Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
2. jan 2008

Evi nemozes my poslat cislo tam kde chodis s malou plavat?Sestra sa tam chce objednat na nejaky perlickovy:A ja by som sa uz spytala na to nase plavanie 😉 Ten kon ma fakt serie taky je spomaleny 😠 Ahoj Monika

sun6
2. jan 2008

dobre rano... 🙂

nera
2. jan 2008

janka poslala som Ti to cez IP

monikaaerik
2. jan 2008

Ahojte,
Evi dakujem, uz teraz som ju uspala normalne,naozaj asi iba trpezlivost.
Janka, ako s tym plavanim? Je tam nejaka www stranka?
Mna tak boli dnes hlava, no neviem co to,asi pomoze prechadzka.
Tak vam prajem baby krasny den.
Ozvem sa este neskor 😉

nera
2. jan 2008

monika - je tam stránka : www.viavitae.sk
Janka prosím skontroluj si neviem či som Ti dala dobrú stránku, či nejaké písmenko tam nebolo navyše 😔

monikaaerik
2. jan 2008

BAby chystame sa s Emkou von nepridate sa?

janka08
autor
2. jan 2008

Monika skor som sa sem nedostala ale inak by sme sa pridali lebo Marko je dnes neznesitelny ☹ S tym plavanim uz som tam volala ale nikto nedvihal na tom cisle co my dala Evka tak som kukla na stanku a zavolala na pevnu.Tam my dali cislo na troch ludi co robia tie kurzy a dovolala som sa jednemu panovy kurz zacina od 6mesiacov a stoji 3000sk.Monika a Emka nechce spinkat???Evi tie nadpisy sa snazim ale ked dam kopirovat ta kde sa my to prekopiruje 😕 Ja som antitalent 🙂 Ahoj sun6

nera
2. jan 2008

Jaanka - označ si to a vlož do svojho albumu

nera
2. jan 2008

keď si dáš svoj album, tak tam máš zmeň údaj v albume a tam to vložíš do hlavičky a je to 😵

janka08
autor
2. jan 2008

Vsak sme to dali a nic

bejula
2. jan 2008

caute 🙂 , len na skok lebo musime sa hrat, neviete mi poradit dobre sankovanie pre deti v nasom veku aj po zotmeni, vsak viete nemusi to byt velky svah ... dakujem 😉

janka08
autor
2. jan 2008

Beji tak my ti neporadime.Nova foto v pase????

bejula
2. jan 2008

ano, by si neverila , ale uz tolko krat idem si urobit album a este stale nemam 😠

villii
2. jan 2008

ahojte maminky,
aj ked tu zájdem len občas, chcem vám popriať všetko najlepšie do nového roka, veľa zdravíčka a lásky 😉

junovka
2. jan 2008

ahojte 😉 ........................

lenkalienka4
2. jan 2008

kde ste kocky??? 😕

janka08
autor
2. jan 2008

Leni Vikinke vsetko naj....

junovka
2. jan 2008

tu sme 🙂 🙂 🙂

janka08
autor
2. jan 2008

Mna to tu nebavi mne to ide tak strasne spomalene 😠 A vam????????????

junovka
2. jan 2008

aj mne 😠 😠 😠

janka08
autor
2. jan 2008

Jej aspon viem ze to nie je chyba v bedni len nedavno bola v oprave.Marko bol dnes velmi mrzuty a spanku vela nebolo ☹ A k tomu plavaniu tak v barci je kurz za 2000sk.Tak chcel by sa niekto pridat??A neskor by sme mohli dat nejake novorocne stretko 😉

junovka
2. jan 2008

tak ako Jani si s tymi nadpismi v albume? 😕


bejula, taky kopcek pre vas na sankovanie je za 3 horkami, kde je malinke ihrisko.Tam sa Timka chodili sankovat so skoulkou.Inak, ti neporadim 😒

janka08
autor
2. jan 2008

Nevieme to prekopirovat takze smola.Dievcata co robia??O ktorej ti vstava rano Nelka???

lenkalienka4
2. jan 2008

janka, dakujeme za gratulaciu, mala uz je velka slecna zubata, uz ma 6 zubkov, vcera nespala v noci vobec, tak dufam ze dnes bude spat, lebo.... uz som aj ja nervozna a nevyspata... ten koj je pomaly, uz nemam nervy, idem off. majte sa, papa

inac KRASNY NOVY ROK, nech je lepsi ako bol ten predchadzajuci... 😉

monikaaerik
3. jan 2008

Ahojte baby,
Janka, o tom plavani pokecam s muzom,len by som potrebovala blizsie info, co tak dnes pri kocikovani?
Chcela by som sa ist pozriet do Galerky do Optiky na plastove ramy na okuliare,lebo ja nosim brilky a mam take kovove a Emka je taka potvorka ze sa jej pacia a stale po nich cape a uz ich mam cele krive.Neviem kedy by ti to vyhovovalo okolo 13? Moze byt?

janka08
autor
3. jan 2008

Ahoj Mony marko o jednej spinka takze mxy chodime vonku neskor.Mony a ako s tym vasim zaspavanim???

junovka
3. jan 2008

ahoj Jani.Pytala si sa kedy mi Nelka vstava rano.Takze, ako som minule pisala, spat chodi po 22-23h 😠 😠 😕 Naposledy sa napapa okolo 21h.Potom ked uz konecne zaspi, tak spi do rana asi tak do tej 9-9.30h 😵 bez prebudenia.Sem-tam sa stane, ze sa zobudi okolo 5-6 na mlieko a spi dalej.

Uz by mohla aj konecne vstat, lebo idem ku kamoske 😒

lenkalienka4
3. jan 2008

dnes ste akosi ticho, ta kde ste vsetky, sankujete sa???? 😀 😝 😀

janka08
autor
3. jan 2008

Leni ide poistovna 😉

junovka
3. jan 2008

uz skoncila Jani.Ste tu?