Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

viera78
18. feb 2008

dobre ranko my sme nemali dobru noc a co ty janka ako ti spal drobecek.

janka08
autor
18. feb 2008

prehadzoval sa skoro od 03,30 ale vstal o 06,30 takze aspon to

petka.m
18. feb 2008

ahojte, tak my sme mali celkom dobrú noc. papali sme o 5,00 a potom sme vstali o 7,30 😉 . teraz Dianka lozí po celej obývačke a všetko už ťahá, hlavne záclona sa jej páči 🙂. proste všetko ju zaujíma, len nie hračky...
dnes má prísť kamoška s malou (o tri dni mladšia ako Dianka), tak sa už neviem dočkať.

junovka
18. feb 2008

ahojte 😉 my sme vstali o 8.45h

junovka
18. feb 2008

peti, presne aj moja mala ma najradsej zaclony, stale sa do nej zatoci, dava si ju na hlavu, a najviac sa jej paci, ked sa jej pytam, kde je Nelinka?Neni Nelinka? 😀 😀 😵

martinabarak
18. feb 2008

Tak do tretice ..... Ahojte

martinabarak
18. feb 2008

Ako ste vikendovali?... My sme boli za svokrou na strednom Slovensku, tak som si fajne oddychla. Vyhrala sa s malym a ani varit som nemusela 🙂 Noci boli horsie, lebo Sebastianko papal kazde 2 hodky, no rano som to dospala, lebo pri rannom hrani vydryal nepapat 4 hodiny, tak neviem preco to nevie v noci ☹

junovka
18. feb 2008

Sakra, Peti to mas taku velku fotku?? 😕 😀 😀 a to si ty a tvoj manzel?

janka08
autor
18. feb 2008

sme doma z prechadzky na ktorej maly celyx cas mrcal v kociary 😠 vlasti co za fotka 😲 ,??????

junovka
18. feb 2008

a tebe Jani, pri Petkinom texte neukazuje velku fotku???Tam, kde mala svoju fotku, tak tam je velka fotka s muzom a zenou. 😖 😕 😕 😕

Nelina nechce spat 😖 😠 a uz by mala.

janka08
autor
18. feb 2008

neukazuje 😕 😕 😕 uz spi nelka???

junovka
18. feb 2008

to teda nechapem 😖 😖 😖 , ale ked nasmerujem na tu fotku sipku, tak mi ukaze normalnu fotku s Petkou.Takze, dokaz , ze nase PC moze ist do srotu....nakolko sa mi dnes zaseklo 😠 😠 😠

Nespi.Teraz musi vydrzat do 12.30 kedy sa naobeduje 😕

janka08
autor
18. feb 2008

tak to je s nou asi zabava 😀 nase pc my zasa vypisuje za mame zly windous 😎 😠

junovka
18. feb 2008

cely bozi den mi len fnuka 😠 nic ju nebavi ☹

janka08
autor
18. feb 2008

vlasti a nemozes jej dat skor papat a spinkat?

junovka
18. feb 2008

uz zaspala.Vstane a ideme na nakupy+vonku+druzina 😉

viera78
18. feb 2008

ahojte boli sme v Ke maly bol s babkou neviem co mu bude vygrckal skoro celu davku a ked po hodine dostal dalsiu lebo bol hladny tak aj ztej nieco vygrckal.

janka08
autor
18. feb 2008

viery a naco ste boli v ke???? maly my pospal cez obed len od 11,30 do 13,00 😠 😠 😠 😠 😠 😠 teraz zas vymysla s mliekom 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

viera78
18. feb 2008

v aprili by sme chceli prerabat jadro tak sme si boli obzriet kachlicky kolko stoja,dvere novu vanu nam bude treba a stihla som manzelovi prevetrat penazenku nieco som kupila aj malemu strasne sa mi pcia mikini kupila som mu raz taky pulovrik na gombiky cely sa roztiahol a on musi mat krk zakryty lebo hned kycha je to nasa zmrzlinka on ma od narodenia rad teplo.

janka08
autor
18. feb 2008

🙂 😉 ...

junovka
18. feb 2008

halooo 😕

Inak, vieri s tym grcanim....od narodenia mi Nelka stale vsetko vygcavala a trvalo to az do 5 mesiaca 😝 😒

junovka
18. feb 2008

Vieri, skoda, ze sa tu nevieme dajako stretnut na fore, aby sme o tom zvracani pokecali.Presne sme sa s tym aj my dlho trapili ☹ 😢 ...ale uz je dobre 🙂 /klop-klop/.

janka08
autor
18. feb 2008

ako bolo na nakupoch??,,

junovka
18. feb 2008

kupila som nove cumliky aj aj na flasu, lebo sa mi zda, ze uz mame po tej pliage 😠 Aj Sudocrem som jej kupila, tak som zvedava.Inak, jedna baba mi poslala IP, ktore homeopatika sa daju uzivat pri infekcii v puse, lebo ze vraj, ta fialova voda je karciogenn 😢 😢 ☹ a, ze v Blave uz nikde v lekarnach nedostat.Jasne, my tu na vychode...mozme aj podochnut, ne? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

viera78
18. feb 2008

maly okupany baby ja toho mojho drobca kupem kazdy druhy den ale sa pritom zapotim to vam je zmrzlos len ho vyzleciem a uz sa mu briadka trasie okupem ho a potom neviem co skor mu obliect a vraj trochu pocvicit pred kupanim nezaskodi u mojho nehrozi rychlo okupat a obliect.Junovka to nevadi co napises to potom neskor si precitam mne doktorka povedala ze sa stym bruskom potrapime a moj mal tiez nieco v puse doktorka mi dala taku bielu vodicku a stym som mu to vytierala.Ja som rada ze som nemusela pouzivat tu fialovu vodicku vsetko zamaze a je neprijemna.

junovka
18. feb 2008

a Vieri ako sa volala ta vodicka?Nevie mi nikto povedat nazov ☹ ☹ ☹ a tak by som chcela vediet.A to je na recept?

viera78
18. feb 2008

to ti ani ja nepoviem mne to dala sestricka v ambulancii moj mal plesen v ustockach.

janka08
autor
18. feb 2008

my ideme kupat stavim sa neskor

junovka
18. feb 2008

prave preto sa pytam, lebo aj my sme mali plesen ☹ a chcela by som mat to v zasobe, ak sa da 😒 Ale, tie homeopatika si kupim kazdopadne, vraj zaruka je 2 roky, takze to nepyta jest 😉

Jani, a ty davas tie homeo Markovi?Nam zatial stoja 😒

janka08
autor
18. feb 2008

nedavam lebo teraz mu nejdu zuby on by potreboval asi nejake homeo na ukludnenie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀