Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

sun6
7. dec 2007

tak do 6.30 a 7 hod., drahy mi ho nakrmi, zoberie z izby a hraju sa pokial nevstanem..., krmil mi ho stale v noci.

monikaaerik
7. dec 2007

Fuuuuuuuuu, Janka,
my vselijako,ale vacsinou tak natrvdo zaspi najskor o pol 10.Ani dnes to nevidim na skor,a potom vstava okolo 2 a potom okolo 5-6 a potom medzi 7-8. A vas Marko?

sun6
7. dec 2007

dam ho do postielky, urobim tmu, dam mu pusu, zazelam dobru noc... a odchadzam.

monikaaerik
7. dec 2007

Sun6,to vazne a neplacka?sice ked to robis od narodenia,tak si asi zvykol,to je super,aspon nie si taka vystavena a naozaj mas cas aj na seba, a co robis potom s tolkym volnym casom?

janka08
autor
7. dec 2007

My to robime okupeme napapame sa a do postielky.Vstava cez noc niekedy 1raz niekedy 2razy.Monika a vasa placka

sun6
7. dec 2007

niekedy si pomrnci.. ale nie je to hrozne. Venujem sa drahemu, pozeram telku, urobim niejaku dobrotu /palacinky, puding.../ dam si pohar vinka, a momentalne som na nete... idu susedia drahy to zerie.

janka08
autor
7. dec 2007

Moja starsia laska este nie ja doma ale aspon mam pc len pre seba 😀 Tonka a kolko krat cez den spi maly??

sun6
7. dec 2007

2 az 3 krat denne spinka, som zvedava ake to bude ked pridu zubky. Monika volam sa Tonka 🙂

sun6
7. dec 2007

Monika kolko mas rokov?

janka08
autor
7. dec 2007

Toni toho sa obavam aj ja.Citala si ze vtasta ma malu choru?Myslela ze to budu zubky ale neboli:

sun6
7. dec 2007

hm... to pocasie je hrozne... ani neviem ako mam drobca obliekat ked ideme na prechadzku...

sun6
7. dec 2007

Chcem zariadit drobcovi izbu... mate niejaky typ?

sun6
7. dec 2007

Vy uz mate zariadenu detsku izbu?

janka08
autor
7. dec 2007

Tak to ano.Toni a kde si robila pred md

monikaaerik
7. dec 2007

Tonka mam 26 a mala je celkom pokojne babenko,len dnes je trosku nervoznejsiam, ja som ju donedavna uspavala kolisanim v zavinovacke a teraz najnovsie zaspava na ciciku.idem to skusit,,ozvem sa neskor.pa

sun6
7. dec 2007

mestsky podnik... - administativny pracovnik 🙂

janka08
autor
7. dec 2007

Tak to si mala dobru robotku 😉 Monika a ty si odkial.Tonka a do akej temy si chodila tu??

sun6
7. dec 2007

zacala som "Ke-peres "

janka08
autor
7. dec 2007

A nasla si niekoho?Ja som zvykla kuknut do juloviek

sun6
7. dec 2007

nie nenasla ☹ ale nevzdavam to

janka08
autor
7. dec 2007

Tam na peresi nieje asi vela mamiciek?

sun6
7. dec 2007

ani neviem,... a aj keby som niejaku na ulici stretla, tak mam sa po nej hodit... ved by mi utiekla 😀 mala pravdepodobnost

janka08
autor
7. dec 2007

Ja tiez stretavam vela mamiciek ale tiez mam hodit debatu?Asi tazko

sun6
7. dec 2007

Budem koncit, prajem ti pekny vecer.

janka08
autor
7. dec 2007

Aj ja idem spinka tak zajtra 😀

monikaaerik
7. dec 2007

Tak dobru noc baby,
Janka, som z Ruzovej ale pochadzam z Perina,ale v podstate som uz 7 rokov v KE.3 roky som bola na podnajme na Ipelskej a 4 roky som uz vydata tu na Ruzovej.Mala akurat zaspala,tak mne teraz zacina fuska,tak papa zajtra
.......... uz sa na vas tesim............

janka08
autor
8. dec 2007

Ahojte uz sme hore.Teda uz od 6hod ☹ .Je tu niekto???

monikaaerik
8. dec 2007

Ahojte, som tu aj ja,ale idem sa osprchovať, no my sme mali tazke zaspavanie,nakoniec Emka zaspala az o 00:15 v noci.Ale potom spinkala az do 7 rana,takze ako tak sme sa vyspali.
Ozaj co dnes varite?

janka08
autor
8. dec 2007

Nemam ani sajnu-Daj typ,Maly zasa chcel vstavat uz o 6hod ale z postielky som ho vybrala aj tak az o 6,30 😀

monikaaerik
8. dec 2007

Zlaty, proste ranne vtaca 😉
Moj Erik chce kolozvarsku,tak asi to,ale ja sa na kapusticku budem asi iba pozerat a zajtra nevarim nic, aj tak ide zase na poobednajsiu,tak co budem vyvarat,ja si zobnem hoci co. 😝