Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
28. dec 2007

ahojte.....co robite? 😉

nera
28. dec 2007

ahoj Vlasti, ako sa máte?

junovka
28. dec 2007

neviem preco, ale ked dam len smajlika a chcem to odoslat, tak mi to neodosiela 😠 😠 😠 , neviete preco? 😕


aj ked som napisala len jedno slovo a za nim som dala smajlika, tak tiez....neodoslalo mi 😠 😠 😠 😠

junovka
28. dec 2007

ahoj Evi, moze byt.Dnes mse boli s Nelkou na usnom,lebo co som ti spominala, ze sa stale chyta za usko.A to ma len zanesene mazom, ani ihlou sa nevedela dnu dostat, take to ma tuhe a preto, ju to svrbi, takze koli tomu sa stale chyta za usko.Kvapkam jej niekoklkokrat do ucha olej a vycistujem a v stredu mame ist znova, aby jej urobili vyplach ucha. ☹

nera
28. dec 2007

ahaaaa....a som o čosi múdrejšia, mojej každý deň(skoro, keď nezabudnem...) čistím uško, lebo jej sa toho veľa tiež tvorí....ráno vyčistím a večer už tam čosi má akoby som jej to týždeň neumývala...ale to je asi tiež individuálne...

nera
28. dec 2007

ozaj a ako Vianoce a sviatky...v pohode?

junovka
28. dec 2007

Nelka to ma dedicne po manzelovi.Pri Timke som take problemy nemala.A prave ze, v nemocke na usnom mi povedali, ze detom sa nema vobec uska cistit vo vnutri , ale len po vonkaj.strane.Tak to praktizujem pri Nelke, tak neviem ci dobre.... ☹

junovka
28. dec 2007

Sviatky ....mohli byt 😉 Uz aby bol Novy rok

nera
28. dec 2007

no ja len tak trošku s tými detskými jej čistím a vlastne to vojde len trošičku do vnútra, takže viac-menej len z vonku jej to čistím....
a na Nový rok - teda na Silvestra sa niekam chystáte?

junovka
28. dec 2007

doma 😉
Precitaj si v teme Mama, oco , rodina-Svokry.Pisala som tam teraz, lebo mi to neda 😠

janka08
autor
28. dec 2007

Ahojte akurat sme dosli z tesca ideme pomaly kupkat maleho.Vtescu maju veeeeeeeelke zlavy 😉

monikaaerik
28. dec 2007

Ahojte Bambulky,
som tu iba na skok, dnes podvecer sme dosli od mojej mamky a zajtra ideme zase do Gelnice ku svokrovcom.
Je mi luto,ze mate boliestky,tak skore uzdravenie vam prajem.Emka sa ma dobre,sviatky o.k. a Vlasti suhlasim s tebou aby uz bol Novy rok.
Janka a na co take maju zlavy v tom TEscu? POtrebovala by som nejake novice,ale teraz po malej mam taku nesumernu postavu,minule som si hladala u cinana jedny teplaky na doma,tak som najprv musela vyskusat 8 druhov az tie 9 mi sadli.
Evi,Silvester - papucovy a uz sa tesim,mam uz dost navstev.Inokedy sa stazujem na samotu,ale teraz by mi uz aj bodlo,asi zvyk.

Tak sa baby majte a mozno sa v nedelu ozvem, tak prajem krasny vikend,papa

janka08
autor
29. dec 2007

Dobre doobedie:Monika zlavy maju na vsetko takze je si z coho vybrat 🙂

junovka
29. dec 2007

ahojte 😉
Tak, co mate ako sa mi mate.Vsetci dufam ste zdravi? 🙂

Ja som bola dnes s Nelkou vonku na hodinu, tak sme prisli jak snehuliaci domov 😀 Ani poriadne sa kocik nedal tlacit po chodnikoch 😝
Manzel siel s Timkou sa sankovat...tusim na Bankov? 😕 ani sama neviem 😅
Ja som si urobila kavicku, vystrela som pradlo a idem Nelke varit obed...nakolko sa nam to dnes posunulo 😅

nera
29. dec 2007

Vlasti - krásne fotky 😵 😵 😵

junovka
29. dec 2007

uz si stihla pozriet 😕 vdaka 🙂

nera
29. dec 2007

jasné 😉 zlaté ste pod tým stromčekom... 😉
my sme sa ani nestihli normálne pofotiť, stále dačo bolo...

junovka
29. dec 2007

my sme v podstate tiez fotili, az ked prisiel svokor 😒

junovka
29. dec 2007

Silvestrujete doma?

nera
29. dec 2007

Áno, na Silvestra budeme doma a dokonca aj samé, lebo manžel má nočnú....takže t bude asi prvý Silvester sama s Diankou....

junovka
29. dec 2007

mozes zajst k nam 🙂 😉

nera
29. dec 2007

Vlasti - vďaka, ale asi zaspím s maličkou...možno maximálne sa ešte zobudím na polnoc a pretrpnem či sa malá nezobudí, ako minulého roku a zas zaspím.... 😉

lenkalienka4
30. dec 2007

ahojte, janka ja som bola v tescu, a mali zlavy, ale vsetko mali na velke deticky, na take 9 mesacne nemali nic, a ked mali tak chlapcenske, takze som nic nekupila 😅

janka08
autor
30. dec 2007

Ahoj Lenka ani my sme tam nic nekupili lbo mali len male cisla 😠 Ale aspon plienky sme kupili.Kde silvestrujete????

monikaaerik
30. dec 2007

Ahojte bambulky,
tak sme doma, mala akurat zaspala,tak mam chvilku cas,som unavena ako kon,asi z tych navstev,ale pritom som iba jedla a kecala,nic viac.
Evi, moj ma na Novy rok rannu,takze tiez asi dopadneme ako vy,ale vobec nemam naladu na nejake burlive oslavy,zopar krat som bola na Silvestrovskej zabave na dedine,ale to sa vsetko pozralo a potom uz bolo po zabave, tak radsej uprednostnim pohodlie domova.
Zajtra musim malej odobrat moc do takych sackov,a odniest do labaku,tak idem studovat ako sa s tym sackom pracuje,tak sa baby zatial majte,papa

janka08
autor
30. dec 2007

Halo je tu niekto???????????

janka08
autor
31. dec 2007

Pekny posledny den v tomto roku a vela peknych a radostnych s nasimy drobcami v novom roku.Nech su maly hlavne zdravy a robia nam vela radosti 🙂

junovka
31. dec 2007

ahojte 😉 .............................

janka08
autor
31. dec 2007

Vlasti aj tebe ide ten kon tak pomaly 😠 😠 😠

junovka
31. dec 2007

mne pomaly nejde, ale ma stve, ze nemozem dat len smajlika do textu 😠 ...preto som musela za pozdravom so smajlikom dat bodky, lebo mi to nechce odoslat 😠 😠 😠 😠 😠 😠