Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
19. mar 2008

stresi, ja patrim tiez medzi straaaaaasne strachoputky 😅 , ale museli sme, lebo hrozilo, ze strati sluch.Zalezi aj od toho ci je dieta alergik a aky velky.Mne dokina vravela, ze detom do 5-6 rokov, ked sa mandle vyberu, tak zvyknu narast, ale potom uz malokedy, lebo zakrpatievaju.Ci v narkoze, alebo nie, to je uplne jedno.Mam znamu, ktorej dcere vyberali v uplnej a musela ist znova. 😉

petka.m
19. mar 2008

lebo manžel má sennú nádchu, tak pre istotu. ale on ju dostal až ked mal nejakých 18r. a teraz ju má len takú slabú, ked je na ňu sezona 😀

petka.m
19. mar 2008

a markovi prečo dala teraz HA?

janka08
autor
19. mar 2008

aha aj markovy vz krvy povedali ze v buducnosti moze mat alergiu

junovka
19. mar 2008

Jani, ved alergiu moze mat v buducnosti kde kto.A ja s Timkinou alergickou suhlasim, ze zbytocne dopredu davat HA.

junovka
19. mar 2008

Peti, kde zvykne chodit na chatu?Pozerala som tvoje fotky. 😉

petka.m
19. mar 2008

aj ja s ňou súhlasím Vlasti, ale čo už ked od narodenia pijeme HA, už teraz to nechcem meniť. ale nechápem prečo vám janka až teraz dr. ide meniť mliečko.

petka.m
19. mar 2008

to je u svokrovcov, v Družstevnej.

petka.m
19. mar 2008

ale tak často tam až chodiť nemusím 😀

junovka
19. mar 2008

Peti, asi preto Janke meni teraz mlieko, lebo doteraz kojila. 😉

petka.m
19. mar 2008

ale aj dávala nejaké UM, či nie?

petka.m
19. mar 2008

myslím popri kojení

junovka
19. mar 2008

a preco Peti?Vari svokra..... 😕 ? 😀

Ja sa tesim, ked znova zacneme chodit k svokrovi na chatu do Niz.Klatova. 😉

petka.m
19. mar 2008

svokrovci sú celkom v pohode, aj si rozumiememe, len niektoré ich pripomienky ma vedia poriadne vytočiť. a oni by boli najradšej keby sme tam boli každý víkend, ale zas si musia uvedomiť že Dianka má aj druhých starých rodičov, ale nato asi zabúdajú...

petka.m
19. mar 2008

ok baby ja sa rozlúčim, idem kuknúť Panelák a hajde do postele. tak vám prajem peknú a dobrú noc 😉 .

petka.m
20. mar 2008

ahojte, včera posledná a dnes prvá 🙂 ? baby ta kde ste všetky?

monikaaerik
20. mar 2008

🙂 konecne

monikaaerik
20. mar 2008

ahojte babenky, ako sa mate? ja nestihacka,unavene,ale v pohode.mala sa zobudila,tak som si zase skvele popisala, no co uz

janka08
autor
20. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......mony ako dopadla oslava????peti ved to mlieko je strasne horke 😕 😕 😕 😕 😕

janka08
autor
20. mar 2008

kde ste vsetky??????

petka.m
20. mar 2008

Jani, Dianka ho pije skoro od narodenia, tak sa nesťažuje 😉 . a ako chutilo markovi?

janka08
autor
20. mar 2008

ani sme mu ho nedali ved je strasne horke 😕

petka.m
20. mar 2008

jani aspoň skús, lebo vieš my máme úplne iné chute ako bába...možno markovi bude chutiť 😉 . no ale ako chceš 🙂

janka08
autor
20. mar 2008

peti a ty si ho chutnala

petka.m
20. mar 2008

áno jani, je to fakt humus. ale ja ani neviem ako chutia iné mliečka, kedže toto nám sadlo hned na prvý krát.

janka08
autor
20. mar 2008

nase je fajne ale my sme mysleli ze je tenh nutrilon pokazeny.marko spinka a place zo spanku asi sa mu nieco skarede snivka 😢 dianka co robi???

petka.m
20. mar 2008

to aj Dianka zvykne plačkať zo sna. ja ju potom zvyknem pohladkať po líčku a už je dobre 😉 . dianka sa hrajká a tak o hodinku ju pôjdem vychystať, prídu po ňu svokrovci...
a ja si chcem ešte popratať trošku, nič zvláštne len utrieť prach, pozmývať, kúpalka+wc a dať veľkonočnú výzdobu.
a vy čo ste dnes robili jani?

janka08
autor
20. mar 2008

a dianka nespinka???ale cez noc u nich neostane 😕 len tak vonku s nou idu???ked marko vstane tak pojdeme vonku a upratko az zajtra

petka.m
20. mar 2008

Dianka spinkala od 10-tej do 12-tej, lebo dnes už od 6-tej buntošila.
nie jani čosi, na noc by som ju im nedala v žiadnom prípade, až ked bude staršia...
áno len vonku s ňou idú.

janka08
autor
20. mar 2008

o ktorej ste mali budicek