Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
12. mar 2008

vstava 😖
Som strasne smutna 😢 😢 😢 😢 Teraz mi mama volala, ze moj bratranec, ktory mal 32 rokov a ma 6 rocnu dcerku, tak mu dnes zistili, ze ma rakovinu/to hnusne slovo nenavidim 😠 😠 😠 😠 /na pankreasy a aj na kostiach.Vraj mu davaju 2 mesiace na zivot 😢 😢 😢 😢 Boze, preco je to take nespravodlive???????????????? 😢 😢 😢 😢

janka08
autor
12. mar 2008

to je fakt smutne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 moj ujo zomrel a mal to iste.ked lezal v nemocke tak schudol strasne.nakoniec mu vybrali cely zaludok a jedol len infuziamy.tiez to trvaslo asi tak 3mesiace 😢 😢 😢

petka.m
12. mar 2008

bože Vlasti to ma strašne mrzí 😢 😢 😢 . nepoznám ho ale normálne sa mi chce plakať, to je strašné, taký mladý človek. ani neviem čo mám povedať... ☹

janka08
autor
12. mar 2008

inak co je to to trubu co vo volnej disk vytvara ti super temy.to musi byt riadna brzda 🙄 🙄 🙄

junovka
12. mar 2008

keby len na Volnej diskusii, ale uz aj na Babetkach v Detskych piskotach 😖

No nic, hadam aj lekari sa zvyknu mylit.Inak, on raz chcel vyskocit z balkona zo 7 posch., ale zachranil ho jeho brat.Bol strasne zufaly, koli svojej zene.Ona je taka hnusna 😠

petka.m
12. mar 2008

janka to je zakomplexovaný človek, ktorý nemá možno nič a nikoho a aspoň takto chce na seba upútať pozornosť. inak si to vysvetliť neviem, určite to nemá v hlave v poriadku.

petka.m
12. mar 2008

chudáčik tak ani manželstvo nemal OK..., ale treba dúfať, nádej zomiera posledná.

junovka
12. mar 2008

to teda nemal ☹ ☹ Dokonca chodil raz tyzdenne domov do Cecejoviec, lebo stale makal.A ked prisiel domov, oni byvaju v dome, tak este svokra s jeho zenou mu vydelila aj jedlo,vraj mu to musi stacit 😠 😠 K....a sprosta.On jej zariadil celu kuchynu s najlepsimi spotebicmi, lebo pracoval v Datarte a ona este ani varit nevie.
Sorry, ze som sa tak rozkecala, ale mam na nu riadne nervy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Urcite je krava sprosta aj rada, ze jej muz takto 😢 😢 😢 😢 😢

petka.m
12. mar 2008

chápem, určite je dobré ak sa máš komu vyrozprávať. Vieš Vlasti práve preto tu rada chodím, že človek aj ked má nejaký problém, vždy sa má na koho obrátiť...a za každý názor a radu som vždy vďačná. vlastne sa ani vôbec nepoznáme a rozprávame si tu také veci, ktoré si možno nepovedia dobré kamošky. Ste fajn baby, všetky 😉 . Okrem výkalky 😀 😀 😀 .

petka.m
12. mar 2008

už admini mažú tie témy 😉

junovka
12. mar 2008

😀 😀 😀 😀 je to sice trapne, co pise ta vykalka, ale aspon mi zdvihla trocha naladu 😅 😅 Uz poniektore temy jej vymazali 😉

petka.m
12. mar 2008

ja sa rozlúčim dievčatá, idem pozrieť panelák a spinkať. samozrejme ani naša princezná ešte nespí, to takto máme každý večer 🙂 , už som si zvykla 😉 .
dobrú noc všetkým.

junovka
12. mar 2008

aj ja idem.Tak, pa zajtra. 😉

janka08
autor
13. mar 2008

ranecko 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
13. mar 2008

ahojte 😒 ☹ ..........

viera78
13. mar 2008

ahojte malemu sa nejak to prechladnutie nezlepsule neviete mi poradit nejaky sirup pre 3mes.hedelix mu nejak nepomaha.hodsavam mu nostek ale to ma niekde vzadu steka nu to do ust a on to prehlta.

junovka
13. mar 2008

Petka, vsetko najlepsie Dianke k 9 mesiacom 😵 😵 😵

Vieri, Nelke sa zhorsuje kaslanie, chudatko, az sa dusi, tak dnes poobede idem k lekarke.Skus Stodal sirup, je to homeopatika.Ja som zatial skusala zatial Calciovy, ale asi nezabera.

petka.m
13. mar 2008

ahojte, Vlasti ďakujeme veeeľmi pekne 😉 .
Takže aj vy sa dnes chystáte k dr.? Držím prsty Nelinke, daj potom vedieť ako ste dopadli.
Aj my dnes ideme, ale len do poradne.

janka08
autor
13. mar 2008

dianke vsetko naj.... a vsetky chorym skore uzdravenie 🙂

petka.m
13. mar 2008

ďakujeme Janka 🙂 .

bejula
13. mar 2008

ahojte maminy 🙂
peti 😉 najskôr všetko najnajnaj Dianke 🙂 🙂 🙂
vlasti 😉 po čitani tvojich viet, mi je smutno čo hore píšeš o brat.... musi to byť strašné 😒 neviem čo dodať....8:
my sme vstali už o 5:00 a zaspala v obývačke na gauči o 8:00 pred telkou, no nič uvidime aky bude deň, vonku vyzerá krásne a v noci o 1:00 sa pytala na pišanie, tešila som sa a ani neviem ako sme to zvládli, zabalenie a tak.... 😝

janka08
autor
13. mar 2008

co dnes varite malym???beji tak to ste vstavali zavcasu ☹

bejula
13. mar 2008

tak to hej, ale ja driemem a ona sa rozpráva ukladá vankuše... 😉
ja Janka 😉 mam brokolicovú polievku a druhé francúzske zemiaky hm 😒 ale vy asi to nie ....

bejula
13. mar 2008

ináč ja som sa riadila takými receptami od jednej mamičky a takým plánom od 6 mesiacov čo a ako so stravou , ak je dieťa kojené, lebo do 6 mesiacov .....ak je to možné ..... stačí MM 😉

janka08
autor
13. mar 2008

francuzske by som si dala aj ja 🙂 mozno poobede nieco zbucham

bejula
13. mar 2008

mne treba vyšľahať vajce s mliekom, ale keď spi 😒 a na balkon predsa...

martinabarak
13. mar 2008

🙂 Ahojte,

my varime morcacinku, zemiak + kalerab 😉

martinabarak
13. mar 2008

Pozerali ste Oto 2007 ? celkom dobre to urobili, uz to nie take trapne ako byvavalo.... 🙂

janka08
autor
13. mar 2008

a kto povyhraval????

junovka
13. mar 2008

my sme uz od lekara doma 😒 ☹