Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
9. máj 2008

Nechcete nahoudou daco z oriflame, idem objednavat za moju mamu, bo ide prec, tak ak nahodou dajde vediet. Su tam dobre ceny + kedze sa pozname 😀 😀 😀 dam vam za nakupne ceny.... 😉

http://www.oriflame.sk/prod/offers/CurrentBroch...

simka9122008
9. máj 2008

Ahoj Monika tak tvoja malá ti to kľudne mohla takto dostať nechcem ťa strašiť ale asi hej no môžu to byť aj zúbky ťažko povedať a tá Chamomila to je homeopatikum keď vychádzajú zúbky veľmi to pomáha dostať 15 aj 30 .15 dávaš 3x denne 10 guličiek rozpustíš v troche čajíku alebo trocha silnejšie sú 30 a to dávaš 1x denne 3 guličky.

junovka
9. máj 2008

mONI, crev.chripka sa prenasa aj vzduchom.
Chamomilla-homeopatika, take granulky.Daj do Googla si Chamomilla vulgaris a tam mas o nej napisane.Davala som ch 15, teraz nemali, tak davam ch9, preto 2x denne.Ked mam ch 15, tak raz denne.

junovka
9. máj 2008

inak, Monika, nejdes dnes nahodou vonku okolo 15h???Mohli bz sme dat stretko 🙂

monikaaerik
9. máj 2008

Baby ste zlate, dakujem, stretli sa v pondelok a dnes je piatok tak snad to Emka nechytila.
MAti, dakujem,ale ja by som mala dostat hlavne tak akurat po prstoch,lebo som sa zase hrala na kozmeticku a vytlacala som si milie a tak to aj vyzera na mojej pleti. Uputala ma ta vona co je na prvej strane ta Sorerie, ci ako, lebo hladam ,nieco lahke, svieze,take na leto, lebo pred tehu son pouzivala dost tazku a teraz to nemozem ,je mi z nej zle, tazko.ked budem mat moznost tak si ovoniam,ale teraz nepotrebujem nic.dakujem,ale ked bude nieco v akcii pokojne dat vediet.
Idem pozriet tu Chamomilla.dakujem

monikaaerik
9. máj 2008

Vlasti, dnes nemozem, moja mamka ma prist pre nas okolo 14 stej,ideme zurovat,lebo ja som mala meniny a mamka mala vcera narodky, tak to ideme na vidiek oslavit, a chystam sa tam aj piect,tak drzte palce aby vyslo 😅

junovka
9. máj 2008

tak, prijemnu yurku, Monika 😉 apropo....vsetko najlepsie 😉 🙂

monikaaerik
9. máj 2008

😵 Vlasti dakujem velmi pekne, uz sa musime niekedy stretnut a pokecat

monikaaerik
9. máj 2008

inak baby ako riesite vy papanie? kde a ako krmite vase ratolesti? lebo my s tym este mame mensie problemy, Emka sa furt vrti, stale mi berie lyzicku a ked jej dam inu, tak tu inu si pcha do pusy, proste nechce mi pekne papat, furt to vymysla 😝

martinabarak
9. máj 2008

Tak nase papanie je hrozneee. V stolicke vydrzi papat tak minutku a potom sa hadze a nechce, takze ho nosim na rukach a prechadzame sa a tak mu davam do pusky. Zasa pri vecernej kasi si vyckame na reklame a vtedy cumi na telku a pekne otvara pusinku.... 😉 😉 😉

junovka
9. máj 2008

moja sedi vo svojej stolicke a tak isto mam aj ja s tym problem-branie lyzicky.Riesim to tak, ze ked chce moju, tak jej ju dam a potom ja beriem jej a tak dookola 😀 😀 😀 az ju prestane to nakoniec bavit a ta lyzica skonci na zemi

petka.m
9. máj 2008

Dianka mi zaspinkala, tak som trošku nakukla. Čítam, že riešite papanie. Ja s tým našťastie nemám problém, Dianka naozaj papká obrázkovo, pekne sedí v stoličke a papká. Ked je trošku nervoznejšia, tak jej spievam popri tom 😀 . Papká a počúva môj falošný spev 😀 😀 😀 .

junovka
9. máj 2008

...Peti, ta moja keby mohla, tak vyskoci aj zo stolicky 😝 😝

petka.m
9. máj 2008

Vlasti 😀 😀 😀 . Tak potom môžem byť len rada, ked Dianka s tým nemá problém 😉 . Ako sa inak máte?

bejula
9. máj 2008

🙂 caute 🙂

junovka
9. máj 2008

Nely je uuuuplny opak Timeiky 😀 😀
Celkom to jde 😀 😀 😀 Najnovsie sa Nely naucila kyvat hlavickou ano a nie 😀 😀 Normalne dakedy aj zareaguje, ked sa jej daco pytam....ano, Nely??,tak zakyve hlavickou ano....a ked nie, tak zase zakyve nie....ale to musi mat naladu 😉

martinabarak
9. máj 2008

Ahoj.

Baby aky krem pouzivate na zadocek. Ja mam rada niveu, lebo sa dobre roztiera no mojmu manzelovi vadi, ze je v tube a ked sa uz neda vytlacat, tak tam plno zostane. Ja to sice rozstrihnem no jemu to vadi. Mala som aj Jonson v plechovke no ta sa tazko roztierala. Musim kupit daco nove nie v tube a neviem co....

petka.m
9. máj 2008

No ahoj beji 😉 , akurát som sa chcela opýtať, či nikto nevie čo je s tebou...si tu pekne dlho nebola.

Vlasti Dianku práve nato neviem naučiť, ked jej kývem s hlavou že nenene, tak sa zo mňa začne smiať 😀 . Ona zas na všetko už ukazuje palčekom...ja to super, lebo už viem čo chce. Ale niekedy to využíva, potvorka malá...lebo všetko chce.

monikaaerik
9. máj 2008

MAti ,my tiez pouzivame Niveu a nam nevadi,ked ju roztrihnem, je tam este veru toho dost a neskusala si v plechovke z Dme babylove? tiez celkom dobre.
Nely musi byt zlata 😀

bejula
9. máj 2008

no nebola ☹ , mala som dosť čo robiť, boli sme s Bianulkou na operáciu a pred ňou som nebola schopná byť bez nej a po ani nevravím ... 😒

petka.m
9. máj 2008

Ja používam Sudocrem a ked mala Dianka z tých hnačiek vyštípanú riťulku, tak Imazol. Ten jej veľmi pomohol 😉 . Ale inak bežne vždy Sudocrem.

petka.m
9. máj 2008

Bože Beji, to som vôbec nevedela. A prečo ste boli na operácii? Už ste v pohode? Moja zlatá Bianka...posielame božteky.

bejula
9. máj 2008

diky Peti 😉 ďakujeme. S očkami, no bolo to hrozné som rada, že to mame za sebou 😝

petka.m
9. máj 2008

a už Bianka nebude musieť nosiť okuliarky? a to ste vy chceli ísť alebo vám to odporúčila dr.? dúfam, že nevadí, že sa vypytujem...

bejula
9. máj 2008

IMAZOL odkedy používam , fakt som nemali problém s dupkou, netreba veľa davať na postihnuté miesto 😉

petka.m
9. máj 2008

beji ja viem ako sa musíš cítiť. ja som tiež bola týždeň v nemocke s Diankou, ked mala 5 mesiacov, to som celý týždeň preplakala 😢 😢 😢 . je to hrozné, ked sa musíš pozerať ako ti pre očami trpí dieťatko a ty mu nijak nemôžeš pomôcť ☹ . ale už je to za nami, hlavu hore a treba vždy myslieť pozitívne 😉 . lebo detičky vždy vycítia ak sa mi trápime a potom trpia aj oni.

petka.m
9. máj 2008

mi-my tam malo byť 😀 😀

martinabarak
9. máj 2008

Mam aj sudocrem aj imazol no to davam, ked sa mu zacervena ritoska inac nie. Ideme teraz vonku do vetra, tak sa majte pekne.
🙂

bejula
9. máj 2008

veď to ty ako mamka musiš isť kľudná vyrovnaná, lebo dieťa vytuší niečo 🙂
no a ešte s takým malým babom, vidno, že vieme o čom píšeme 😉 mi je ľuto, že aj ty si to zažilo pobyt v nemocnici s diaťatkom 😒

petka.m
9. máj 2008

a hlavne, že už to má Bianka a ty s ňou za sebou. nech sú všetky detičky zdravéééé, to je to najdôležitejšie na svete a ich mamičky s nimi 😉 , aby nás mohli zlostiť a robiť nám radosť 🙂 .