Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
9. feb 2008

vdaka ☹ 😢 uz som si aj normalne porevala 😅 😔

petka.m
9. feb 2008

neboj bude dobre 😉 . a verím ti, že si si aj poplakala...to je strašné, ked tým naším deťúrencom niečo je 😢 😢 😢 . určite zavolaj dr. a možno ti predpíše niečo iné nato.

petka.m
9. feb 2008

inak to je zákon schválnosti, že čím viac sa človek snaží, aby bolo všetko OK, tým je to horšie... ☹ . a to ma najviac štve 😠 . snažíš sa, všetko umývaš, dezinfikuješ, vyváraš...a špinavé cigánky kašlú na všetko, deti im behajú holé, bosé a nič im nieje 😠 , ide ma roztrhať z toho.

petka.m
9. feb 2008

dúfam, že ma za tento názor teraz nikto neodsúdi...

junovka
9. feb 2008

Mas pravdu 😉

Inak, Peti boal si teraz na Babetkach...bud som total uz magor dnes, ale bola tam tema Kolik cajiku??Citala si to, alebo uz mi total sibe 😖 😕 😕 😕 Proste uz ju neviem najst...prispela som tam mojim nazorom 😕 😕

petka.m
9. feb 2008

nie nebola som tam, prečo sa pýtaš? ale mrknem 😉

petka.m
9. feb 2008

no hľadám hľadám, pozerám a takú tému tam vôbec nenašla. ale aj ja by som si ju rada pozrela, keďže dianka veľmi nechce piť čajík...

junovka
9. feb 2008

...tak to teda nechapem 😕 😕 😕 Pytala sa tam jedna baba Ceska, ci je to normalne, ze jej 4 mesacne diet vypije za den 500ml cjiku.Lebo, ze strasne pribera, tak to radsej kompezuje cajom ako mliekom 😕 Boze moj, takto trapit hladom dieta 😨 😕

petka.m
9. feb 2008

ja sa rozlúčim kočky, idem si už ľahnúť, pre istotu, lebo neviem ešte aká noc ma čaká.
tak dobrú nôcku vám aj detičkám 🙂 .

junovka
9. feb 2008

ja uz tiez idem.Pa 😉

janka08
autor
10. feb 2008

ranecko 🙂 🙂 🙂

petka.m
10. feb 2008

ahojte, tak akú ste mali noc? my dobrú, dianka pekne spinkala, skoro až do siedmej, ale ja som tak zle spala...bolel ma strašne žalúdok 😠 .
baby chcem sa vás opýtať, dianka mi od včera poobedia vôbec nechce papkať, aj dnes ráno skoro nič nezjedla..., začala aj kýchať a tečú jej soplíky z nošteka, neviete môže to byť aj od zúbkov? lebo chorá sa mi nezdá, ani zlá nieje...
jooj len dúfam, že nebude nakoniec chorá ☹ .

janka08
autor
10. feb 2008

pezi ahoj ani marko toho vela najedol .ked mu isli zubky tak mal teploty a nic nechcel papat. a potieras jej s niecim dasienka?

junovka
10. feb 2008

ahojte ☹ ....

petka.m
10. feb 2008

janka potieram jej ich babydentom a aj tie homeopatiká jej dávam, inak si myslím, že jej pomohli pri prerezaní sa zúbkov. už som pozerala aj tému zúbky a niektoré kočky tam písali, že ked drobcom išli zúbky mali nádchu ako keby. tiež kašlali, tieklo im z nosa a kýchali...presne tak ako malá. tak som aj kľudnejšia...ale si aj myslím, že keby bola chorá, tak by plačkala a ani by sa nehrala a tak...lenže ona je v pohode.
joooj júnovka, nič sa nelinke nezmenilo? stále tá pusinka vás trápi? ☹

junovka
10. feb 2008

preslo az na hrdlo 😢 😢 😢

janka08
autor
10. feb 2008

vlasti skus ten diflucan alebo som pocula ze pomaha praskovy cukor

janka08
autor
10. feb 2008

peti a ako casto davas tie homeopatika??

petka.m
10. feb 2008

ahojte baby, my sme boli u našich na obed a až teraz sme prišli. dianka spinká ešte v kočiariku. janka dávam jej to raz denne, každý večer tri guličky.
a vy čo ste dnes celý den robili?
jooj bože junovka, to je hrozné. moja bambulka, nech ju to už prejde ☹ .

janka08
autor
10. feb 2008

peti my sme tiez teraz dosli od nasich 🙂 pomali ideme kupkat maleho.ja malemu davam 5guliciek

junovka
10. feb 2008

ahojte 😒 😒 ...

junovka
10. feb 2008

Zajtra ideme na krcne...Jani o tom stretku sa dohodneme este zajtra, dobre?Lebo neviem ako to vsetko budem stihat 😝

janka08
autor
10. feb 2008

ahoj vlasti tak ste sa to stale nezlepsilo?☹

bejula
10. feb 2008

caute 😉 , tak ja asi ukoncim nas dnesny den 😉 my sme dnes den prezili ok, ako sa na nedelu patri, fajnovy obed, ale doma mi k babke sme nemohli, lebo je chora ☹ tak sme boli vonku sa hombat, ale bola kosa 😠 uz som myslela , ze bude teplucko ale cez tyzden ma byt pekne 😉 tak sa tesim na prechadzky 😉
🙂 🙂 🙂 Hej babenky, nepozna niektorá z Vás očnu doktorku Fejkovu v starej nemocnici 😒 na Rastislavovej ??
Inac vsetkym prajem co su chorí skoré uzdravenie 🙂 🙂 🙂 papa

nera
11. feb 2008

Dobré ránko, po rušnom víkende(boli sme na Bankove, v Zoo...) som sem nakukla 😵
všetkým choručkým prajeme skoré uzdravenie 🙂 😵 🙂
My sme zataiľ zdravučkí(klop-klop) a dúfam, že to tak aj ostane...
Dnes prvýkrát od kedy sa Dianka narodila si pýtala papať až o 4:40 a ešte spinká....Ja už som ani ezaspala, veď som skoro vyspatá...mať také ešte pár nocí a som ako rybka 😉

janka08
autor
11. feb 2008

ahoj evi my za to noc nie podla mojich predstav.marjo buntosil uz od 0,530 ale vstaval az o 06,45 .uz som sa pytala vlasti ze co je s jej susedkou 😕 ze sa neoziva

petka.m
11. feb 2008

bréé ránko všetkým, tak mi už buntošíme od 6,00. Dianka má stále plný nožtek, kýcha a sem-tam a pokašlieva. Dúfam, že nebude choručká, ale pre istotu dnes zavolám dr. a keď tak k nej skočím, nech sa pozrie na malú. Inak aj na mňa už dačo lezie 😠 , začína ma bolieť hrdlo a tiež mám plný nos ☹ .

janka08
autor
11. feb 2008

ahoj peti 🙂

petka.m
11. feb 2008

ahoj janka 😉

janka08
autor
11. feb 2008

peti ako so zubkymi 😎 my sme mali zlu noc vobec som sa nevyspala 😔 bola som vyplatit uz kedy ten casopis mama extra special a este my vzdy neprisiel 😠 peti chuti dianke ovocie??