Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
8. apr 2008

Mati, ja nemam elekt.ruru, ani by som ju nikdy nevymenila za moju super plyn.ruru.Som s nou velmi spokojna 😵 😵 ma aj termostat 😉

janka08
autor
8. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ----ahojte

junovka
8. apr 2008

cau pracujuca zienka 🙂 🙂

janka08
autor
8. apr 2008

ahoj vlasti co nove?????

junovka
8. apr 2008

v podstate nic nove.\Ale ty sa pochval.Ako opat v robote? A co Marko ako to vsetko berie??Moj zlaty ☹ ☹

junovka
8. apr 2008

blbne mi Kon.Aj vam?? 😠 😠

janka08
autor
8. apr 2008

marko asi v pohode len nechcel dnes cez obed spinkat dnes hadzal take pol hodky 😕 😕 v robote je tak pracovne a inak sa tam nic nezmenilo.kon my ide

junovka
8. apr 2008

a kedy budes mat asi volnejsiem, aby sme dali stretko poobede??

junovka
8. apr 2008

No nic.Idem pozerat Ordinaciu....a Nely este furt nespi 😖

janka08
autor
8. apr 2008

co tak stvrtok???mam ranku a poobede ak bude pekne tak mozeme hodit stretko

junovka
8. apr 2008

vo stvrtok mi nevyhovuje, nakolko Timka ma vystupenie, takze ideme tam 😉 Tak, zatial pa 😉

bejula
9. apr 2008

🙂 🙂 🙂 dobré ráno 🙂 🙂 🙂
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

petka.m
9. apr 2008

...bré ránko 😵

bejula
9. apr 2008

🙂 čo robite momentálne ???

petka.m
9. apr 2008

pijem kávičku a koníkujem a dianka sa hraje 😉 . a vy beji? konečne som na teba natrafila... 🙂

bejula
9. apr 2008

aj ja na Teba, no kavu som už vypila, prave som Bianku presvedčila, že sa ma vyzliecť z pyžamka 😅 . Ona sleduje rozprávku a ja hľadam nejake ubytovanie pri Východnej 😉

petka.m
9. apr 2008

idete tam na dovolenku beji?

bejula
9. apr 2008

hej , ked bude Východná tak tam chodime, boli sme minuleho roku so známymi a bolo super

petka.m
9. apr 2008

to mala bianka rok, že? a ako to zvládala? lebo aj my by sme chceli ísť v lete do Tatier, aspoň na víkend.

petka.m
9. apr 2008

teda už viac ako rok 😉 .

bejula
9. apr 2008

zvladala to na výbornu 🙂 my sme vyberali dom aby mal rovinu pieskovisko, hojdačku, proste všetko na von 😅 a mala kamosku o 3 mesiace staršiu takže super 🙂

junovka
9. apr 2008

ahojte 🙂 ..,,.

bejula
9. apr 2008

ahoj Vlasti 🙂

petka.m
9. apr 2008

jooj beji, dúfam, že aj naša bude v pohode, ale ak nevyskúšame nebudeme vedieť 😉 . a tatranský vzduch jej len prospeje 🙂 . ale si viem predstaviť akí te išli nabalení, a my tiež tak 😀 .

ahoj vlasti 😉

petka.m
9. apr 2008

a vy kedy chcete ísť do východnej? a na koľko?

bejula
9. apr 2008

v tom čase kedy je Východná, tie rozne subory, no vieš čo nabalení, len tie základne veci plienky, lieky, hračky a oblečenie, to sme sa s kamoškou dohodli aby mali všetko a najmä aby sa nam nebili o hračky, tak napr. kočiariky 😉 😉 čo sa týka ostatných veci pre nas len základ, to sme tam boli 3 dni

martinabarak
9. apr 2008

Ahojte.. 🙂 ...

martinabarak
9. apr 2008

Vlasti hore pises, ze mas plynovu ruru, aku znacku mas ?, ze si s nou spokojna .....

bejula
9. apr 2008

🙂 ahoj, baby neidete von 🙂 ?????

petka.m
9. apr 2008

áno, viem beji 😉 . to je dobré, ked ste išli dve rodinky a tiež je super, ked nieje veľký rozdiel medzi detičkami.

ahoj mati 🙂 .