Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
17. jan 2008

jooj moja ani ti nehovorím, dianka mi teraz dáva zabrať. taká je zlá, neviem či zúbok, ale stále je uplakaná a vôbec nechce ostať sama. tak som stále pri nej... 😠
noo ale čo už neurobíme pre naše srdiečka...
zajtra ideme na kardio, tak držte palce

petka.m
17. jan 2008

a vy ako sa máte?

janka08
autor
17. jan 2008

Celkom ujde.Mame zubok 😵

petka.m
17. jan 2008

jééj super gratulujem 🙂

petka.m
17. jan 2008

už aj nám by mohol vyjsť 😖

petka.m
17. jan 2008

tak ja sa zatiaľ rozlúčim, ideme sa kúpkať.

lenkalienka4
17. jan 2008

janka, gratulujem k 1.zúbku, teraz to uz pojde rad-radom. supeeeeer. ako sa mate? je tu este niekto??? halooo.. 😕

nera
17. jan 2008

Ahojte, tak maličká mi konečne odpadla...teda zaspinkala....poobede ani za svet nechcela spinkať, aj keď som ju na rukách hajala...oči už žmúrila, no ke´d som ju položila bol koniec...rozosmiala sa a hotovo. Tak sme šli do obchodu a ešte sme sa pošalili, napapali a už aj bolo pol deviatej.... a teraz už spinká...len dokedy.....kedy bude chcieť prvé paapnie. Trošku sa nám to zas kazí, už chce papať o 1hod, 3hod, 5-6hod a ráno o 7-8hod ....

Vlasti - ako to dopadlo? Všetko je OK?
Monika- myslela si mňa? Ja som vstávala a niekdy aj teraz vstávam každé 2 (teraz už viac 3) hod....ale žeby som bola fit to sa vôbec povedať nedá...ja som už presne 15mesiacov sa poriadne nevyspala, stále len prerušovane a to je o ničom...ale musíme vydržať 😉 Ja tiež si dávam ráno kafčo - ale len kapučínko, nejak iná káva mi nechutí.
A ak by som mohla poradiť tak spinkaj vždy keď môžeš, mne toto najviac pomáha, ibaže ja spinkať veľa nemám kedy, lebo ja som na maličkú sama, manžel je zväčša v robote.No ak Ty máš tu niekoho tak nech pomôže a uvidíš koľko Ti len stačí hodinový spánok dodá energie...

nera
17. jan 2008

Ozaj zabudla som napísať, že už máme aj 16 zúbok vonku 😵 a už nás čakajú len päťky - stoličky 😉

janka08
autor
18. jan 2008

Ahojte. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Nedaju sa my posielat samotny smejkovia 😠

nera
18. jan 2008

😵

janka08
autor
18. jan 2008

Ahoj Evi co porabate?

nera
18. jan 2008

Ahoj Janka, maličkú som osprchovala a už vystrája, už sme naraňajkovaní....a maličká už vystrája.... 😵 Ja som nevyspatá, ale čo už....
A Vy sa ako máte?

janka08
autor
18. jan 2008

My sme v noci vstavali len raz ale o 6,00 maly uz bol hore takze nasledovalacici a pospal do 6,45 😒 ale dnes som aj trosku prespata,Teraz maly spinka

nera
18. jan 2008

Janka tak to Ti závidím, my sme dnes v noci papali 3x na 4krát vstala.....a pritom večer sa napapala kašičky, mliečka....ale to už je asi len jej závislosť....hádam ju to raz prejde 😉

junovka
18. jan 2008

ahoj Evi ☹

janka08
autor
18. jan 2008

Co vlasti taky smutny smejko

junovka
18. jan 2008

sme chori ☹ 😢

janka08
autor
18. jan 2008

Nelinkaje chora?Ja som bola malemu kupit flasku special v babetkove tak uvidime a tato je posledna

monikaaerik
18. jan 2008

Ahojte 😉
Vlasti, tie virusy nosi asi Timi asi zo skoly,co?
Janka a aky mas problem s flasami? Nepacia sa MArkovi?
Vcera Emka zaspala o pol 7 ako som vam napisala a spala az do pol 8 rana, samozrejme s prestavkami na papanie,cicikanie a cumlik.Normalne som sa vecer az nudila.Dnes sme zase same doma,moj manzel pride az o 7 vecer a vonku sa mi zda prsi,tak sa pojde asi iba na balkon.
JAnka ozaj ako s tym kupanim, boli ste,myslim v Barci si pisala?

janka08
autor
18. jan 2008

Dnes mame volat kedy bude zapis.Monika tak to si vyspata vsak?Flasku som kupila dnes poslednu a nepaci sa mu tak zial ☹ Emka spinka???

monikaaerik
18. jan 2008

Janka, a ty davas Markovi MM,UM a prikrmy?Nejako niesom v obraze. Vyspata,ako tak,ale dobre,moze byt.Emka vstala o pol 12,ona cez den doma pospi 30-40 minut viac nie.Teraz sa hra pod hrazdickou a ja som si urobila kavu.
Navarene som mala od vcera tak dnes nevarim.Pojdes dnes s Markom von?Uz aj nam sa posunuli popoludnajsie prechadzky cca.tak na 15.00.Mozno budeme mat to stastie a sa aj stretneme 🙂

janka08
autor
18. jan 2008

Prikrmy uz papame obed zeleninka o piatej kasa inak kojim ale chcem prejst na um.Ale nedari sa nam ☹ Dnes asi napojdeme von lebo prsi a co tak v pondelok 😉

junovka
18. jan 2008

☹ 😢

janka08
autor
18. jan 2008

Nelinka je velmi chora ☹ ??

junovka
18. jan 2008

nastastie Nelinka zatial/klop-klop/ nie je chora, ale Timka ☹ Bol manzel u lekara s nou-dajaka viroza, zatial, ale mudrejsi budeme do utorka.Ale, odkedy prisla od lekara, tak kasle jak Turek a ked rozprava, tak chrapci.Vcera vecer som jej naordinovala na kloktanie salviovy caj+Septolete na cmulanie.To iste dnes dokina povedala, ze ma robit, ale pokial by to neprechadzalo a mala nadalej teploty, tak treba ATB.
Dufam, ze Nelinka nebude chora 😢 ☹

Jani, citam, ze menis flase jak o zavod, ze Ti Marko nechce.A nebude to nahodou v cumliku na flasi?? 😕

janka08
autor
18. jan 2008

uz sme mali vsetky cumliky.Marko zaspal a zobudil sa ateraz nechce spat 😠 😠 😠 😠 Tak nech sa skoro Timka.

janka08
autor
18. jan 2008

Uzdravi

martinabarak
18. jan 2008

Ahojte 🙂