Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
23. dec 2007

Tak nas stromcek je uz v polovici uspechu 🙂

junovka
23. dec 2007

Zdravim vas vsetkych.Tak, ja uz mam napecene, stromcek nam stoji,Nelka teraz spinka.

Dnes mam vseliaku naladu. ☹ ...asi to robi, ze je spln mesiaca.Inac, neviem ci citate na teme Babetka, je tam tema Teplota novorodenca, a tam chudak babenka Zrzulka ma svojho chrobacika 3 tyzdnoveho na JIS-ke, nakolko ma zapal mozg.blan 😢 😢 Sledujem ako sa im dari ☹ Chudacik mala Miska 😢 😢 dufam, ze sa z toho dostane.Inak, ta Zrzulka pise aj v teme Decembrove babatka 2007, nakolko rodila v decembri.

Monika, tvoja Emka ma teploty?Ja len tu citam, ze jej davala si zabaly...a na nozky?? 😕 Mas ny mysli na chodidla, alebo clenky?Inak, tam sa zabaly nemaju davat, lebo moze hrozit v buducnosti reumat.bolesti.Zabaly jedine na hrudnicek, alebo kupel, v ktorom je voda o stupen chladnejsia ako pri beznom kupani 😉

janka08
autor
23. dec 2007

Je tu niekto???Vlasti citala som to fakt je to strasne 😢

junovka
23. dec 2007

😢, ze?

janka08
autor
23. dec 2007

My sme uz vsetko no skoro vsetko navarili a porobili.Stromcek nam uz tiez stoji 🙂 Slecny pocuvaju?

slavka29
23. dec 2007

Ahojte, ja by som sa chcela oytat na vase obvodne lekarky. Mam doma tyzdnove babo a este som si nevybrala lekarku. Tak ked mozte nejaku schopnu doporucit budem rada. Vdaka

janka08
autor
23. dec 2007

Slavka my mame doky mna toryskej tam kde je pohotovost ale za chvilu z toho uz bude poliklinika.Nasa lekarka je super 🙂 Ty si z terasy???

junovka
23. dec 2007

Slavi,my mame v Novej-Podhorska.

inak zdravim vas kocky 🙂

janka08
autor
23. dec 2007

Vlasti ahoj co robite???

junovka
23. dec 2007

pozerame Sam doma a Nelka nam do toho keca 😀 😀 Potvora mala, uz by mohla ist spat 😝 Marko uz spi?

janka08
autor
23. dec 2007

Este sa prevaluje 😠 Vlasti ma Nelka uz zubky??

junovka
23. dec 2007

nema,a ani tak skoro necakam, az okolo 10 mesiaca.Preco?Lebo Timke vysiel zub az na 11 mesiacov, mne tiez a manzelovi na 10 mesiacov.Taze, tak 😉 A Marko uz hadam ma? 😕

janka08
autor
23. dec 2007

Este nema pekne po sore najprv Nelka potom Marko a tak Emka:Ale Marko ma dnes nejaku zvysenu teplotu 38,2 😒 Od stredy mu ta teplota nejak kolise.On je culi nic mu nie je ani nie je teply len ma tok dnes napadlo vecer ze mu pomeram koli ty soplikom co mal. No a toto ☹

slavka29
23. dec 2007

Ahoj janka08, ano z terasy. Ale lekarka nemusi byt na terase. Tvoja sa ako vola? Si s nou spokojna?

janka08
autor
23. dec 2007

Vola sa Jackova a sme s nou spokojny 😉 Slavka malicka uz spinka?

lenkalienka4
23. dec 2007

...ahojte kocky, prajem Vám všetkým krásne Vianoce vela veeela rodinnej pohody a stastia a radosti...

ŠŤASTNÉ A VESELÉ praje Lenka s rodinkou 😉 😉 😉

junovka
23. dec 2007

Napodobne Leni a tak isto vsetkym Vesele Vianoce 🙂

Jani, dufam, ze si mu dala nieco od horucky 😒

janka08
autor
23. dec 2007

Lenka aj my vam zelame stastne a vesele 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Vikinke vela darcekov

junovka
23. dec 2007

Slavi, na akej ulici byvas?My chodime k Podhorskej uz pomaly 7 rokov.Je super doktorka.Inak, cudujem sa, ze nemas uz pediatra, nakolko v porodke potrebovali vediet meno pediatra 😕 Kde si rodila?

Jani, bacha v noci teplota zvykne stupat.Takze mu premeraj aj pocas noci

janka08
autor
23. dec 2007

Vlasti nemoze to byt od zubkou??

junovka
23. dec 2007

Neviem Jani, ale ten sirup mu daj na teplotu.Kedy si merala?

junovka
23. dec 2007

Ste tu niekto,...alebo uz spite?

slavka29
23. dec 2007

Mala teraz zaspala. Rodila som na Rastislavke, prepustali nas len v piatok tak k lekarke ideme az po sviatkoch. Keby nieco s nou bolo tak mozme prist na novorodenecke.

monikaaerik
23. dec 2007

Ahojte baby, je tu este niekto?

monikaaerik
23. dec 2007

Vlasti,
k tym obkladom,ockovanie sme dostali do nozky,tak ten obklad som jej dala na to miesto,ale upokojilo ju to.Vpich bol na stehne tak vyssie.

Janka,
ako Markovi?

Slavka,
ja chodim do Novej ku Kocikovej a zatial co som bola na poradni,tak som nemala nejaky zly pocit, nemali sme zatial nejake problemy,takze zatial to neviem posudit,ale nadstandart to nie je ,ale to asi nikde,pokial nemas znamu.

Baby, dnes som az robila tu Marlenku a tak som sa objedla tej plnky, ze beee, len pijem a pijem a pijem

janka08
autor
24. dec 2007

Ksasne prezitie vianocnych sviatkov,vela pohody,darcekou,pohody a splnenych priani,aj ked to najvecsie zelanie sa nam splnilo a mame tu nasich drobcov,ktorym ocicka len tak ziaria pri pohlade na stromcek.Tak stastne a vesele Vam praje Janka,Marko a ocko Milanko 🙂 🙂 🙂

monikaaerik
24. dec 2007

Radosť a šťastie, krásu a nehu,
nech Ti prinesie vianočný sen.
Posielam Ti ho po vločkách snehu,
zachyť ho v dlaniach v ten zázračný deň.

Štastné a Veselé prajú Monika, Erik a malá Emka

janka08
autor
24. dec 2007

Ahoj Mony 🙂

monikaaerik
24. dec 2007

Janka,
budes jest kapustnicu? Minule od tej kolozvarskej malej nic nebolo,tak neviem ci si dat,ci nie. Ale je to riadne pokusenie 😝

dara9402
24. dec 2007

monika achoj ja budem 😀 😀 😀 😀 😀