Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
2. dec 2007

Dobru chut

nera
2. dec 2007

Vďaka 😵
čo robkáte?

lenkalienka4
2. dec 2007

ahojte

janka08
autor
2. dec 2007

Maly bude za chvilku vstavat a popri tom varim a vy?Lenka ahoj:

junovka
2. dec 2007

my uz ideme desiatovat 😀 Evi, teraz ste vstali?

lenkalienka4
2. dec 2007

junovka dakujeme ku gratulácii 😀 😀 😀
ja mam navarene od vcera, idem prat, trosku poupratovat kym je muz doma, lebo cez tyzden nemam cas.

lenkalienka4
2. dec 2007

janka08: marko tak dlho spinka? ci kedy zaspal? moja Viki si teraz schrúpla na 20minut 😀 a vstava rano o 7:00, niekedy aj o 8.

janka08
autor
2. dec 2007

Aj my sa pripajame nach vikinka rastie:preco nestihas__

lenkalienka4
2. dec 2007

no lebo mala mi uz lozi a som rada ked popri tom stihnem aspon navarit. cez den mi spinka len tak po 30 minut a ked spi tak varim. Muz je cez den v robote tak sme doma same dve 😀

lenkalienka4
2. dec 2007

doteraz sa to dalo vsetko pekne zvladnut, kym este nelozila, lebo tam kde som ju dala tak tam aj ostala, ale teraz.... 😀 😀 😀

junovka
2. dec 2007

leni, ako sa vola tvoja dcerka?Ci je to tajne? 😀

jani, a ty stihas vsetko pri Markovi? 😅 😕

janka08
autor
2. dec 2007

Tak to mas asi pravdu.Kde marko polozim tam aj zatial ostane 🙂 Sedacku som kupila cez internet z BA

lenkalienka4
2. dec 2007

jasne ze to nieje tajne, vola sa Viktória 😀

lenkalienka4
2. dec 2007

na kolko ta vysla ta sedacka? aj s postovnym?

junovka
2. dec 2007

baby, Nelka vstala, tak ideme desiatovat.Potom sa ozvem

janka08
autor
2. dec 2007

Leni2800sk.Vlasti stiham ako kedy.Niekedy sa da ked je dobry.Ked je nedobry tak nic moc 😖 A ty popri dvoch slecnach??

nera
2. dec 2007

My sme vstali už skôr, aj keď na naše pomery neskôr(okolo 7:45), maličká je už aj okúpkaná, napapaná....len ja som sa zabudla najesť...

lenkalienka4
2. dec 2007

no aj ja musim pozhanat autosedacku. 😀 Baby, idem varit malej spenat, a zapnut prackum, tak sa zatial majte krasne a nech babätka pocúvajú 😀 . Caute

janka08
autor
2. dec 2007

Evi obed navareny???

junovka
2. dec 2007

Tak, ja som sa vratila, nakolko Nelka otvorila oci,a zaspala znova 😀 😀

Pri Nelke nemozem zrobit skoro nic 😠 ...pokial nespi.Lebo ked je hore, tak vzdy len na ruky by sla, chce vsetko vidiet...mna ide dakedy porazit uz od nervoch.A ked ju nevezmem, tak zacne ricat o ratu...neviem, Evi ci dakedy to aj hore nepocujes 😀 😀 ,tak to je vtedy.Ja pratam az ked je manzel doma, dakedy sa stane, ze vkuse je v robote aj 2 tyzdne, takze bordel jak v Cine 😅 😀 😀 , čo už...bordel v byte, stastne dite.Daco na tom pravdy len bude,ci nie?

janka08
autor
2. dec 2007

Vlasti Nelka uz sedi??

junovka
2. dec 2007

Uz dobre dva tydne mi sama krasne sedi, dokaze sa nahnut aj po hracky...trosicka mi aj to pomoze, ked si ju dam sadnut do kuchyne bud na zem alebo do stolicky, ale nie nadlho 😖 , potom uz zacne znova plakat, lebo chce ist na ruky 😠 .Ked ju vezmem, tak od radosti mi zacne poskakovat na rukach a smiat sa 😀 😕

junovka
2. dec 2007

Marko sa uz pretaca, Jani?

Leni, tvoja nahodou uz nechodi stvornozky?

nera
2. dec 2007

Vlasti...neviem či aj Ty nás niekedy nepočuješ....moja neskutočne kvičí, keď niečo chce a ja jej nechcem dať tak zakvičí, že niekedy mi aj uzvoní v uchu....

janka08
autor
2. dec 2007

Marko zatial len lezi a obcas sa pretaca?Ale bolo by asi lebsie keby sedel??Teraz chce tiez na ruky lebo lezanie ho prestalo bavit-On chce vsetko vidiet.

junovka
2. dec 2007

Inac,Evi, ked sme uz u toho kricania 😀 , tak ja uz ked mam nervy na Timeiku lebo ma nechce pocuvat, tak ja tak viem zrevat, ze manzel mi hovori ci som normalna, ze tak kricim, ze ma pocuju az na prizemie susedia.Tak, je to pravda, ze aj ty ma pocujes hore? 😅 😔 😀 😀 Priznam sa..hanbim sa za to, ale co uz, ked dakedy nervy uz mi pretecu.Ja len kricim, ale ne bijem 😅 😉

janka08
autor
2. dec 2007

Tak ja som uz naspet z baly a venujem sa Markovy ktory zlosti

nera
2. dec 2007

Vlasti - buď kľudná, ja Ťa nepočujem a úplne Ťa chápem mne tiež niekedy puknú nervy....ale ja vtedy všetko nechám tak a na minútku idem do inej izby....a potom je dobre, ale prvotná reakcia je tiež všelijaká 😒

sun6
2. dec 2007

Ma niekto skusenosti s MC?

lenkalienka4
2. dec 2007

som tu opät, sun co je to MC????????????????????????? 😲

junovka: ano moja uz chodi stvornozky, pekne sediet zacala ked mala 5 mesiacov.