Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
28. jan 2008

ta ja viem ci pomohli dnes sa s malym celkom dalo asi sa mu uz prerezal zubcek tak je kludnejsi.Uvidime vecer

petka.m
28. jan 2008

Fenistil je aj na alergiu, ale aj mierni svrbenie, zmierňuje opuchy... 😉 . Odporúčila nám to dr., sama od seba by som jej ich určite nedávala.

junovka
28. jan 2008

Teraz som bola na nete o Sunari.Rozmyslam, ze asi zacnem kupovat kase od Sunaru.Nelke chutia, nema ziaden problem, su lacnejsie a aj na vahe vazia viac ako Nutrilon kase 😕

petka.m
28. jan 2008

Junovka a ktoré od Sunaru jej kupuješ? Ja Dianke kupujem Hami kaše.

junovka
28. jan 2008

Mala s ryzou+banan a ryza+kukurica,zatial 😅 Od Hami mi vracala.Naposledy sme mali Piskotovu od Nutrilonu, tak podla mna je o nicom, a ani Nelke velmi nechutila. 😉

petka.m
28. jan 2008

A ešte som zabudla, gratulujem k schudnutiu 😉 . Aj mne by sa zišlo, takých 5kg 😖 , len keby niekto chudol za mňa 😉 .
Junovka a stále sa ťa zabudnem opýtať, zohnala si malej teľacie mäsko? Lebo ja od vtedy čo sa mi minulo ho neviem nikde zohnať 😠 , ale vraj v Hyperi ho majú, tak skúsim ešte tam pozrieť.

petka.m
28. jan 2008

My s Hami nemáme žiaden problém, tiež jej chutí s banánom a teraz som jej kúpila s príchuťou maliny, tiež nenamieta. Mali sme už aj marhuľovú, ale tá jej nechutí.
A tie od Sunaru sa nevolajú náhodou Sunarka? Lebo kamoška mi vravela, že sú veľmi dobré...

nera
29. jan 2008

Dobré ránko

janka08
autor
29. jan 2008

Ahojte 🙂

junovka
29. jan 2008

😉 ☹ 😒 ..

junovka
29. jan 2008

Petka, to tel.maso, tiez nikde nevidim 😒 Ano, tie kase od Sunaru sa volaju Sunarka.Ja zatial davam take kase, ktore akurat mozme papat.Ako napr. kedze mozme papat banan, jablko, hrusku, tak som davala od Nutrilonu Hruskovu, Jablcnu a kedze mozme uz lepok, tak zacnem davat neaku tusim Ovsenu, alebo tak neako, zo Sunarky a Piskotovu sme mali z Nutrilonu.Ty si pisala , ze ste uz papali malinovu.Ja Malinovu, zacnem hadam az po tom roku davat, nakolko maliny sa neodporucaju do roka., a neboli v nej tie male zrniecka z malin?Marhulovu by som tiez teraz uz davala, keby mali od Nutrilonu alebo Sunaru 😖

petka.m
29. jan 2008

Ahojte 😵 . Junovka, neboli tam žiadne zrniečka a tá kaša je od 6. mesiaca. Surové maliny by som jej určite nedala 😉 , ale takto v kaši...no nemyslím, že by to nejak škodilo. Je to len taká jemná malinová príchuť.

janka08
autor
29. jan 2008

Peti kolko krat denne Dianka pije mliecko??????

petka.m
29. jan 2008

Janka 3x má mliečko a 2x príkrm. A Marko ti koľko krát papká?

martinabarak
29. jan 2008

Ahojte baby, mali sme zatial najhorsiu noc, a prvykrat som si spravila dnes kavu, lebo padam do spanku a maly nie a nie spat 😒
Neviete ake je davkovanie chamimoli vulgaris 15 ch, manzel to kupil a tam nie nic napisane a lekarnicka mu nic nepovedala 😒

janka08
autor
29. jan 2008

Mati 5guliek rozrobis.Peti maly vobec nechce flasku ani um 😠 😠 😠

junovka
29. jan 2008

Jani, a ty Markovi davas tu chammimollu?Ja som zatial prestala, ved ste zubky ninsen 😒

janka08
autor
29. jan 2008

Dala som mu to 2krat vecer.Co dnes varis malej???

janka08
autor
29. jan 2008

Halooooooo 🙂

petka.m
29. jan 2008

mati ale homeopatiká nesmieš brať do rúk, pretože strácajú účinok. a nedali ti chamomillu 9? lebo 15 je až pre detičky od roka. aspoň ja tak viem. a majú sa davať ked už sú napuchnuté dasienka, aby zmiernili bolesť pri prerezávaní a urýchlili prerezanie zubčeka.

petka.m
29. jan 2008

jooj jani tak to ti nezávidím s tým odmietaním fľašky. a ako to teraz riešiš, ked marko nechce papať z fľašky?

janka08
autor
29. jan 2008

Peti my mama15.A to fakt stracaju ucinok ked ich chytis do ruk?

petka.m
29. jan 2008

ano moja, tie guličky si presim do toho vršku a daj tam vidičku, nech sa rozpustia a potom ich daj na lyžičku...

petka.m
29. jan 2008

presyp, mám malú na rukách 😉

janka08
autor
29. jan 2008

Mala nespinka???

petka.m
29. jan 2008

nie 😉 , ale už ju idem dať spinkať na balkon, lebo už je zlá.

bejula
29. jan 2008

caute maminy, no my sme chore, z nicoho nic dostala bambulka vysoke horucky a zacala kaslat, urcite sme nieco chytili v obchode 😠 😠 😠 najhorsie to bolo z nedele na pondelok, srdiecko jej bilo ako zvon a teplotu som nevedela zrazit, vonku fukal silny vietor no ... ☹ ufufuf 😝 uz vcera bolo lepsie a dnes hurááááááá 😝 je to ovela lepsie, spala celu noc.... a vy ako sa mate????? 😒
janka08 drz sa , bude dobre 😉
petka.m nech ti spinka 😉

janka08
autor
29. jan 2008

Ahoj Beji tak to je dobre ze ste uz zdravsie.Marko my zacal opet fajne soplit

petka.m
29. jan 2008

bejuli už mi aj zaspinkala 😉 , moja zlatá taká už bola unavená. jooj nech sa maličká čím skôr úplne vyzdravie. ale už to najhoršie máte našťastie za sebou..., to je to najhoršie čo môže byť ked sú detičky choré ☹ .
no nič babulky, ja sa rozlúčim, idem trošku popratať kým malá hajká a má prísť aj moja mamka, lebo chcem skočiť na gyndu po recept 😉 . ešte tu dnes potom nakuknem, zatiaľ sa majte.

bejula
29. jan 2008

ja neviem , ale mne blbne MK, ked chcem si vas zapnut, musim cakat aby ste boli na titulke... 😠 😠 😠 neviem, stale sa nieco deje s tym MK