Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
12. mar 2008

ahojte 🙂 ....
😀 😀 vdaka Peti

junovka
12. mar 2008

jeeej Mati. aj ty mas nove foto 😉

bejula
12. mar 2008

ahojte 😉

bejula
12. mar 2008

kde ste ???? ☹ žeby ste boli vonku ????? 😒

viera78
12. mar 2008

ahojte konecne som poupratovala kuchynu mam chvilkovy oddych neviem ci pojdeme s drobcom von nejak tam pofukuje.

rebeca10
12. mar 2008

ahojte 😉 ,veru aj ja sa rozhodujem ci ist von,fuka ...len ci je aj zima? 😒

martinabarak
12. mar 2008

😉 ...

viera78
12. mar 2008

rebeca bola som na chvilu na balkone a zdalo sa mi ze je aj chladno ale ty mas velkeho drobca nas je este aj prechladnuty.

junovka
12. mar 2008

vieri, preve som otvorila temy na Volnej diskusii a na BABETKACH OHLADOM ALERGII.Lebo ja neviem, ci je to alergia alebo viroza, co mame my s detickami ☹ uz som z toho nestastna 😢 Nelka najnovsie zacina dakedy aj fajne kaslat 😖 ☹

viera78
12. mar 2008

junovka to ti len doktorka povie ked by jej urobili vysetrenie ale bohvie ci to nebude brat ako nejake prechladnutie,a neda jej nejake lieky.

martinabarak
12. mar 2008

Junovka a si aj ty alebo manzel alergici ? Ja mavam sennu nadchu od detstva a kedze ma ako malu nedoliecili, tak pribudli aj dalsie.... 😒 Bola si uz u Dr. a ako sa to vlastne prejavuje u dievcat?

petka.m
12. mar 2008

Vlasti a nemôžu ísť Nelinke zúbky? Lebo Dianke ked išli prvé zúbky tiež kýchala, mala soplík a aj pokašlievala. A ešte k tomu bola aj strašne zahlienená. Ale chorá nebola, lebo ju dr. prezrela, dala nám taký sirup na to zahlienenie a to pomohlo. A Dr. vravela, že aj takto sa to u niektorých detičiek prejavuje, ked im idú zúbky.

junovka
12. mar 2008

jeeej, Peti, tak len dufam, ze to budu zubky 😕 😕 lebo este nema ziadne 😔

Vierka, manzel je silny alergik, chodi na vakciny.....pele, travy, .....
Ja som amal alergiu asi viac ako pred rokom, svrbeli ma oci, terza uz nie.Ale, asi mam alergiu na chlad, ankolko, ked sa ma chlad dotkne kdekolvek na kozi, tak zacinam kychat.
Timka od narodenia mala atop.ekzem, potom alergiu v 3 rokoch je zistili na travy, pele, rotice......ale, odkedy jej vybrali nos.mandle, tak sa to zlepsilo.Inak, mala aj alergiu na krav.mlieko, teraz uz nema.Atopak, tiez uz nema, odkedy sme boli pri mori.
S nelkou pockam asi do pondelka a uvidime.Rozmyslam jej kupit Stodal sirup.
Petka a ko dlho mala tvoja Dianka takyto stav, pokial vysli zubky?

junovka
12. mar 2008

a aky sirup brala Peti?

petka.m
12. mar 2008

Vlasti začalo nám to v stredu tuším, tak pre istotu som išla v piatok k dr., kvôli víkendu...a po tom sirupe to trvalo ešte zopár dní. Vlastne ona preto aj kašlala, lebo bola zahlienená a detičky to samozrejme hltajú a z toho ju dusilo na kašeľ. Idem pozrieť ako sa volá ten sirup.

petka.m
12. mar 2008

No už to mám. Volá sa to Fenorin P, dávala som ho ráno a večer po 2ml a 5 dní som ho mala dávať. Keby to neprešlo do tých 5 dní, tak sme mali prísť znova ale našťastie to prešlo 😉 . Takže podľa tohto nám to taký týždeň trvalo.

martinabarak
12. mar 2008

Kamoska mi vravela, ze ak prejdem na UM, tak jedine hypoalergenne, kedze som alergicka, takze ak ty davas Nelke tiez, tak by to vraj malo mat pozitivny ucinok, tak si myslim, ze by to este teraz v 9 mesiacoch nemalas byt alergia....

junovka
12. mar 2008

Mata, nedavala som Nelke HA, nakolko ani Timkina alergologicka mi to neodporucala, koli tomu, ze keby nahodou aj bola dakedy alergik, tak potom mlieko by uz nemalo ziaden ucinok 😉

Peti, vdaka.Inak, s tym Fenorinom mam pri Timke zle skusenosti, lebo mi z neho zvracala. 😒

petka.m
12. mar 2008

Dianka ho zas v pohode znášala, no ale každé dieťatko je iné. A Vlasti nemáš začo, možno som ti ani veľmi nepomohla, mňa to len tak napadlo. A inak aj v téme zúbky niektoré baby písali, že ak išli ich detičkám zúbky tak mali nádchu. A Nelinka nemá ani napuchnuté ďasienka?

junovka
12. mar 2008

Minuly pondelok sme boli u dokiny kolki tomu, ze Nelka mala sople, nech ju pozrie.Tak, povedala, ze hrdlo a sliznica je v poriadku a nic viac.Len mam kvapkat do nosa kvapky alebo davat Mar plus sprej.A co sa tyka zubkov, tak vravela, ze ma tam navrete, tak neviem.Poviem ti pravdu....ja to vobec neviem rozoznat ci ma alebo nie 😅 😅 😔 😔 ani pri Timke som to nevedela rozoznat.Niektore mamicky len nahmataju a vedia, ze zub vylezie...a ja nie.Co uz...kazdi sme ini 😔 😔

monikaaerik
12. mar 2008

Ahojte,
baby neviete kde by som mohla niekde tu na teraske kupit papierovy obrus? viete taky party obrus? v sobotu mame malu zurku ( 12 ludi + mala Ema) a ked roztiahnem stol nemam obrus, tak snad nebudem kupovat. Dikes

junovka
12. mar 2008

skus pytat v papiernictve.Hore na poschodi je papiernictvo v OD Terasa, alebo skus v Kaufiku.Inak, ti neporadim.A to take daco existuje 😅 😅 😅

monikaaerik
12. mar 2008

Vlasti, hej existuje, vacsinou to vidno na vianoce s vianocnym motivom. v od terase som bola nemaju, no skusim este tu na prazskej,v galerke a v kaufe,alebo mozno este v kobercoch.ak nenajdem, tak pruser,oslava bez obrusu, co by povedala svokra 😀

janka08
autor
12. mar 2008

mony a preco nedas normalny plateny???

janka08
autor
12. mar 2008

mati a ty chces prejst na um???

bejula
12. mar 2008

ahojte 😉 po druhý krát, no my spinkáme 😉 a vy?

monikaaerik
12. mar 2008

janka, lebo nemam taky velky, my mame iba take spajdle, to je take prestieranie, kupili sme to z tesca. a predtym sme mali okruhly stol a na tento novy som este nekupila. a este potrebujem zohnat 4 stolicky, nemate nazvys? 😀

petka.m
12. mar 2008

Monika tak s tým ti ani ja neviem poradiť ☹ ..., ale snáď ho niekde nájdeš 😉 .
Vlasti ani ja som najprv nevedela ako to má vlastne vyzerať, ked sú opuchnuté ďasienka, lebo vždy som pozerala z hora. Lenže to treba pozerať z predu to ďasno a to už hned uvidíš že je opuchnuté... 😉

janka08
autor
12. mar 2008

so stolickamy je aj u nas stale problem.a ako dlho bude trvat oslava 😲 to bude riadna zurka 😀 beji ahoj ako bolo na vylete

petka.m
12. mar 2008

ahoj Beji 🙂 , aj my spinkáme, už viac ako hodinku, tak čakám že každú chvíľku vstane tá moja princeznička.