiez nejako presla nachladnutim a asi mi to zaslo na ucho, zajtra uz idem na krcne. A s Emkou som bola dnes na neurologii,lebo zvykne sem tam,ma take dni,ze sa zapozera do hora,ale uplne oboma ockami,akoby na obocie ked sa chces pozriet, tak zajtra ideme na eeg,emke pichnu injekciu, mala by som ju tam nejako uspat, a oni jej natocia to eeg,ale podla toho co som hovorila,tak dr,povedala,ze to mozu byt priznaky epilepsie, tak to ma uz uplne dorazilo, dufam, ze sa to zajtra nepotvrdi,lebo neviem ako to zase budem prezivat. naozaj nic nie je dolezitejsie ako zdrave dieta, doteraz sme nemali ziadne problemy a tento rok sa to sype jedno za druhym.
Ale inak, ked si vsetko toto zle odmyslim, tak sa mame dobre, klasika materska.

A ty este pracujes? Nebyva ti uz zle?Joj krasne to obdobie tehu,ale je pravda, ked dieta ma a dieta nemas, inak to budete teraz prezivat, ubehne to asi rychlejsie. Tak sa drzte a davajte na seba pozor.papa

janka08
autor
2. máj 2009

tak drzime emke palce....nech jej to dobre dopadne 🙂 nerobim ja som pn a nemam ani vychadzky takze som zavreta doma...toto druhe tehu ide nejak samo ani si ho tak velmi neuvedomujem ako to bolo pri markovy.pri markovy som si to nejak uzivala a teraz pri druhom na to nejek nemam cas...ale velmi sa uz tesim

junovka
2. máj 2009

jeeeeeeeej babenky,ahojte 🙂

Jani, gratulujem k tehu 😵 ....dlho si si asi prace neuzila, ze?

Inak, monika, my sme tiez mali perne mesiace od decembra s Nely ☹ ....dufam, ze nas uz nic neprekvapi 😔

evicka1
3. máj 2009

ahojte zienky. sim nepoznate nahdou niektora ivana smarzu? ak ano pisnite mi do rp. marne ich rodinku zhanam kde sa da
diky

petka.m
3. máj 2009

No ahojte kočky, žeby sa to tu opäť začalo rozbiehať? To by bolo super... 😉 . Pozdravujem vás všetky...Janka a tebe zo srdca gratulujem a nech je všetko ako má byť 🙂 .
Monika tiež držím palce, aby Emke všetko dobre dopadlo, daj potom vedieť...

junovka
3. máj 2009

Janka, zacina byt pomaly a isto na materskej, tak asi preto 🙂

Ahoj Peti, 100 rokov si sa neozvala, ani v Junovkach si sa dlho neohriala....no nic, ani ja 😀 😀

junovka
3. máj 2009

v kazdom pripade, by som bola tiez rada, keby sme sa mohli tu opat zist...ako za starych cias 😵

janka08
autor
4. máj 2009

ahojte kocky tak pomali ale isto sa to rozbieha.Dakujeme za gratulacie...vlasti teba som mimule zahliadla na nasom ihrisku...chodite tam casto????

junovka
4. máj 2009

Jani, mas na mysli to vynovene ihrisko s tym kolotocom na Muskatovej??Tak, zvykneme tam chodit.Aj za Supermarket Bala 🙂 Zvyknes aj ty chodit s Markom tam?

monikaaerik
4. máj 2009

Ahojte, dievcata,
manzel isiel s malou von,aby som si dokoncila semestralnu pracu, a ja tu to 🙂 na nej usilovne pracujem.

Boli sme na tom neurologickom vysetreni s Emkou,co som vam pisala, tak Emke natocili eeg,ale chuderka,po injekcii ani po 2 hodinach nezaspala, tak bola iba taka omamená, vysetrenie bolo nejednoznacne, pretoze boli tam podozrive fazy,ale nie jednoznacne,takze 50 /50. Ale i napriek tomu, na zaklade mojej vypovede, nam dr. Adamova predpisala antiepileptika, ze to co som opisala,su typicke priznaky epilepsie. No ale mne sa to velmi nepacilo, trochu som si obvolala a zohnala inu neurologicku. Podarilo sa nam ihned na druhy den dohodnut, samozrejme po znamostiach, a hned to aj inak vyzeralo, znova sa Emke robilo eeg, aj tu boli podozrive fazy,ale nie jednoznacne, ale nakoniec nam doktorka odporucila CT vysetrenie mozgu, nakolko Emka pred vyse mesiacom zacala z nicoho nic skulit, pochodili sme ocne, tak mame aj okuliarky, a tato nove neurologicka sa domnieva, ze to moze spolu suvisiet, aj samozrejme nemusi. Tento tyzden absolvujeme predoperacne vysetrenia a buduci pondelok ideme na prijem na neurologiu tu do Novej, kde jej este zase zopakuju eeg a v utorok rano jej pichnu injekciu a narkoze jej urobia CT. No som sama zvedava, co z toho bude, verim, ze vsetko dobre dopadne, Emka je uplne normalna, nebadam nejake zmeny, ani to z ockami uz takmer 2 tyzdne nerobi,ale strasne sa bojim, bojim sa narkozy, bojim sa toho,co ak tam nieco najdu, cim viac sa to blizi, tym som nervoznejsia. Ale radsej na to nemyslim, tak idem na tu semestralku.

Aj my chodievame do piesku, aj tu aj tu, kde ste pisali, ale asi nie v rovnakom case. Dnes som videla Marka dopoludnia tam. Tak sa drzte a este pekny pondelok. papa

petka.m
5. máj 2009

Jooj baby tu sa to vážne začína rozbiehať..., tak sa teším... 😵 .

Vlasti ahoj, tak sa nakoniec opäť stretneme v našej starej-dobrej témičke. A čo sa stalo, že už nechodíš do júnovčiatiek? Ja ti poviem pravdu, nemám toľko času vypisovať, môžem len cez obed, ked malá spinká, lebo pri Dianke sa mi nedá...

Monika ani neviem čo by som ti povedala, aby som ťa aaspon trošku ukľudnila, asi len toľko...treba byť stále optimista, myslíme stále na vás, hlavne na Emku aby všetko dobre dopadlo, ale určite dopadne...musíte byť silné a určite bude všetko OK. Posielame pusinky malej Emke a siiilno držíme palčeky.

junovka
5. máj 2009

ahojte

Nely zaspala, boli sme na 1 a pol hodinky vonku, som zvedava dokedy bude spat, nakolko stane sa uz , ze mi pospi aj 3 hodiny 😲 .Potom ideme na Akademiu z Timkinej skoly, nakolko bude vystupovat. 😉

Peti, asi tak ako ty, ze mam malokedy casu vypisovat.....a poobede, len ked spinka, aj to len vtedy, ked nemam co uz robit....a potom az okolo 22h som na nete a to vsetke na Junavcatkach uz spia. 🙂

Monika, drzim palceky, aby to s Emkou dobre dopadlo. 😉

junovka
5. máj 2009

inak, pozeram, ze uz aj Bejula sa blizi do finale s porodom 😵 😵 🙂 😉 Drzim palceky , Beji.....v podstate mas termin, kedy aj moja Nely sa narodila/jeden den hore-dole 😅 / 😉

junovka
5. máj 2009

este....baby podavajte si do albumikoch najnovsie fotky vasich ratolesti, aby sme mohli vidiet, ako nam rastu do krasy 🙂 😉