Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
15. mar 2008

a idete v pondelok k lekarke???

junovka
15. mar 2008

az v stredu mame ist na kontrolu 😒 Vtedy bude nasa lekarka, lebo doteraz zastupovala dajak, co ju ani nepznam.Neznasam, ked zastupuje niekto 😠 😠

janka08
autor
15. mar 2008

a nemozes jej dat nieco ine???

junovka
15. mar 2008

a co?? 😕

najjulinka
15. mar 2008

Detičky včetne toho najväčšieho decka (=manžela) spia 😝

Tak dnes sme zložili naše postele a gauč
Inak poobede tu bol manželov synovec... Ludia moderná doba.. má 8 rokov a nevie u nás v byte vypnúť vodu 😨 - máme kohutiky (naše provizórne riešenie)... on vie len pákovou batériou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
16. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......

bejula
16. mar 2008

ahojte 😉 , konečne som si sadla ku PC, sme stale choré ale už je to lepšie 😉
čítala som hore čo píšete, " že nemôžeme mať fotky dieťaťa ?" ☹ to som ešte nepočula ... počasie včera bolo krásne, myslela som , že dnes keby bolo take iste, by som šla sa prejsť trošku s bambulkou, samozrejme na chvíľku ale... 😒

junovka
16. mar 2008

ahojte ☹ .....

janka08
autor
16. mar 2008

😲 😲 😲 😲 halooooooo

viera78
16. mar 2008

ahojte nam cez vikend nenormalne blbne internet,dneska maly zdvihol hlavicku,ked bol na brusku tatino mi neuveri ked mu otom poviem,bude mu to musiet zajtra ukazat.

junovka
16. mar 2008

ahojte.Vieri , ako je na tom maly so soplikmi?Nam sa kasel zhorsil, tak zajtra padame k dokine.Inak, Nelka sa pomalicky a isto zacina pohybovat popri nabytku 😵 😵 😵 strasnu radost ma z toho 😀 😀

martinabarak
16. mar 2008

Ahojte 🙂

Najjulinka k fotoknihe, ked das vlozit text, tak v tom okne 2x klikni a otvori sa ti dalsie okno, kde budes pisat 😉 . Ja som ich uz robila zopar krat 😉
Inac ani ja nie som z Terasy, odkial si ty ?

najjulinka
16. mar 2008

Dik za radu. Už mi poradila včera jedna mamina na babetku, ale ešte nebol čas pokračovať vo fotoknihe od vtedy 😀
Ja som z juhu 😉
Inak synovca mám Sebastiana 😉

viera78
16. mar 2008

junovka stale rovnako mozno trochu menej,ale stale ich ma.

martinabarak
16. mar 2008

Ja zo starého mesta 🙂 . Ideme kúpať Sebastianečka, tak vam tu prajem pekný večer...

janka08
autor
16. mar 2008

chlapy sa kupaju inak ja som totalne unavena 😝 😝 😝 😝

viera78
16. mar 2008

jani ja podobne.

junovka
16. mar 2008

a co ste dnes Jni porabiali,My sme boli cely den doma-varila som 😝

janka08
autor
16. mar 2008

sobota okna a upratko a dnes varenie a zasa upratko.ja mam pocit ked je drahy s malym ze stale stojim pri sporaku dnes sme boli pozerat umyvacku.bo ma uz nebavi ke ne pri sporaku ta pri riadoch.

junovka
16. mar 2008

co som ta nakazila, Jani s tou umyvackou riadu?? 😀 😀 😀 a vybrali ste?Inak, ja ani nepachnem, ze vobec Velka noc ide, ziadne poriadky 😉

janka08
autor
16. mar 2008

v sobotu som chcela povodne poobede spat ale bolo tak pekne ze som umyvala okna 😝 inak ziadne ine poriadky robit nebudem.ja som chcela uz davno umyvacku ale neviem kde ju dame 😨

junovka
16. mar 2008

😖 ...

bejula
17. mar 2008

ahojte 😉 😉 😉 dnes sme stali až o 7:00 🙂 🙂 🙂 huráááá, niekedy si myslim, že choroba zmeni aj režim. No dúfam, že počasie sa už umúdri a bude aspoň bez dažďa 😒
upratovanie???????? hore píšete 😒 , ja tiež neberiem, že Veľká Noc tak upratujem, ale jarné upratovanie pomaly ale isto ... okná ešte nemám, keď som bola doma, tak pršalo a teraz sme choré ... rozmýšľam, že ideme k babke na dedinu na Veľkú Noc a zišiel by sa nejaký košíček pre bambulku, keď by išla ku kostoliku 😅

a vy ako sa prpravujete na Veľkú Noc ???? 😉

martinabarak
17. mar 2008

Ahojky.
Bejula my sa nijako nepripravujeme. Ani poriadky bohvieake nerobime, len okna by sa zisli umyt bo cez ne uz nevidno 😀

martinabarak
17. mar 2008

Marko, vsetko naj, naj k 8 mesiacikooooom.... 😅 A Sebastiancek zajtraaaaa 😀

bejula
17. mar 2008

jeeeeej janka 😉 aj my sa pripájame ku gratulácií všetko naj 🙂 🙂 🙂
Mata, u nás je to podobne, okna musim, fakt už vyčistiť, no práve dnes, na odporúčanie jednej kolegyne mi má prísť pani s čistiacimi prostriedkami bez chemikálií, tak som zvedava..... 😒

bejula
17. mar 2008

haloooo baby, chcem vyzdobiť jarne byt, kde maju dobrý vyber ???? 😉 poraďte, nechce sa mi chodiť a hľadať, najlepšie na jednom mieste kupiť všetko, diky 🙂

martinabarak
17. mar 2008

Bejula, taketo prostriedky aj nam bol ukazovat znamy. Zdaju sa byt super, len draheeee...

A v meste pred Tescom maju predavaci pekne jarne vecicky.....no myslim, ze v kazdom kvetinarstve sa daco najde... 🙂 😉

bejula
17. mar 2008

ďakujem pekne mati 😉 , a nieco ste kupili, ukazoval vam to hned na mieste ???

martinabarak
17. mar 2008

Ano, to ti prv vsetko ukazu, budu ti cistit veci, aby si sa presvedcila, ze to funguje a celkom nakoniec pride cena 🙂 Ze vsetky bezne prostriedky obsahuju chemikalie a to mas vsade v byte, a pod.
A nejaka polovicna sada stala okolo 17 000,- 😒