Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
1. dec 2007

Ja to nepozeram ja vlastne v poslednej dobe telku vobec nepozeram.Vanok sa da.

nera
1. dec 2007

nie cez telku - cez net 😉 , TV stíham akurát ke´d večer maličkú uspávam, to pozeráme reklamy je z nich hotová 😵
noo vo vánku som bola minuý týždeň 😉 no trebalo by aj častejšie keby bolo času.... 😉

janka08
autor
1. dec 2007

Tak to ano ja by som chcela ist na masaz naviete o niecom???

nera
1. dec 2007

aj tam robia masáže...len čo všetko chceš...

villii
1. dec 2007

jani chodíš do vanku?

senzi byt som ešte nevidela a už by som aj chcela, len vždy zabudnem že ide a telka mi tiež nechýva veľmi, ledva stíham kona

villii
1. dec 2007

ideme sa kojit, ešte prídem 😉

nera
1. dec 2007

a Vy nemáte náhodou antik? tam sú všetky naše programy a môžete si všetko pozrieť tak asi mesiac dozadu....ja všetko len tak pozerm, ke´d maličká spinká a ja si len klikám 😉

janka08
autor
1. dec 2007

Villii Ked sme mali listky od otca tak sme si tam so sestrou kupili pernamentky so solka.Evi ja by som potrebovala asi masaz celeho tela 😉

nera
1. dec 2007

joooj to by som si aj ja dala takú masáž, najmä teraz čo ma bolí "celý človek", ale nato teraz nemám čas, snáď neskôr... 😉

janka08
autor
1. dec 2007

Evi myslim ze jednu masaz by si zvladla

nera
1. dec 2007

keď ja už by som chcela aj zábal a všetko...raz som zažila takú skvelú v Piešťanoch...joj to bolo super, ale to som sa nechala rozmaznávať niekoľko hodín, ale to už bolo dávno...

janka08
autor
1. dec 2007

A ako ste na tom so sedackamy do auta.Nas maly nemal problem az teraz zacal vymyslat myslite ze je to tym ze je taky nababuseny a to iste s kociarom.Vajicko sedacku som uz odlozila a kupila som mu uz od 9kg

janka08
autor
1. dec 2007

Marko si dal nacas tak neskor

nera
1. dec 2007

moja sa už zobudila, tak ideme do cauflandu na nákup 😉 a aj na prechádzku zároveň 😵

lenkalienka4
1. dec 2007

ahojte baby, tak ja len tak v kratkosti odpoviem, ze ÁNO, režim mame. je to takto lepsie lebo viem si tak vela veci naplanovat a aj pre malinku je to takto lepsie. janka: kde si kupila sedacku a za kolko??? aj nam treba 😕

nera
1. dec 2007

ahojte, tak moja už zaspinkala...Vaše už tiež spinkajú?

lenkalienka4
1. dec 2007

vsetky pozerate slavika, alebo kde ste? 😕

janka08
autor
2. dec 2007

Ahojte.Deticky uz povstavane???

junovka
2. dec 2007

no...tak konecne sa vam hlasim aj ja po jedndnovej odmlke 😝 ...konecne som vas docitala, co ste od vcera popisali,aby som bola v obraze...vsetke nove vitam 😉

janka08
autor
2. dec 2007

Ahoj Vlasti ako dopadli krstiny???

junovka
2. dec 2007

krstiny dopadli dobre, Nelka bola zlatucka, 😵 vobec neplakala,ani necekla.Krstili sa este dva deticky, malicky Samko a asi 2 rocna Ivanka, lenze tieto si "pospievali"riadne.Som rada, ze to uz mame za sebou a ze Nelka je uz pokrsteny.Dnes, len dojedame zvysky 😀 😀 a dobre, ze nemusim varit. 😝

junovka
2. dec 2007

lenka, gratulujem dcerke k 8 mesiacikom 😵 ako sa dcerka vola?

janka08
autor
2. dec 2007

To ti verim .ja mam vybrate kurca ale naviem co s nim.Mas nejaky typ

junovka
2. dec 2007

zvyknem aj robit kurca na horcici.T.j. nakuskujem kurca/ja to vacsinou robim, len zo stehien/,poprazim cibulu, vlozim kusky kurcata, dam asi 2 -3 PL horcice,trocha kecupu,korenie, sol zalejem vodou a necham v tlak.hrnci varit.Potom ked je dovarene, tak trocha zahustim maizenou alebo hl.mukou.Podavam s cestovinami alebo knedlou.

Dnes som chcela ist s Nelkou po desiate trocha vonku a zaroven zajst aj do DM kupit jej kasu, ale v takom pocasi...skoda 😒 ,vcera sme si vychadzku neuzili ☹ Dufam, ze zajtra uz nebude prsat..keby aspon snezilo

janka08
autor
2. dec 2007

My sme boli vcera na prachadzke poobede a bola otrasna zima,FUJ.Vlasti darceky nakupene?Aku kasicku papa??

junovka
2. dec 2007

Papame od Nutrilonu ryzovu,ta jej zatial dostatocne chuti...spekulujem, ze by som jej zacala davat aj jablcnu od Nutrilonu.

Darceky 😅 ...srandujes?...este vobec 😅

janka08
autor
2. dec 2007

Ani ja nemam este nic kupena a ani neviem kedy to pojdem kupovat:Deticky co robia??

junovka
2. dec 2007

Nelka uz spi asi pol hodiny a Timka sa zabava s mangelom.A tvoj Marko? spinka, ci nie?Dnes je taky den na spanie 😔

nera
2. dec 2007

Ahojte, konečne raňajkujem tak som Vás prišla mrknúť... 😵

nera
2. dec 2007

Vlasti, tak to je zlatá Tvoja Nelka, že tak vydržala pekne...moja plačkala, lebo ju začala jedna plakať a ju zobudila