Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
23. mar 2008

my sme stale boli lezadlovym busom 😒 😉 S Timkou sme boli, az ked mala 4 roky.Bolo fajn, cestu zvladla super.Bala som sa ako zvladne tu dlhu cestu busom, ale super 😉 Spoznali sme aj Rumunsko 😀 😀

junovka
23. mar 2008

haloooooo 😕 😕 😕

petka.m
23. mar 2008

Vlasti predstav si, to som ani ja nevedela, ale vraj je už aj HA 3. U nás v lekárni mi povedali, lebo už ma tu poznajú 😀 a že ho akurát objednávali. Takže budeme pokračovať trojkou 😉 . Inak aj my sme boli v Pomorí pred 3 rokmi 🙂 . A Vlasti už ked Nelke vidno čiaročky, teda zúbky tak už jej nemusíš nič dávať. Lebo ich to bolí len vtedy ked sa im to prerezáva. a ked sa zúbček prereže to už len potom rastie a to už nebolí.

junovka
23. mar 2008

Peti, HA3 viem, ze existuje, ale od Beby....a uz aj od Nutrilonu? 😕
Tak, nevyzera Nelka, zeby ju to bolelo? 😕
A ako si bola spokojna v Pomori??Ja ako som tu opisala, kde vsade sme boli, tak jedine a jednoznacne vedie POMORIE 😵 😉

petka.m
23. mar 2008

Vraj aj od nutrilonu existuje, tiež som bola prekvapená, ale som rada. A predtým nebola mrzutá? Možno už sa jej prerezali zúbky a preto je kľudnučká.
Nám sa ta veľmi páčilo, počasie nám vtedy síce veľmi nevyšlo ale boli sme spokojní a hlavne s tými cenami 😉 . Aspoň tam človek nemusí pozerať na ceny, nie ako v chorvátsku 😠 .

junovka
23. mar 2008

😉 😉 😉 presne tak Peti, koli tomu by som tam sla stale 😉 Ale, to si budem musiet este par rockov na to pockat 😖 😅 😔

petka.m
23. mar 2008

Tak to aj ja 😉 . Ale aj na Slovensku je pekná dovolenka. A nech naše deťúrence spoznajú aj krásy Slovenska 😵 .

junovka
23. mar 2008

Bola si uz u Bati pozriet topanky pre Dianku?Lepsie pobvedane, uz si tam daco kupila na ten kupon z DM?

petka.m
23. mar 2008

ešte zatiaľ nie, ale určite to chcem využiť. a ty si už bola vlasti? na jar zatiaľ má botasky, sú celé kožené takže super. ale možno aj nejaké sandálky na leto keby sa mi páčili by som jej zobrala.

petka.m
23. mar 2008

A bambulky ti už spinkajú?

junovka
23. mar 2008

ja sa chystam, ale kedy pojdem, tak este neviem 😖 Ja jej chcem kupit celokozene topanocky.Zo sandalkami si pockam az na buduci rok 😉 Pri Timke som tak ist to robila.Prvy rok, kedy sa dieta uci chodit, tak ma mat pevnu obuv.To je moj nazor.Pocas dne chodi v papuckach a to hlavne vtedy, ked je v chodaku.
Tvoja chodi v chodaku, ci nie?

petka.m
23. mar 2008

nie vlasti, ja ju do chodáku nechcem dávať, naučí sa chodiť aj bez neho 😉 . sandálky jej chcem kúpiť tiež kožené, nie také čo jej v nich bude behať nožka hore-dole, to určite nie. a papučky jej dávam vždy, vlastne odkedy začala loziť po zemi...

nera
23. mar 2008

Ahojte, vidím, že rozoberáte letné dovolenky.....privolajte aj počasie také letné ..... 😵
joooj a išla by som aj ja už na nejakú dovolenku...
Zajtra Vám prajem krásny pohodový deň 😉

junovka
23. mar 2008

ono v podstate, Nelka dlho vnom aj tak neni, lebo ani nechce byt.Ja ju davam donho, len vtedy, ked potrebujem daco varit, alebo robit, aby mi nelozila tam, lebo inak, vzdy mi vysi na nohach a chce ist na ruky.
Bola som prichystat teraz misu, pre rannajsich oblievacov 😀

junovka
23. mar 2008

ahoj Evi 🙂 ...........

nera
23. mar 2008

Ahoj Vlasti 😵
už máš aj nachystané? Ja až zajtra, lebo ani neviem či niekto dorazí.....predsa len toľko kilometrov....

petka.m
23. mar 2008

😀 ja až ráno ju nachystám, kedže budíček máme teraz okolo 5,30 tak to v pohode stihnem.

junovka
23. mar 2008

Viem, ze pride brat aj so synom, tak keby nas nahodou skoro rano prekvapil 😝 😝 😝 ....ako minuly rok 😀 😀 😀

junovka
23. mar 2008

Ozaj, chcela so sa vas opytat....co uz vedia vase kočky rozpravat???Lebo ta moja je dajaka leniva 😅 vie, len mama 😕 Timka do roka vedela povedat ovela viac toho 😖 Nuz, co...kazde dieta je ine 😒

nera
23. mar 2008

aha, tak to je iné.... 😉 to poznám, teda pamätám keď som bola ešte menšia a doma, tak moji bratia olievali kedykoľvek a o ktorejkoľvek aj o 6hod....

nera
23. mar 2008

Vlasti - ohľadom rozprávania to je v pohode...ešte máš čas....moja už koľko má a málo čo povie.....ale zato rozumie všetko až-až 😉

petka.m
23. mar 2008

dianka je dosť "ukecaná" 😀 , to asi po mamke 😀 . hovorí baba, papa, tata, kaka a všelijaké skomoleninky svoje, všetko možné len mama nie 😠 .

petka.m
23. mar 2008

kamoška má tiež dievčatko v auguste bude mať 2 roky a doteraz skoro vôbec nič nevravela, len teraz zrazu sa rozkecala 🙂 .

junovka
23. mar 2008

ono sa vravi, ze preto dieta vie malo rozpravat, ze sa im clovek malo venuje 😕 ...tak neviem co je na tom pravdy, ale ja robim stale co je v mojich silach.Aj sa s nou hram....je pravda, ze nedokaze vydrzat v podstate pri hrani ani minutu.Kdez to Timka dokazala sa dlhsie sustredit pri hre 😖 Tak, asi fakt to bude tym temperamentom deti.

nera
23. mar 2008

ono rozrozprávať by sa mao aspoň tršku do 2 rokov, najdôležitejšie je či rozumie....a maličká sa chytá, ale len keď sa jej chce...ale je to v pohode, ja už nestresujem 😉

nera
23. mar 2008

Vlasti - to kto takú kravinu povedal? 😕 ...teda o tom, že preto dieťa nerozpráva, lebo sa mu nik nevene....
to je blbosť a všetko je individuálne....koľko som poznala detí, že rodičia sa im venovali a rozprávali neskôr a v niektorých to bol opak....rodičia sotva vedeli, že ich majú a nejak sami začali lapkať .....v takom skorom období nemôžeš takto rozdeľovať deti, to či sa im rodičia venujú, alebo nie sa ukáže trošku neskôr.....

junovka
23. mar 2008

no, nic babenky ja uz asi pojdem spat.Tak, dobru noc 😉

petka.m
23. mar 2008

Dianka je tiež veľmi neposedná, vždy hovorím že má asi v riťke vrtuľku 😅 . a to je u každého dieťaťka individuálne, každé je iné...všetko chce svoj čas 😉

petka.m
23. mar 2008

ok aj ja si pôjdem ľahnúť, lebo skoro ráno budíček. tak dobrú noc vám prajem kočky 🙂

janka08
autor
24. mar 2008

pekny mokry velkonocny pondelok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂