Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
8. feb 2008

ahoj peti coze tak zavcasu??

junovka
8. feb 2008

Timka sla do skoly 😉 preto 😀
Idem Nelke urobit desiatu a padame na kardio, drzte palce...bojim sa ☹

janka08
autor
8. feb 2008

vlasti nech to dobre dopadne 😉

petka.m
8. feb 2008

Jooj Janka, ta už sa skončili tie časy, ked sme s malou vyspávali do deviatej 😖 . Dnes sme vstali už o 6,30.
A vy baby akú ste mali noc?
Junovka držíme palce a daj vedieť ako ste dopadli. A neboj všetko bude OK 😉 .

janka08
autor
8. feb 2008

peti my sme dnes mali rekord maly vstal na papanie az o 03,50 a potom vstal az o 7,00/klo-klop/takze vyspata.co dnas porabate?Co varis dianke na obed?

petka.m
8. feb 2008

Janka ani neviem, nič zaujímavé. učím sa robiť tie scrapiky, tak ked dianka zaspinká, tak sa do toho pustím 🙂 .
A poobede chcem požehliť, lebo sa mi to len kopí a kopí...A vy čo dnes budete robiť?
Ani neviem čo jej navarím, ale asi taký mix...mrkva, petržlen, kaleráb, zemiak, kel a mäsko. A Marko čo dnes bude mať na obed?

janka08
autor
8. feb 2008

marko ma dnes zemiacky a spenatik,mne by tiez trebalo pozehlit,inak sa budeme asi iba hrat ako vzdy a medzi tym konikovat 😀

martinabarak
8. feb 2008

🙂 ahojky, aj my budeme papat zemiacik a spenanik, a dame si tam aj trochu mrkvicky, abyto bolo cvbfxhgurtx negjsie chutn ejsie b

junovka
8. feb 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 😵

junovka
8. feb 2008

haloooo 😕 😕 .

janka08
autor
8. feb 2008

vlasti ako ste dopadli?

junovka
8. feb 2008

Dopadli sme dobre 😵 😵 😵 teploty nenarobili ziadnu sarapatu.Toho som sa najviac bala 😖 Do spravy napisala, ze velmi fyz.aktivne dieta 😀 😵 brali jej krv z prsteka, nastastie co si chytala usko, tak neni ziaden zapal v tele, aj Fe je dobre a ani alergeny nema 😎 😵 /klop-klop/.Znova mame ist az v septembri.

A ty si jej volala?Co ste dnes porabiali, alebo porabiate? 🙂

janka08
autor
8. feb 2008

vlasti tak super ze mate dobre vysledky 🙂 mam jej zavolat o 10min da nam termin

junovka
8. feb 2008

Dnes ma narvano jak svina 😝 😝 dokonca vravela, ze jedno dievcatko prisla za nou az z BA a skolabovalo jej tam 😕 ☹ 😒

janka08
autor
8. feb 2008

tak to je smutne ☹ my ideme na biduci tyzden vo stvrtok

junovka
8. feb 2008

Nelinka spi.A vy?

janka08
autor
8. feb 2008

marko tiez spinka 😉

janka08
autor
8. feb 2008

co ste dnes robili ja som si dnes pozerala pracovne ponuky 😎 😎 😎

junovka
8. feb 2008

V podstate nic, studovala som www.alinka.sk 😉 az terz som zistila, ake dobre info je tam ...o vselicom 😉

A preco si si pozerala prac.ponuky, ked mas ist do prace? 😕

janka33
8. feb 2008

http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf2&c=1&id...
mamky,poslite nam hlas 🙂 dakujem

monikaaerik
8. feb 2008

Ahojte dievcata,
co mate noveho?
My dokopy nic,vsetko po starom,chystame sa malu kupkat a potom si z drahym pozreme nejaky film a ja budem popritom zehlit. Cez leto sa chystame na dovcu do Madarska,tak pomaly pozeram nejaky kociarik,lebo teraz este pouzivame hlboky a je k tomu aj sportova cast,ale je dost tazky a nemotorny,tak nieco kukam. Ake mate vy skusenosti zo sportovymi na com mam davat pri vybere pozor. Viem,ze je aj na to tema,ale chcem vediet vase skusenosti.dikes

janka08
autor
8. feb 2008

monika my mame aj golfac je super lahky ale kej na sportovo tak nevidim na maleho a mame aj tie polske z blsaku a tam sa da rucka dat na obidve strany takze na maleho vidim to je super ale zasa je velmi tazky.Taze ani tak ani tak.My mame tiez doma film z pozicky 😉

janka08
autor
8. feb 2008

monika a kde do madarska a na jak dlho?

junovka
8. feb 2008

halooo, som na babetku 😉 Opisujem jednej babenke, ako prebieha vyber nos.mandle u deticiek 😉

janka08
autor
8. feb 2008

fuj tak to mate ale temu

junovka
8. feb 2008

co narobis, ked jej synovi 3 rocnemu idu to robit 😖

janka08
autor
8. feb 2008

inak je to strasne ze nasli zase mrtve dietatko 😢

junovka
8. feb 2008

kde????to bolo v spravach???

janka08
autor
8. feb 2008

ano bolo ☹ je to aj vo volnej diskusii tema to je sila kukni 😕

junovka
8. feb 2008

a pod akym nazvom??