Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
16. jan 2008

cauko, a beries na to dake vitaminy, alebo daco?

junovka
16. jan 2008

nie.Ale jeden cas som brala od NaturesBauety/neviem ako sa to pise 😅 /HAIR. 😉

martinabarak
16. jan 2008

Ja som si kupila bylinky, co daka baba odporucala na takejto teme, len som si z nich este caj nerobila, lebo bylinkarka vravela, ze ked kojim, tak by som bylinkove caje pit nemala. Ale zajtra skusim hned po kojeni a dam si jeden caj denne a uvidim.... 😕, bo uz mi vadia uz tie vlasy nachadzam aj v maleho plienke, a este som sa aj ostrihala, aby vlasy neboli take dlhe a nebolo ich tak vidno, no je ich vidno aj tak 😀

martinabarak
16. jan 2008

Dobru nocku, idem pozriet kriminalku Las Vegas 😀 a potom sa ideme kupkat 😉

janka08
autor
16. jan 2008

Ja som si kupila sampon co tu na julovkach hovotila obycajny lopuchovy a vlasy my uz tak velmi nepadaju len 2-3 😀

janka08
autor
16. jan 2008

Fakt my pomohol lebo my tak padali ze som myslela ze ostanem lysohlava.Dnes maly zaspaval na rukach.super 😠

bejula
16. jan 2008

caute mamicky, no aj ja si spominam na vypadavanie vlasov po porode uz som myslela ze som nieco chora a potom sa to upravilo 😉 a inak ako sa mate, ja tu pridem a Vas nikde, to je to ze mate ine rezimy ako my 😖 ale rada tu chodim, ked tak blizko byvame papa 🙂 🙂 🙂

nera
16. jan 2008

bejula - akože tu nikto nie je ... 😉 ..ja som síce dorazila až teraz, ale čo už maličká nechcela ma pustiť z postele....aj spala, ale aj ma stále kontrolovala či pri nej ešte ležím....vystrájadlo malé 😵
Ako sa máte?
Ale už asi spinkáte....

janka08
autor
17. jan 2008

ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
17. jan 2008

bre 🙂 🙂 🙂

janka08
autor
17. jan 2008

Vlasti dnes prvy krat kuracinka daj nejeky fajny recept

junovka
17. jan 2008

najlepsie Jani bude,ked zacnes kuracinu so zeleninou.Celkom dobry recept je vSpecial Mama a ja na str.29-Zelenina s kur.masom.Mas ten casopis?

janka08
autor
17. jan 2008

nemam my odoberame len mama a ja a co do toho ide???

junovka
17. jan 2008

1 malu mrkvu,petrzlen,3 ruzicky karf. alebo brokolice,50g masa. 1 CL oleja.Neviem ako to vsetko varis ty,ale ja dam varit najprv maso asi na pol hodiny, potom k tomu pridam zeleninu.Ked je vsetko uvarene, tak pridam 1 CL oleja a zmixujem 😉

Kup si ten Special, je super 😉 😵

janka08
autor
17. jan 2008

Vlasti a maslo uz mozeme???

junovka
17. jan 2008

ja zacnem maslo az na 9 mesiacov 😉 ,kedy aj mliec.prikrmy. 😉

zuzka111111
17. jan 2008

junovka uz som sA raz pytala ale este raz lebo som zabudla akomas zapisanu malu neli v rodnom liste a kedy ma meninky???

janka08
autor
17. jan 2008

Zuzy ty mas manzela a svagra z terasy???

junovka
17. jan 2008

zuzka, ja ju mam zapisanu ako Nela a meniny ma 2.2, podla ceskeho kalendara 😉 🙂 Drzim palceky, vidim, ze sa ti to pomalicky blizi 😉

Jani, vcera sme zacali s piskotmi, v nedelu zacnem s cestovinami, potom chlebom..., preto s maslom a jogurtmi zacnem az v 9 mesiaci.Nechcem vsetko naraz. 😉

junovka
17. jan 2008

pardon Jani 🤐 , vsetko najlepsie Markovi k 6 mesiacom 🙂 😵

nera
17. jan 2008

Ahojte kočky.....ja mám chvíľu veget, lebo manžel zobral maličkú do obchodu....booože to je pocit....
Ale asi rýchlo niečo navarím, aby som potom to nemala blbé....len neviem čo.... ☹

nera
17. jan 2008

Janka - ozaj všetko len to naj k Markovim 5.mesiacom 😵

janka08
autor
17. jan 2008

Evi k 6mes 🙂 🙂 🙂

nera
17. jan 2008

Prepáč.... ☹ ....tak ešte raz všeeetko naj k 6.mesiacom..... 😵

nera
17. jan 2008

som strašná....prepáč.... 😔

junovka
17. jan 2008

Evi, uz boli u vas odpisovat radiatory?

zuzka111111
17. jan 2008

janka ano manzel aj obaja svagrovia aj svokor su na terase 😉

nera
17. jan 2008

Vlasti - ešte nie, to nie až poobede?(no veď aj preto som pre istotu ostala doma...)

nera
17. jan 2008

Ahoj Zuzi - jeeeej Tebe sa to už kráti... 😵
Ako sa máš? A Lilka?

junovka
17. jan 2008

aj doobeda a aj poobede.Lenze poobede mi nevyhovuje 😠 , tak dufam, ze sa dotrepu doobeda 😒

Zuzka, tebe sa tiez paci meno Nelinka?? 😉