Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

lenkalienka4
6. jan 2008

nenutim ju, ja len nechapem ako nemoze byt hladna ked nic neje 😅

booože to je ale snehu! váááááv

junovka
6. jan 2008

pretoze , vela pije 😉 Ked mala Timka 2 roky, tiez mi nic skoro nejedla , ale strasne vela pila-3 litre denne 😝 😕

junovka
6. jan 2008

cumakujem tu na nete, vy vsetci uz asi spite 😒 Nelka je hore 😠 😠 , jucha tu, pozera ako manzel stavia autodrahu a Timka mu pomaha.No, zajtra uz taky cas Timka bude v "zdychandovciach" 😀 , nakolko uz v utorok skola volaaaa 😀 😀

andrea.m
6. jan 2008

ja som tu čauko len veľmi neprispievam lebo nemám nervy na toho slimáka 😠

janka08
autor
7. jan 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
7. jan 2008

ahojte,co nove?

petka.m
7. jan 2008

Ahojte kočky, môžem sa k vám pridať? Nie som síce z Terasy, ale zo Starého mesta...tak to hádam nebude vadiť.
Rada s vami pokecám o starostiach a radostiach našich detičiek 😉.

junovka
7. jan 2008

Aho Peti 🙂 samozrejme, ze mozes 🙂

petka.m
7. jan 2008

ďakujem júnovka 🙂, pozerám, že máme približne rovnako staré bambulky 😉
už máte nejaké zúbky? a papáte už nejaké príkrmy?

janka08
autor
7. jan 2008

ahoj Petka 🙂 vitaj

junovka
7. jan 2008

my zubky este nemame, a s prikrmamy sme zacali na 5 mesiacov, nakolko som kojit prestala na 3 tyzdne. ☹
A ty Peti, este kojis?

janka08
autor
7. jan 2008

Vsak to tu je strasne 😠 To je ale slimacke tempo 😠 porazi ma 😠 😠 😠

junovka
7. jan 2008

detto,Jani 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka08
autor
7. jan 2008

Preco to uz neopravia????????????????

martinabarak
7. jan 2008

Ahojte, to na to tempo sa stazujete na modrykonik, lebo ja zatial vynim moj pocitac, takze pomaly otvara aj vam ?

petka.m
7. jan 2008

Janka08, ďakujem za privítanie 😉
Junovka, ja tiež nekojím, kojila som len dva mesiace ☹ , ale od začiatku dokrmujeme, malá je papkáčik 🙂
Zúbky tiež ešte nemáme...len čakám a čakám a stále nič...

junovka
7. jan 2008

ja sa u Nelky zo zubkami neponahlam.Ja cakam az okolo 10 mesiaca, nakolko aj Timke vysiel zub az na 11 mesiac.Krasne ich mala do 6 rokoch, bez jedineho kazu.Ako zacali kazy u Timky, tak aj vypadli mliecne a uz 2 ma trvale 😉

Nenahnevala by som sa , keby aj u Nelky tak fungovalo 😅 😵

Peti, uz davas ovocie a zeleninu?Co este si zacala davat?Zavadzas postupne, alebo naraz?

junovka
7. jan 2008

ja sa na chvilu od vas odpojim, nakolko idem varit puding+varit Nelke obed, nakolko sa nam to dnes posunulo, lebo sme boli na usnom s Nelkou. 😉

petka.m
7. jan 2008

A čo má Nelka s uškom, že ste boli u dr.? Bolí jú?
No ja fakt neviem ako to je s tými zúbkami, samozrejme že u každého bába to je individuálne, ale Dianka je v poslednej dobe nejaká nervózna, aj dnes...stále tak mrnčí a zlostí sa...
Zeleninku som začala dávať ako prvú, tak nám kázala aj dokina, nakoľko ovocie je sladké a aby si nezvykla na sladkú chuť. Ale dávam už aj na desiatu príkrm, doteraz som dávala kašičky, lebo sme brali biseptol a na ňho sa nesmie nič kyslé, tak sme sa dohodli s dr. že počkáme kým ho nedoberie a až tak začneme s ovocím.
Takže dnes som jej dala prvýkrát výživku, jablkovo-banánovú a chutila jej.
Zo zeleniny dávam mrkvu, petržlen, kaleráb, zemiačik, brokolicu a karfiol. Ešte jej chcem dať cuketu a špenát.
A už jej dávam aj teľacie a kuracie mäsko.
Ufff ale som sa rozpísala 😀 .

janka08
autor
7. jan 2008

Tetka mojmu malumu vyzivy nechutia 😝Aj tebe ide pomaly ten kon??

nera
7. jan 2008

Ahojte kočky, ako s máte? Moja dnes sa zatiaľ krásne hrajká tak je celkom pohoda....my máme už 14 zúbkov, takže som zvedavá ako jej vydržia 😉

junovka
7. jan 2008

tak som tu.Puding navareny a Nelka papanie sa vari 😉

janka08
autor
7. jan 2008

Tak marko je dnes mrzuty a sam sa nechce hrat.O nervy furt len na ruky:Asi obmedzim babke navstevy 😉

junovka
7. jan 2008

Peti, este pred Vianocami sme mali zapal uska, boli sme vtedy chori.Dnes som sla v podstate na kontrolu, lebo krcna mala dovolenku.Vsetko je ok/klop-klop/ 😉

Evi, gratulejsn k Diankinim zubkam. 😉

Jani, pre inspiraciu vo vareni pre Marka-dnes varim Nelke zelen.polievku s kukuricoui. 😎

junovka
7. jan 2008

...vcera Nelke bars ten moj Dojcensky borcs nesmakoval 😖 😔 Dnes som ho dojedla.Okorenila som a osolila-bol dobry. 😕 😕

janka08
autor
7. jan 2008

Vlasti polievocka jej staci???

junovka
7. jan 2008

Jani, to sa vola polievka, ale ja vyberem vsetko huste-zelenina...do tanierika, kde jej to zmixujem, a ked je to velmi huste, tak pridam vlastne tu polievku v ktorej som varila.Inak, mi to nezje, lebo ona chce len huste papat,riedke vobec.Ked jej robim kasu, tak pomaly lyzicka v nej musi stat 😒

A ty co si dnes Markovi varila?Tiez je Nelka dajak mrzuta 😖

junovka
7. jan 2008

Jani, chodim aj na temu Recepty-Prve prikrmy 😉 Bola si tam uz?

janka08
autor
7. jan 2008

Vlasti dnes som mu robila zemiacik a spenat.A porad este nejaky recept.Ja neviem co mu mam robit ale mrknem tam

junovka
7. jan 2008

Jani, aj www.alinka.sk su tam recepty pre deti do 1 roka 😉 Jani, papa ti uz aj brokolicu?Lebo mam tu jeden recept.