Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
3. jan 2008

ja som tu,ale vy uz asi nie,tak nic, idem skladat puzzle dalej...

janka08
autor
4. jan 2008

Pekne rankojavascript:addEmoticon('🙂','vBody')
javascript:addEmoticon('🙂','vBody')

nera
4. jan 2008

Dobré ránko prajeme (obe za počítačom 😉 )

janka08
autor
4. jan 2008

Evi ahoj.Nemas nahodou skusenosti so zvlhcovacom vzduchu???

nera
4. jan 2008

Áno, máme ho doma 😵 je dobrý, my mse ho anjmä využívali v lete keď bolo nenormálne horúco a maličká mala hnisavú angínu(a hneď nato jej vyšli všetky štyri stoličky)

janka08
autor
4. jan 2008

Evi a kde sa da do neho kupit ten taky nejaky olejcek aby sa to vyparovalo?Teraz som ho bala akurat kupit.

junovka
4. jan 2008

Jani, a vy nemate odparovace vody na radiatoroch?

junovka
4. jan 2008

boze, ludia my mame taku vlhkost v byte, ze za chvilu plavat budeme. 😠 V noci som uz pocula, ako na curi z parapety voda na podlahu, co tak mame zarosene okno 😕 😠 😠

janka08
autor
4. jan 2008

Vlasti maly velmi soply tak dufam ze mu to pomoze 😒 Odparovace sme maly ale ziadny efekt 😠

junovka
4. jan 2008

prehod cez postielku na noc mokru plienku.Skusila si to uz?

junovka
4. jan 2008

jani, a to uz asi mesiac sa trapite so soplikmi? 😕

janka08
autor
4. jan 2008

Ano Vlasti uz tri tyzdne mame spoliky ☹ Ako vam ide kon lebo mne to poslednu dobu ide spomalene 😠

monikaaerik
4. jan 2008

Ahojte,
Janka aj mne ide kon spomalene,mozno znova nieco riesia.
Evka, a ako pouzivas zvlhcovac? Lebo mi sme kupili Tefan BAby a ja naozaj neviem ako ho pouzivat,tak ho iba sem-tam zapnem k veceru na 2-3 hodinky.Robim dobre?

janka08
autor
4. jan 2008

jej Monika aj my mame ten isty 🙂 Co nove??neviete kde sa daju do neho zohnet tie vone??

junovka
4. jan 2008

ked Timeika bola malicka, tak ja som davala do aromatickej lampicky matova, bergamontovy alebo eukalyptova olej.Aj terz to zvyknem sem-tam robit, ked sme prechladeny.

A dokina Jani co na to hovori?Este mi nepovedz, ze cele tie 3 tyzdne beriete ATB 😖 😕

janka08
autor
4. jan 2008

Neberieme.Dala nam kvatky do nosa aj take do ust ale dnes sme ich prestali brat lebo vobec nezaberaju 😠 Myly ma sopliky vecsinou nad ranom a preto ku ranu tak zle spinka ☹

junovka
4. jan 2008

ake kvapky do nosa mas.A nekasle, alebo sa nechyta za usko?

junovka
4. jan 2008

na porazenie s TYM KONOM 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

junovka
4. jan 2008

jani si tu? 😕 😕

janka08
autor
4. jan 2008

Nekasle ale na buduci tyzden ideme do poradne.Kvapky som mu zacala dnes davat take znacka nivea to su s morskou solou,Vlasti tak to je s tym konom strasne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Co robite?????????????????????????????????????????

junovka
4. jan 2008

sorry, tak som tu.Nelka konecne zaspala, len dokedy?? 😠 My sme Nelke davali Mar plus-sprej z lekarne, dokina nam to odporucala, , asi 2 dni a preslo ju to 😉 A do ust ake kapky davala si, ze nezaberaju?

janka08
autor
4. jan 2008

Dokina nam dala do ust fenistil:valsti tie kvapky si kupim su fakt dobre?Myslis ze Nelka este vstane?A Timka co robi?

junovka
4. jan 2008

neviem ti zarucit Jani,lebo napr.Timke nezabrali.A vies, ze Fenistil kvapky sa uzivaju pri alergii?Timka pozera Susedov.Len ten hore vie, ci Nelka este vstane, nakolko vcera mi vstala o 21h a spat sme sli 23.30h a spala do 9h 😖

janka08
autor
4. jan 2008

A co ste robili do 23,30?Moj maly vstava rano o 6,15 😒 Niekedy sa vrti uz o 5,30 😠 Takze zhruba od piatej som uz hore 😢 Niekedy sa stane ze spinka pekne aj do siedmej.Ake plienky pouzivate?

junovka
4. jan 2008

ja som terz kupila pred Vianocami v dm Babylove, nakolko som mala kupon a aj zlavy.Inak, vacsinou kupujem z Kauflandu Wickies.

Teraz som citala na Volnej diskusii o Kavovej diete, normalne mam chrobaka v hlave ci nezacnem.Trebalo by mi zhodit aspon 5-7 kil 😉 🙂 😀

janka08
autor
4. jan 2008

Ja by som potrebovala skor pribrat 😀 Od kedy kojim tak som strasne schudla.

junovka
4. jan 2008

tak,a uz je hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!porazi ma 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😠 😠 😠 😠

monikaaerik
4. jan 2008

No bavite sa o chudnuti, tak ja by som tiez potrebovala aspon 5 kilecka dole a Janka ty si zacala chudnut hned alebo az neskor? a papas vsetko ?Lebo ja som vzdy hladna,jem vsetko a hlavne sladke, mnam 😝

monikaaerik
4. jan 2008

Vlasti, a ake su tie plienky z Kauf..? su na suchy zips?

nera
4. jan 2008

my máme asi tento zvlhčovač
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...
a veľmi ho nepoužívame, len keď bolo leto a teraz keď je veľmi sucho
Vlasti - aj Ty potrebuješ schudnúť? Ja som po pôrode skoro všetko schudla a teraz znovu naberám, lebo maličká chce moje mliečko a ja ho mám čoraz menej a tak stále pijem mlieko, stále niečo jem, aby ho ešte bolo....a kilá pribúdajú a pribúdajú.....na porazenie 😠 ani si zacvičiť, ani nič....