Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
9. dec 2007

Nie,neplacka,len je taka mrzuta,nespokojna,vydava take nespokojne zvuky a kyve hlavickou akoby hladala prsnik,ale zase dnes to bolo kazde 2 hodinky,len teraz k veceru zase kazdu chvilu.Ale je pravda ze ona papa kratko niekedy ani nie 10 minut,tak to moze byt aj tym,asi.A nedavam jej nic okrem prsnika,lebo lekarka vravela,ze v zime staci iba plne kojit a ze v lete aj cajik.To mas super kazde 3 hodinky,skusim si zajtra pisat casy,lebo to kazdy den je inak v iny cas.

junovka
9. dec 2007

monika,mala ti je asi smadna,preto chce tak casto cucat.a vobec to nevadi, ze kojis kazdu hodinu.

Kde chodite na kardio?Preco chodite?

janka08
autor
9. dec 2007

Monika idem kupat maleho a potom popiseme 😉

janka08
autor
9. dec 2007

Monika moj maly jeden den cucal tiez skoro kazdu hodinu ale prisla som potom na to ze nie je hladny ale sa len tak zabava:Vlasti a mne dokina povedala ze prsia sa ti mlieckom naleju az tak za dva a pol hodinky.Tak potom mala Emka cuca ale do sita sa neneje ked je to vzdy po trosku:

junovka
9. dec 2007

on je to pravda, ze ked po trosku, ze sa nenaje, lebo vlastne babo sa naje zo zadneho mlieka, z predneho si uhasi smad.Takze, asi mozno bude len smadna.Moja Nelka tiez kazdu hodinu chcela , lenze co ona vypila, tak hned aj vyvracala...lebo bola prejedena. 🙂

Monika, pytam sa ohladom kardia preto, lebo aj my chodime na kardio. 😉

monikaaerik
9. dec 2007

Vlasti, nechodime na kardio,iba teraz prvy krat,neviem, ci je to bezne na 3 mesiace,alebo preto,ze mala pri kontrakciach mala hypoxiu,fakt neviem, som aj ja zvedava

janka08
autor
9. dec 2007

Maly je uz v postielke ale chudacim na plny nostek dnes sme uz 2krat odsavala ☹

nera
9. dec 2007

Ahojte, dnes sme boli s malou pri Mikulášovi, joooj bola zlatá....
ako sa máte?
My sa zatiaľ držíme, sme zdravučkí(zatiaľ ) a stále vystrájame....
Ináč k tomu mliečku nedá mi to....ja som kojila každú hodinu a aj teraz jej dám kedy chce, niekedy aj každú hodinu, napr. keď sme v aute tak máme papaciu prestávku za každým....
Takže podľa mňa daj jej papať kedy si zapýta, ale prinúť ju papať dlhšie, aby Ti papala aj to zadné mliečko a aby vôbec papala-teda ťahala.
Len nepozeraj na hodinky....neviem si predstaviť, žeby som malej nedala papať častejšie ako len po 3 hodinách...to by som už asi Vlastu poznala skôr, lebo by sa sťažovala, čo to taký rev počuje 😉
Už aj na pôrodnici mne ju nosili ako prvú, lebo tak revala, že im to nedalo....

monikaaerik
9. dec 2007

To hej,vsak nic ine mi neostava ako jej dat papat,no skusim trochu dlhsie,ona prvych 5 minut taha ale potom uz len cucka.No uz place tak idem,nezaspi a nezaspi skor ako medzi 10-pol 11.Za to ja uz som suca do postele.
Tak baby prajem dobru noc,papa zajtra

janka08
autor
10. dec 2007

Ahojte a pekne ranko 🙂 Tak my sme mali opet nie velmi dobru noc dufam ze ho to prejde a bude zasa pekne v noci spinkat.Mozno tak zle spi aj koli plnemu nosu 😒 A k tomu mliecku ja som nemyslela ze Emke nema dat papat:Moj nazor podla maleho bol ze maly ak papal kazdu hodku tak vlasne papal len kus a zvysok sa len hral.Teraz papa okolo10.00 a ked mu idem dat okolo12,00 pred spanim tak niekedy vobec nechce lebo je napapany.Dnas sa chystam na socialku po ptvrdenie tak mam radost 😠

monikaaerik
10. dec 2007

AHojte babky jezibabky,
nechcela som rozprudil diskusiu ohladom nasho papania,len som bola zvedava na vase skusenosti,mozno sa to este upravi,len ja uz niekedy nemam na to nervy,ale co uz. Spinkali sme celkom dobre,tak normalne a tiez sa chystame vonku na to kardio a potom idem ja k zubarke 😒
A zase dilema,co dnes varit, napisem asi Jeziskovi aby mi priniesol nejaku kucharsku knihu,, rychlo,zdravo a chutne"

janka08
autor
10. dec 2007

Monika aj mna caka vo stvrtok zubarka ☹ Velmi nemam rada zubarov ale kto ma?Marko my nespal ani doobedu nejak slavne bola to slaba hodinka a uz je mrzuty ☹ Takze pekny den pred nami 😠 O ktorej Emka zaspinkala?Dlho si ponocovala?

monikaaerik
10. dec 2007

Zaspala nieco po 10,takze u nas je to uz klasika,a ja hned po nej.
Aj ja prajem pekny dnik a este krajsi tyzden 😵 😵 😵

nera
10. dec 2007

Ahojte, tak moja spinká, len som zvedavá do kedy 😠 máme zlatých susedov ...vrtajú ostošesť....keď sme sa nasťahovali tak hneď k nám prišli, že ak budeme vrtať tak máme prísť povedať...oni nemusia....začali práve vtedy keď malá zaspala....
jooj aj nás čaká toho roku ešte zubár, mne je to jedno, ja som si už zvykla...ja už asi na horšiu zubárku ako som mala na ZŠ asi nikdy nenatrafím, tá mi riadne dobabrala zuby a dlho som sa z toho spamätávala....asi stačí povedať, že v šiestom ročníku som celý mesiac v utorok a v štvrtok chodila, aby mi vytiahla nerv, pričom normálnemu zubárovi to trvá pár minút...
Vonku zas vyzerá na "super" deň...ani neviem či pôjdeme na prechádzku v tom počasí sa mi ani nechce....a Vy idete?

janka08
autor
10. dec 2007

Evi ahoj ja som Marka ulozila a tiez som zvadava do kedy 😠 😠 😠 Ja si musim ist dat dole zubny kamen a asi jeden trhat.Ja mam panicky strach zo zubarou.Aj porod bol nic oproti zub

junovka
10. dec 2007

Ahojte.Tak boli sme u dokiny aj s Nelkou a Timeikou.Poslala nas na krcne.S oboma.Nelka ma zapalene hrdlo a z toho sa jej zapalilo aj usko.Vyrazky ma od ATB.Takze, uzivame kvapky do ucha a Dithiaden.Timka len slabe nachladnurie.Nic moc.Takze, ak vsetko bude ok., tak v stredu ide do skoly.Nelke mam asi taky tyzden davat kvapky do ucha.Tato noc, resp. pred polnocou-tak to bola hruuuuza.Neviem, Evi ci si ju nepocula plakat Nelku.Strasne plakala, hadam aj do 1h.Asi ju bolelo usko.Na vycerpanie zaspala, sem-tam sa prevalovala, ale pospala az do 8h.Teraz spinka, varim jej obedik.Tak sa zatial majte, mozno sa dbes este tu dostanem. 😉

nera
10. dec 2007

Jááj Vlasti, tak to Vám prajem skoré uzdravenie...
Chudinka Nelinka, bola taká vyčerpaná....nebolo nič počuť, moja zaspinkala okolo 20:30 a potom sme pozerali superstar a šli spať...bola som strašne unavená...

junovka
10. dec 2007

...ja len dufam, ze tento tyzden to vsetko uzavrieme definitivne/klop-klop/,pretoze rada by som mala kludne Vianoce ☹

junovka
10. dec 2007

bojim sa aby nechytla aj druhe usko.Lebo asi pred rokom Timka mala zapal ucha a po tyzdni chytla druhe, ta sme usi liecili mesiac 😕 😢 To teda mala prazdniny! 😠

nera
10. dec 2007

Vlasti, len dávajte na seba pozor a strááááááááááááááááľne silno držíme palce, aby bolo čím skôr všetko v poriadku 😵
moja teraz zaspinkala a neviem či potom nepôjdem vonku, lebo stále ukazuje na dvere, dokonca si doniesla aj topánočky a ukázala kam mám s ňou ísť...len vonku sa mi to nejak nepozdáva..asi ešte prší....tak neviem - neviem...

junovka
10. dec 2007

prsi, Evi 😒

junovka
10. dec 2007

uz by som sa s vami baby chcela aj priamo stretnut...dufam, ze cim skor vyzdravieme a potom to uskutocnime.Dobre? 😉

nera
10. dec 2007

Jááj Vlasti, veď my to máme od seba taaaak ďaleko 😉 príď kedykoľvek.... 😉 na kafčo...
a hovoríš, že prší, tak to asi nikam nepôjdeme...aj keď chce...čo už....možno zajtra...

junovka
10. dec 2007

sak prave Evi, jak daleko , nieee? 😀 😀

junovka
10. dec 2007

ak by som prisla, tak na dalsi tyzden, ak samozrejme budes mat cas 😅

nera
10. dec 2007

nooo veď práve... 😵 ...
u nás síce teraz vyzerá ako po bombardovaní....amaličká sa snažila, no a ja nechcem ju teraz zbudiť tak to asi tak aj nechám...
A Vy sa ako máte? Ako maličká sa drží?

junovka
10. dec 2007

...uz spi asi 2 hodiny 😕 😕 dufam, ze vsetko je u nej ok., len pozerat ju chodim

junovka
10. dec 2007

a ty si myslis Evi, ze u nas je to jak v muzeu 😀 😀 bordel jak v Cine 😀 sak Vianoce este daleko, ne? 😀

nera
10. dec 2007

Takže to nie len u nás 😉
veď toho sa bojím, či budem stíhať...ešte nemám ani okná umyté...ale len pri malej sa to neodvažujem,
ani darčeky ešte nie sú kúpené...

junovka
10. dec 2007

detto, Evi,detto.Ked sa nam choroba bude vliect cely tyzden, tak sa na poriadky vykaslem...hlavne chcem, aby darceky boli, napiekla som a navarila a aby bola pohoda, ne?