Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
7. jan 2008

Ano papame aj brokolicu,Inak co robite?My sme mali zlu noc marko sa stale len prehadzoval tak som sa nic nevyspala ☹ Dufam ze to dnes dozeniem 😒 Nelka ti spinka kazdu noc dobre?Akurat je u nas babka takze mam chvilu volna.A milacik isiel na fusku

junovka
7. jan 2008

poslala som ti IP 😉 😉

junovka
7. jan 2008

tak ako Jani, dobre ci ne? 😖

janka08
autor
7. jan 2008

Tu kuraciu mu spravim zajtra

junovka
7. jan 2008

IP 😉

junovka
7. jan 2008

Nelka mi spi celu noc/klop-klop/.Ved bodaj by nie, ked spat ide az okolo 23h ☹ 😠

monikaaerik
7. jan 2008

Ahojte 😉
Janka ani ja som sa velmi nevyspala,mala bola celu noc taka placliva,neviem ci sa jej nieco snivalo,ci co, len hadzala hlavickou,kopala nozkami, mala sice zatvorene oci,ale ked nepapala kazde 2 hodinky tak medzi tym plackala,samozrejme bez slz. Aj dufam,ze to dnes dozeniem 🙂

Tak uz sa zobudila bezim za nou, zatial papa

janka08
autor
7. jan 2008

Mony to iste robil marko 😠 Vlasti trochu som mrkla do tych receptov ale ty my snad mozes hodit kazdy druhy den nejaky recept kym prideme do toho 😉

junovka
7. jan 2008

😝 neodoberas casopis Mama a ja?

janka08
autor
7. jan 2008

Odoberam teraz am to napadlo 😵

junovka
7. jan 2008

zatial vsetke recepty mam z casopisu Mama a ja+Dieta 😎

janka08
autor
7. jan 2008

tak tam mrknem 😎 co porabate

nera
7. jan 2008

ahojte, tak čítam, že tu vyvárate 😉
ako sa majú detičky?

petka.m
7. jan 2008

ahojte, mala som návštevu, tak som sa vytratila a ani som nemala nervy na toho spomaleného koňa 😠
junovka, to je mi ľúto s tým uškom a z čoho to Nelinka dostala? ale som rada, že ste už OK.
s tým varením mi dačo hovorte, ja už tiež neviem čo vymyslieť.

petka.m
7. jan 2008

jani a chutil malinkému ten špenát? aa aký špenát si mu robila, normálne mrazený?
chcela by som aj ja malej vyskúšať, ale neviem ako to urobiť? normálne uvariť vo vodičke, alebo z jej mliečka? alebo ako?

janka08
autor
7. jan 2008

Petka ja som dala varit zemiacily k tomu spenatik/mrazeny z obchodu/ prepasirovala cez sitko a dala tam trosku tej vodicky a aj olej.Vy uz papkate??Peti ako ti malicky spinka???

petka.m
7. jan 2008

a ked to rozmixujem všetko spolu? zlejem trošku vody, aby to bolo hustejšie a rozmixujem...?
jani papkáme, papkáme. vyššie som písala čo všetko...a nechce sa mi to znova rozpisovať 😉
s tým spinkaním je to kedy ako, ale väčšinou sa malá budí medzi 5-6 hod. napapká sa a spinká ešte do tej 8-9 hod., takže celkom to ujde.
ale samozrejme počas noci sa aj 5x prebudí, pohemží, pohundre... 🙂

petka.m
7. jan 2008

a vy ako ste na tom so spinkaním?

janka08
autor
7. jan 2008

Ako kedy Peti raz dobre inokedy pobiednejsie.Ideme sa akurat kupkat a o ktorej chodi malicka spinkat?

petka.m
7. jan 2008

Aj my sa akurát ideme kúpkať 😀
Medzi 20-21,00 ako kedy, niekedy sa stane, že sa o 19,00 okúpeme a ona sa ešte do tej pol desiatej - desiatej hraje v postielke. Ale teraz určite hned zaspinká, lebo poobede spinkala len 3/4 hodinky a už je strašne unavená.
Jani vidíš a chutil maličkému ten špenát?

junovka
7. jan 2008

ja tiez pozivam mrazeny spenat.Davam ho ku koncu varenie, necham povarit dve minutky, zatial sa stihne rozmrazit v hrnci 😀

Terz chcem kupit cerstvy kel a zamrazit ho. 😉 Este sme ho nejedli, nakolko nikde som nezohnala mrazeny a nevedela som ako mam zamrazit cerstvy kel. 😅

janka08
autor
7. jan 2008

Nenamietal 🙂 Ale posledne dni sa nam stava ze nejak spekuluje pri obede 😒 Kolko spinka Dianka cez den?Mate uz rezim?Moje lasky sa kupkaju tak idem na chvilu asistovat 😀

junovka
7. jan 2008

Babenky, ja sa s vami asi na dnes rozlucim,ide mi moj romantisen a okrem toho,Timka pojde spat a mna este caka vecer s Nelkou,hadam do 23.30h 😠 😠 , a to este dnes som chcela stvorit jedalnicek pre Nelku zhruba na mesiac 😝 😝 😖

petka.m
7. jan 2008

Tak Dianka už je okúpkaná, napapkaná a už len zaspinkať 🙂 .

Junovka, tak dobrú nôcku tebe aj bambulkám 😉 .

Aj ja mám v mrazáku špenát, tak zajtra ho skúsim pridať do polievočky, tak ako si písala.

Janka, tiež je to individuálne, ale ked brala ten biseptol tak sa stalo, že mi cez deň spinkala aj 4-5 hodín 😨 , ale tak normálne, keďže ho už neberie, tak zvykne také tri - tri a pol hodky pospať.
A tebe Marko koľko hajká cez deň? Niekde som čítala, že by detičky v takomto veku mali cez noc spinkať 12 hodín a cez deň 3 hod.

Inak aj mne malá v poslednej dobe špekuluje pri obede 😒.

janka08
autor
7. jan 2008

12 hodin?Keby to uz bolo 😅 Peti a naco je ten biseptol?Marko zvykol spat doobedu tak hodku a pol ale teraz to skratil na polhodinku 😕 a na obed tak dve hodinku a to som cela happy 😵 a tak okolo 16,00 tak pol hodky.Takze tak 😀 A Dianka uz sedi ale uz asi hej ne??

petka.m
7. jan 2008

No ale bolo tam ešte napísané, že za noc sa každé bábo preberie aspoň 8x.
Asi pred mesiacom a pol som bola s Diankou týždeň v nemocnici 😢 , mala zápal močových ciest, 40st. horúčky. 5 dní 24 hodín v kuse bola na infúzii, priviazaná o postielku. Bolo to fakt strašné. Potom nám nasadili ATB, tie sme brali 2 týždne a potom ešte na preliečenie mesiac biseptol. Ale už má všetko v poriadku, len musíme vždy dávať moč na rozbor a chodiť na kontrolu, lebo sa to vraj môže kedykoľvek vrátiť. Takže tak.

Dianka ešte nesedí, ale prevaľuje sa na bruško a z bruška na chrbátik a tak sa krúti hore dole, no strašne zlatá je...
A tebe sa malinký už pretáča?

janka08
autor
7. jan 2008

Tak to je fajn ze je malicka uz zdravucka 🙂 a z coho mala zapal mocovych ciest?Muselo to byt asi strasne byt v nemocnici 😕 Ano uz sa pretaca male sidlo musime ho uz strazit 😵 A zubky mate???

petka.m
7. jan 2008

Noo ako ti to napísať 😀 , jedna zlatá pani dr. mi to vysvetlila pekne laicky, vraj má Dianka na pišulke menšiu dierku ako by mala mať a keď pišká tak z nej nevíjde všetok moč čo by mal, ale ostáva jej vo vnútri a vlastne preto sa jej to zapálilo.
Tak ja len dúfam, že už sa nám to nikdy nevráti, viem, že sa stávajú aj horšie veci v živote, ale ja som to strašne zle prežívala, ešte aj teraz, ked je mrzutá tak sa bojím, či náhodou...no vieš ako to myslím...
Po zúbkoch zatiaľ žiadne stopy, ale teraz začala stááášne slintať a v jednom kuse niečo kuše, tak neviem neviem...
A vy už máte nejaký zubček?

janka08
autor
7. jan 2008

To nam ale nadherne snezi.Uz ani nepametam kedy sme mali od sviatkou az do teraz toooooooooooooooolko vela sneziku.

petka.m
7. jan 2008

Juuuj ta ne, ako v Mrázikovi, tak je krásne. Len najhoršie na tom je, že ani s kočiarikom sa nedá ísť v tom veľkom snehu.