Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
12. feb 2008

Ja sa nesťažujem, my sme 2x v noci papali....som unavená, ale hlavne, že maličká je spokojná.... 😵

petka.m
12. feb 2008

jooj janka ani nehovorím, už bola strašne zlá a očká si v kuse šúchala, aj som ju skúšala uspať ale vôbec nechcela spinkať..., tak sme sa hrali, nosili po rukách...
ani dianka mi nechce ukázať ďasienka, ale ked sa smeje alebo ked otvára pusinku, ked papká tak vtedy vidno tie zúbky 😉 .
akurát som ju dala hajkať, bo už je unavená, ale štrajkuje v postielke 😀

petka.m
12. feb 2008

čo dnes varíte drobcom?

janka08
autor
12. feb 2008

ano mne by nevadilo boli sme na papnie len raz hore ale keby maly kludne spinkal on sa stele vrti obcas otvori ocka a je hore potom ho drzim za rucku aby zaspal.niekedy sa mu nedari velmi zaspat ☹

janka08
autor
12. feb 2008

to moje sidlo nen a ne spinkat 😔 😠

junovka
12. feb 2008

Nelka uz spi asi hodinu 😉 Uz ma navareny aj obedik 😉 Som na Babetku-Nosohltanova mandla 😖 😝 😕

janka08
autor
12. feb 2008

preco na takej teme 😕

junovka
12. feb 2008

Lebo s tym mam uz skusenosti a ta baba chce vsetko vediet co caka jej dieta pri vybere mandli...tak piseme, ne? 😀 😀 ked vieme 🙂

junovka
12. feb 2008

...no nic 😖 , ...ked net nikeho, tak idzem si dat kavej 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
12. feb 2008

joj aj ja by som si dala kavicku ale mam taky pocit ze ked si kazde ranko chlipne z muzickovej a maleho kojim az v noci tak my ta kava asi ostava aj v mliecku a mozno preto maly tak zle spi.co ty na to???????

junovka
12. feb 2008

presne tak Jani 😀 😀 😀 preto ja som nikdy nepila kavau, ked som kojila 😉 😀 😀

janka08
autor
12. feb 2008

a ja truba rano chlipam aby som nebola matoha 😔

junovka
12. feb 2008

salka kava sa vylucuje z tela 24h, a mam pocit, ze u kojacich zien este dlhsie a dakde som pocula, ze ked je zena tehotna a pije kavu, tak sa to dostane do plodu a pokial sa jedna salka kavy vyluci z tela matky, tak trva to 4 dni.Preto vraj je dokazane, ze mimina v bruchu su nekludne- vela kopu. 😎 😉

nera
12. feb 2008

Janka - no ja Ti neviem poradiť, ja pijem len kapučínko od kedy som bola tehu...

janka08
autor
12. feb 2008

tak odo dnes s kavou koncim 🙄 vlasti co je to na babetkach za zvlasna tema rodne cisla nahe deti.... 😕

junovka
12. feb 2008

precitaj, co napisala Emjee 😉

janka08
autor
12. feb 2008

je to velmi cudna tema 😖 maly my dnes spi nejak na etapi 😒 co mala nelka na obed?

junovka
12. feb 2008

Mix-cuketa, maso a zemiak 😀 😀 Idete pplavat?

Evi, si tu? 😕

nera
12. feb 2008

Vlasti som tu

junovka
12. feb 2008

o hodinu ideme vonku, som zvedava ci mi zaspi 😒

janka08
autor
12. feb 2008

ideme uz sa tesim 😀 uz si pozerala to plavanie na popradskej na nete?

junovka
12. feb 2008

Evi, chcela som sa ta opytat, ohladom toho plavania kde chodis s Diankou-kolko sa plati, ako dlho to trva a o ktorej zacina?Mam Relax Pass listky, platia aj tam?

junovka
12. feb 2008

neviem link Jani, tam...nevies Evi link na tu Popradsku?

janka08
autor
12. feb 2008
junovka
12. feb 2008

ake cislo topanok nosia vase deticky,Moja Nelka ma uz 13 😝 😝 a to este neni jar, lebo vtedy sa chystam jej kupit prve topanocky 😅

nera
12. feb 2008

Vlasti my chodíme do Via Vitae pozri stránku www.viavitae.sk
Kurz 10 plávaní stojí 3.500,- ale dá sa nahradiť, čiže ak nemôžeš prísť v ten deň môžeš si to nahradiť(neprepadne Ti to) a je tam čisto, super(aj keď niekto hovorí, že aj tam niečo sa dá chytiť, ale podľa mňa to asi všade kde je vlhko)
A relax pass asi tam neplatia, veď si pozri ich stránku.
http://www.sodexho.sk/sksk/sluzby/zamestnanecke...

janka08
autor
12. feb 2008

my este normalne to topanocky nemame

junovka
12. feb 2008

chcela som vediet, ci tam neni cena? 😖

janka08
autor
12. feb 2008

cena ja ako vravi evka 3500

nera
12. feb 2008

baby kam ste sa stratili 😵
Vlasti - stačí tak?