Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
28. mar 2008

ahojte!................

nera
28. mar 2008

....ahojte

junovka
28. mar 2008

cau Evi, ako sa mate a co nove? 🙂

janka08
autor
28. mar 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂

junovka
28. mar 2008

tak ako Jani?mycka vyskusana? 😉

nera
28. mar 2008

máme sa celkom dobre, maličká vystrája o stošesť....mne sa polievočka varí, pračka perie....a konečne som si sadla...
A Vy?

bejula
28. mar 2008

ahojte 🙂 krásny slnečný deň 😉
nechápem, ale normálne sa tu neviem dostať, stale pratám a asi budem vyhadzovať veci 😠 toľko ich máme, predsa treba vymeniť šatník zimné za jarne- letné, my sme zdravé, plné energie a vy ?????? 😅

to mi nikdy sa nestretneme ???? viem, že niekde hore som to čítala a chceli ste isť do mesta na stretko hm 😒 ja som myslela, že sa stretneme niekde tu na Terase keď tu skoro všetky bývame - niekde na peknom ihrisku ... hm ale zatial ma nenapadá kde - porozmýšľame, ak viete poraďte, už bude asi pekný čas, tak väčšinou budeme vonku 🙂

junovka
28. mar 2008

beji, ja uz mam premyslene, ze ked sa bude uz dat hrat na pieskovisku, tak budem chodit s Nelkou ku MS Moldavska.Minuly rok tak zrobili pekne oplotene ihrisko.Aspon to tak pekne vyzeralo 😒 dufam, ze este je.Ved, to je hned pri tebe , nie?

nera
28. mar 2008

Vlasti, my tam už chodíme...tam nie je toľko ľudí ako pri Balle 😉

bejula
28. mar 2008

ahoj Vlasti 🙂 jej ja tam chodim aj teraz, len niekedy su tam somráci vedľa na lavičke, ale ak sa tam zide viac mamičiek tak nemaju šancu 😉 a ty Vlasti nebyvas na Mold. v tých dlhých blokoch ???

junovka
28. mar 2008

uz teraz tam chodite?A nie je este chladno?Ke dom bola este tehu s Nelkou, tak som chodila s Timkou tu na ihrisko pri Spolocenskom pavilone, vies kde asi nie,To je v podstate taky park s preliezkami ahojdackami s pneumatik.Bolo celkom dobre.Ale, teraz si tam neviem predstavit v lete sediet na piesku a slnko na teba prazi, nakolko vyrubalin stromy, takze neni chladok.

junovka
28. mar 2008

nie Beji, ja byvam na Narcisovej pri ZS Bernolakova.Je to veziak pri prijazdovej ceste k Spoloce.pavilonu.Byvam s Evkou/nerou/v jednom bloku 😉 🙂 , ze Evi? 🙂

nera
28. mar 2008

Jasné 😉 My sme narcisové 😉

bejula
28. mar 2008

ja viem kde Vlasti 😉 aj to ma blizko, je to väčšie ako na Moldavskej, ale tie stromy v lete budu chýbať určite kôli chládku...
pri Balle, tam je fakt stale plno detí, ale je tam pekne tiež, my sme tam chodili zo skoly stale sa hrať, je to super, že su ohradene, škoda, že neohradi to za mno ihrisko na Troch Hôrkach 😒
ahoj Nera 🙂 chodíš tam, tak to sa možeme ajs tretnúť niekedy tak sa ozvi, že si to ty, moja ma okuliarky - znamenie... 🙂 🙂 🙂
Vlasti, my sme tam chodili aj v zime sa šmýkať a tak kôli tomu ohradeniu, lebo mam to najbližšie

bejula
28. mar 2008

ahaaaa 🙂 ako Vám je dobrééééé 😉

nera
28. mar 2008

bejula - aj dnes asi pôjdeme, Dianka sa rada hombá a šmýka....len raz chce to a raz to....ešte je to s ňou pestré a keď ideme domov...jaaaj to je plaču, no niekedy si to už aj nechá vysvetliť, no niekedy nie....ale to chce asi trošku času... 😉
ináč aj včera sme tam boli 2x 😵

bejula
28. mar 2008

nerka poznem to nemusim aspoň ja pýsať, lebo je to to isté, včera sme išli preč,
🙂 ale dnes asi poobede by som šla keď sa vyspí to asi okolo 16 :00 možno skor 😎 ale vonku je pekne len robim palacinky s tavrohovou plnkou a ma ide poraziť takže odbehujem hore dole 😀

janka08
autor
28. mar 2008

vlasti este nie je zapojena 😠 jak vam fajne ze uz mozete chodit s detickamy na ihrisko 🙂

junovka
28. mar 2008

akurat som dovarila Nelke obed a puding 😉 Teraz spinka.

janka08
autor
28. mar 2008

nely bude papat puding 😨

junovka
28. mar 2008

ano, na olovrant.Mam recept z letacika od Nutrilonu, ked mi poslali vzorku kase.Je fajny, az na to, ze je nesladeny 😉

janka08
autor
28. mar 2008

ja som myslela ze puding z normalneho mlieka 😝 som ja ale.....

junovka
28. mar 2008

kdeze 😖 😲 😲

junovka
28. mar 2008

ak chces,tak ti napisem recept 😉 🙂

janka08
autor
28. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 dnes je fakt krasne po marka pride na prechadzku babka 🙂 inak s petkou sa mam zajtra stretnut ked chcete menit kupony

junovka
28. mar 2008

zajtra mi to nevyhovuje.Ideme k otcovi na narodky 😉 , ale kuponik mi mozes od nej prebrat, nie?
Tak, ja sa lucim , ideme sa vychystat a ideme vonku+nakupy 😉

bejula
28. mar 2008

halooooooooooooo 😉 😉 😉 ste vonku ?????????????????, 😎

junovka
28. mar 2008

Tak, my sme uz doma.Boli sme cele 2 hoinky vonku na ihriskach.Nelka sa pohojdala na hojdalkach, posmykala sa na smykalke 🙂 😀 Nakoniec sme domov odchadzali s placom, lebo Nelka nechcela ist naspat do kocika, nakolko chodila po ihriskach drziac sa mojich ruk.Skusali sme nove topanky 😀 😀 stale len na zem by sadala 😀 😀 Ked som jej nedovolila, tak sa zacala mi hadzat v rukach a plakala.Teda,..........uzijem si s nou vonku pocas leta 😝 😝 😝

junovka
28. mar 2008

😒 .....

rebeca10
28. mar 2008

😉 😉 😉 konecne bolo telucko