Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
2. dec 2007

nie aj ja som rodila cisárskym - spinálom 😉 malej sa nechcelo vonku 😉

junovka
2. dec 2007

tiez som rodila spinalom,koli mojmu srdcu ☹

janka08
autor
2. dec 2007

Ja som rodila uz po termine a s vyvolavackou ani malemu sa nechcelo

nera
2. dec 2007

máš problémy?
A ako si to znášala? Ja som mala blbý prvý deň potom to už bolo super.
No ja som natrafila vtedy na tú takú sestričku - taká staršia, podľa mňa dosť nepríjmná(no potom som už s ňou nemala problém, lebo zistila, že mám titul - trápna a to ma najviac naštvalo 😠 )

junovka
2. dec 2007

Evi, ty si rodila pri Makarovi?On mi je taky nesympaticky 😅

nera
2. dec 2007

janka - ja som rodila týždeň pred termínom, no odtekala mi plodová voda, davali mi celý deň a noc vyvolávačky a ona nič, tak už sa nedalo ďalej čakať

nera
2. dec 2007

Hej pri Makarovi, on je taký pohoďak, mne práve bol sympatický

junovka
2. dec 2007

Ja som prekonala operaciu srdca.Narodila som sa so srd.vadou.Znasala som to ok., po cisaraku, akurat teraz pri Nelke som mala problem s dychanim, tak ma niesli az na 1.posch do zobudzacej miestnosti.Az mi mraz pochrbte vtedy prechadzal,ked som videla tych ludi od babatiek az podospelych ako su naintubovani.
Inac, ked ma priniesli teraz pri Nelke na oddelenie sestonedelie, tak presne vtedy tiez tam bola ta otraaasna sestricka 😝 , ale ked on sa spravala drzo, tak aj ja.Potom na druhy den sa spravala ku mne normalne, uz sa na mna usmievala, ale ja som ju mala na haku.

nera
2. dec 2007

fuuha, tak to potom klobúk dole...my sme boli celkom v pohode, len maličkú nemohli vybrať, lebo bola veľmi vysoko....tak trošku ju potrápili...

junovka
2. dec 2007

co ste sa ma vsetke zlakli,ze tu nie ste? 😅 ☹

nera
2. dec 2007

ale nie, len som bola maličkú prebaliť....lebo mala naložené 😉

nera
2. dec 2007

že ak ti niečo nevoňalo, tak to sme boli my 😵

junovka
2. dec 2007

ok 🙂

janka08
autor
2. dec 2007

Vlasti nezlakli neboj 😀 maly fesak mi vstal tak ho musim dat do kopi lebo mi rozbije klavesnicu.My vam piseme uz totis dva.Tak neskor

nera
2. dec 2007

ozaj to aj na 8.poschodí sú detičky? Leo večr počuť nejaké detské hlasy no neviem odkiaľ...ja tu veľmi nikoho nepoznám...

junovka
2. dec 2007

o chvilu budem tu aj asi s Nelkou tiez pisat.Uz mi spi hodinu, cakam kedy sa zobudi.Timeu uz nahanam asi hodinu pisat ulohy, ale ona....ma vzdy cas 😠

junovka
2. dec 2007

na 8 poschodi byvaju s 3 rocnym chlapcekom.Stale nam tu pobehuje nad hlavou 😀

junovka
2. dec 2007

ozaj, Evi ako dlho tu byvate?Lebo v nasom bloku sa tu ludia dost casto menia-stahuju

janka08
autor
2. dec 2007

Akurat nam prisla navsteva babka a dedko 😒

junovka
2. dec 2007

tak,potom Jani 😉

lenkalienka4
2. dec 2007

ahojte kocky. my sme uz po prechadzke, boli sme trosku aj s muzom vonku. Janka ty byvas vo veziaku? ci v tom dlhom bloku?

junovka
2. dec 2007

leni, a neprsalo? 😕

nera
2. dec 2007

sorry, že až teraz, ale maličkú som uspávala...už spinká
Vlasti, my tu bývame 2 roky, hneď po svadbe sa nám podarilo to kúpiť
A Vy ?

janka08
autor
2. dec 2007

Vlasti aspon sa snim hraju ale za chvilu idem s nim vonku trochu na vzduch.Leni v dlhom?

junovka
2. dec 2007

tu manzel byva uz do narodenia.Ja som sa sem vydala pred 8 rokmi.Najprv sme tu byvali spolu so svokrou 😠 4 roky, potom svokra odisla byvat do mesta a nam prenechala byt.Takze, ja tu byvam 8 rokov

janka08
autor
2. dec 2007

To nabola so svokrou asi zabava 😀

junovka
2. dec 2007

😠 😠 😠 😝 😝

nera
2. dec 2007

jááj, tak to si si užila 😉 my sme tak nechceli, hoci svokor býva tu tiež blízko, ale to sme zas chceli, bývať blízko neho....manžel je Košičan

nera
2. dec 2007

no ono to asi závisí od toho aká je kto povaha..ja niekedy ľutujem, že som nepoznala svokru, lebo som o nej počula len dobré veci...žiaľ už zomrela 😔

nera
2. dec 2007

tak potom Ty tu všetkých poznáš...