Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
10. mar 2008

presne Vieri, ja tiez rozmyslam k dokine asi tak koncom tyzdna.Ale, zacinam jej davat Homeopatika na cmulanie Homeogene 9.Timke to zabrala za 2 dni.Tak som zvedava.

Totalne ma presla minuly tyzden trpezlivost s riadom......umyvala som cely regoment riadov, Nelka mi fnukala a lozila po mne.Ked sa snazila postavit na nozky, drziac sa mojich noh, tak sa prevratila do strany a buchla si hlavicku rovno do roha kuch.linky.Len co som ju zodvihla, tak sa zvalila na zem kopa uz umyteho riadu...odniesli si to 3 taniere....neviem si predstavit, ze by tam akurat na zemi sedela Nelka.Taze, tak. 😒

viera78
10. mar 2008

to ti nezavidim mam sa naco tesit ked mi drobec zacne liezt.

junovka
10. mar 2008

Nelka teraz zaspala.Dufam, ze ju nezobudi nic, nakolko susedovi montuju okna 😖

Ako ste na tom s pripravami na Velku noc?Ja dajako zabudam, ze bude Velka noc.Ziaden poriadok velky nerobim a okna???.....nehrozi.Vsetko toto si pocka asi na jun, ked bude uz teplejsie.Aj bez poriadkov Velka noc bude, ne?Peciete daco?Ja este neviem ci budem dajaky kolac robit.Inak, na Velku noc nie velmi zvy\kneme mat kolace, nakolko to potom neni kto jest.My len sunky, klobasy...urobim syr-hrudky a taky peceny chlieb, my to volame, ze "paska", tak neviem ako sa to vlastne vola. 😀 😀

janka08
autor
10. mar 2008

tak to ano aj bez poriadkov velka noc bude marko ma uz zamestnava pomaly pri nom nic nestiham 😝

viera78
10. mar 2008

ja tiez ziadne velke upratovanie kedze by sme mali prerabat kupelku tak sa mi to neoplati,piect nemam velku chut a daju sa objednat zakusky a manzel ten si da radsej sunku,klobasku vzdy mu musim urobit taky tanier a mam snim pokoj.

janka08
autor
10. mar 2008

manzelik vcera zlaty my umyl sporak ale samozrejme s tymy chlapskymy recamy ze keby nebolo jeho...... takze sa na nom pomaly bojim varit 😀 😀 😀

junovka
10. mar 2008

😀 😀 😀 😀 tipicky chlapi 😀 😀 😀 😀

junovka
10. mar 2008

haloooo 😕 nejdete dnes nikto vonku? 😒

janka08
autor
10. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...

viera78
10. mar 2008

ahojte my sme sa boli prejst maly ztoho poriadne vyhladol a co vy?

janka08
autor
10. mar 2008

maleho vzala babka vonku a ja idem kuchtit

viera78
10. mar 2008

janka a nezaspin sporak 🙂 co take ides kuchtit.

janka08
autor
10. mar 2008

tak to si nanho musim davat pozor 😀 😀 😀 mam tam meso a nejaky sacok ze svieckova a ty co si varila porad

viera78
10. mar 2008

my sme mali este z nedele,skryte bravcove rezne tak sa vola recept.

janka08
autor
10. mar 2008

a ako si to robila 😲

viera78
10. mar 2008

bravcovu krkovicku naklepes ,osolis,okorenis,das na alobal,ktory sa potrie olejom,nato das cibulu nakrajanu na kolieska,platkovy syr,slaninku,zemiaky nakrajane na koliska posipes solou,mletou rascou,grilovacim korenim,vegetou a dobre zabalis ja to zabalim este do jednej vrstvy alobalu a pecies v rure tych 50minut manzel to ma strasne rad.

janka08
autor
10. mar 2008

to musi byt fajne skusim niektoru nedelu 🙂 matejko co robka??

viera78
10. mar 2008

uz to robila sestra manzelovi ten si to pochvaloval vyskusaj a uvidis musela som ho ist utisit manzel si uz snim nevedel rady nejaky je uplakany.

janka08
autor
10. mar 2008

vierka teraz to urobim ale ked si to uz naplnene davala na pekac tak si na pekac dala vodu???

viera78
10. mar 2008

netreba ziadnu vodu mas dvojity alobal tak sa to nepripecie po 50minutach jeden balicek vyber a skus ci je uz vsetko makke a mozes vypnut ruru.

junovka
10. mar 2008

🙂 .....................

junovka
10. mar 2008

podobne Vieri zvyknem aj ja robit.Len ja dam na plech zemiaky, na to maso, leco a pokorenim.Zakryjem alobalom a dam piect 😉

janka08
autor
10. mar 2008

takze na ten pekac netreba vodu hej?ahoj vlasti

junovka
10. mar 2008

cau 😉
Ja predtym potriem pekac olejom 😉

viera78
10. mar 2008

nie jani junovka ani to nemusi byt zle len ja mam problem zjest leco,stara prihoda manzel ten zas naopak leco ma rad.

janka08
autor
10. mar 2008

vlasti kde si bola na tu kozmetiku?

petka.m
10. mar 2008

ahojte baby, tak ja sa vám musím pochváliť, naša Dianka sa už od soboty vie sama postaviť na nožičky. Juuj ale už musím dávať taký pozor teraz na ňu...
Vlasti akurát som čítala čo si písala, že Nelinka sa chytí tvojich nôh a stavia sa na nôžky, tak to isté robí aj naša...
Tiež sa poriadne bojím..., ale čo už detičky s tým rastú 😉 .
Ako sa inak všetky máte a čo detičky počúvajú?

janka08
autor
10. mar 2008

no peti bola mamka cez vikend?

petka.m
10. mar 2008

jani bola 😉 . fajne nám bolo, sme pokecali, poleňošili troška...no super 😵 .

junovka
10. mar 2008

Jani bola som tu u nas na Narcisovej.

Ahoj Peti 😉 Tak, Dianka je sikovna.Darmo, kočky su sikovne stvorenie 😵 😀 😉 😕