Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

nsoci
6. apr 2009

Zajtra sme tam ako na koni...ehm.. kociku 😀

nsoci
7. apr 2009

Holky tak zakladam album Raca. Heslo u mna.

suzie_h
7. apr 2009

Ahojte tak ako bolo na prechadze lukasko mal strasne zlu noc kedze mu lezu obe horne zuby naraz tak vyspaval uz od pol 10ale nabuduce sa radi pridame 😎

katka432
7. apr 2009

babule,dnes bolo super..uz sa tesime na dalsie rande.. 😉

nsoci
7. apr 2009

Suzie pozri do albumu... uzivatel Raca 😉

sloniiicek
8. apr 2009

caute kocule. tak aj ja som uz pridala foto. aby ste to lepsie nasli, tu je link.

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

blesura
8. apr 2009

supeeeer bolo babulky, no nabuduce sa presunieme snad aj k tomu lesu 😀

sloniiicek, fotky su super 🙂 ...aj komentariky, som sa pobavila 😉

a este mi neda nevyjadrit obdiv nad foteckami z narodeninovej party Emmky, su naozaj krasne juliar, Ty si iny talent pocuvaj, a ako to vsetko stihas? vyzdoba bola naozaj ako sa na party patri 🙂
dodatocne blahozelam Emuske k tomu jednemu rocku, hlavne zdravicko...aj celej rodinke.

pozdravujem vsetky maminy a deticky...papa

blesura
8. apr 2009

vlastne my dalsi utorok neprideme ☹ nebudeme v BA...tak si to uzite zas 😉

blesura
8. apr 2009

suzie, uz som Vas davno nevidea veru, tak nech uz rychlo vylezu zubky, nech je Lukasko stastny usmiaty 🙂 ..zdravime

juliar
8. apr 2009

cafte.
dik za stretko, bolo nam fajn. emmka vela pobehala. tak dufam ze nam to bude pravidelne vychadzat.

nsoci, super. niektore momentky su velmi mile. asi 5minut predtym ako si tam zacala fotit ma napadlo ze som mohla zobrat fotak. tak dik za foto!

mrknite aj na nase nove fotecky z narodiek 🙂

ozaj kocky. spomente si na lillian. vcera isla do porodnice. takze dnes mozno bude o dalsieho racana viac 🙂
(uz prenasala, takze jej daju asi vyvolavacku.) zazila som si to ziadna sranda cakat a cakat. tak nech jej , teda im to dobre dopadne.

blesura. no chodi dost neskoro spavat. ale sa to trochu popravilo ked sa posuval cas. teraz zaspava tak medzi 21-22.00 a spime tak to 8-9:00

snehulienka,moj muz no ako kedy raz vlasac a na druhy den dohola. podla toho aku ma naladu 🙂

juliar
8. apr 2009

blesura dik! no vlastne nestiham 😀

erika107
8. apr 2009

babulky tie fotky nemaju chybu xixixi a tie komentare ale som sa pobavila 🙂 ... inac ten moj zadok profiluje na vela foteckach 🙂 xixiix mala by som snim nieco spravit 🙂

inac dnes sme boli na korculach s manzelom bolo fajne maly spinkal bolo fajn ...

juliar: nechces niekedy nafotit aj mojho prcka? tak perfekne fotky no klobuk dole este raz

Lilian: tak drzim prsteky a dufam ze ty budes mat kratsi porod ako ja ... ja som rodila 36 hodin a som si povedala ze uz radsej nikdy viac ... iked nikdy nehovor nikdy 🙂

suzie: tak nech rychlo nech vylezu tie hnusne zubky 🙂

nsoci
10. apr 2009

Erika kasli na zadok.... halvne ze Matthias sa profiluje...

Inak holky apropo nejak mam depku nezapnem nijaku bluzku/sako... v pase mam 85cm... 😖

suzie_h
10. apr 2009

Ahojte tak vyzerá že Vám bolo super 😀 Fotky sú super. Ak nám to vyjde a luky nebude spat , kedze medzi 2 a pol 3 spíme tak sa v utorok pridáme.

blesura: no asi sa míname teraz chodievame vonku ráno medzi 9a pol 10 a poobede medzi2 a pol 3 kedze takto spinkáme teda lukáško spinká a mama tlačí kočík v lese aby ho nič nevyrušovalo . Ako sa Oliverkovi pačilo v ergu vaku, som videla na fotkách 😅

snehulienka
10. apr 2009

pekne foto.
takze v utorok 14.30 a pojdeme do lesa???
stretko ale dajme kazdopadne na povodnom mieste, lebo som par mamam co nechodia na kona povedala ze kedy a kde a ak by smee tam neboli cudovali by sa. podla toho sa obujem a obleciem...aspon ze tam mozem hocikde curat..

nsoci, tak ja sa odmeiram v pase, nech nemas depku sama.

ozaj 9.5. o 14.00 je mila pred mamu na zeleznej studnicke , ideme??????????????????

snehulienka
10. apr 2009

juliar, by som si ta zaplatila za fotenie mojej malej, mame fotak jak svet a nejako furt nie som spokojna s foto, mame par dobrych ale hlavne nemame poriadnu umelecku nas vsetkych 3och...

snehulienka
11. apr 2009

ludia,kto fotil tu foto mna plus adelku,napiste mi do ip,prosim..

katka432
12. apr 2009

nsoci,tak ty mas mat preco depku,ved si z nas najstihlejsia....inak,ja zacinam behat,ak sa chcete daktora pridat... 🙂
inak babule,aj tu u nas pri hot.baronka je taky mily miniparcik s fontanou,aj tu sa da dakedy stretnut,len to je asi lepsie doobeda bo potom tu uz nieje moc tien.. ☹ 😀
juliar,ja by som ta tiez brala za nasu rodinnu fotografku,si fakt sukula... 😉 😉

snehulienka
12. apr 2009

tak ja mam miery 103-85-105, co je vsade o 10 cm viac nez pred 10 rokmi. a aj o 10kg viac...
takze nsoci, budeme kocikovat polobehom?? 🙂

blesura
13. apr 2009

nsoci nedepkuj...ja som sa tiez cudovala, ked som si dva, tri a aj piaty mesiace po porode isla skusit rifle z obdobia pred otehotnenim a s prekvapenim som zistila, ze ich ledva natiahnem cez tu moju malu rit (ta nebola nikdy velka, ja mam problem s brusiskom 😒 ) a uz vobec som ich nezapla...ale teraz po pol roku ich aj natiahnem aj skoro zapnem 😀 ..ale hore to este potrva...radsej sa nemeriam, aj tak podla toho co jedavam, a necvicim,to schudnutie tak skoro nebude, to nie...ale urcite sa dostanes do starych mier, neboj nic 😉

suzie, skusame ergo pri kazdej prilezitosti, nech si Oli zvyka, lebo chceme ist do tatier a mal by tam vydrzat, aj si pospat, tak uvidime, zatial dlho nevydrzi ☹ ..ale ako zmena mu to vyhovuje 🙂

snehulienka, aka magicka 10tka 😀

tak si to zajtra uzite, tesim sa zas na fotecky....a na dalsie stretko, ked budeme moct aj my 😎
papa

juliar
14. apr 2009

snehulienka, katka: neviem si predstavit prist k niekomu fotit domov 🙂 ale minimalne mozem fotit na stretku. (ak emmka bude v pohode) mozno sa vam s toho bude nieco pacit. tak snat to dnes stihneme. (ak nie tak nabuduce)

vsetkym som vam chcela popriat kraaasne a pokojne sviatky. sice noskor, ale hadam sa to este rata 🙂
boli sme u nasich, takze som nebola na nete. ako na potvoru mi tam dosla aj baterka vo fotaku - a take krasne sibackove fotky to mohli byt 🙂 a vy ste si uzili vodu?

sloniiicek
14. apr 2009

ak tu budeme, velmi rada by som isla na tu milu pre mamu. a ako vies, ze je to na zeleznej studnicke? lebo ja to neviem nikde najst.

snehulienka
14. apr 2009

buduci tyzden v utorok 14.30 v parku, kto chce moze pokracovat cca 15.00 do lesa -asfaltkou a kto nie tak pokracovat v kecani v parku..cize zoberte si vhodnu obuv a oblecko..

snehulienka
15. apr 2009

zajtra je v krasnanoch kaviarni prezentacia chicco vyrobkov, 14.30, vraj aj darcek dostaneme..pridete niektora???

erika107
15. apr 2009

ahojcek babulky

tak v utorok sme sa nedostavili lebo mne bolo total zle bolela ma hlava ako kona a este k tomu som aj vysoky tlak mala :( tak manzel bol vyslany na prechadzku s malym 🙂

a dufam ze v ten utorok nam uz nic nebude a radi pojdeme do lesa na prechadzku 🙂 bude mat matinko poprve prechadzku po lese 🙂

rada by som sla na tu prezentaciu ale mam uz program na zajtra :( skoda tak potom nam povies co za darcek ste dostali 🙂

a inac dnes sme boli v bfit na cviceni a moooooooooooooooooooooooooooooc sa nam pacilo ... malunky pri konci hodiny ked sme boli na fitloptach zaspinkal 🙂 tak sme potom uz docvicili 🙂 ale je tam fakt super prijemne prostredie zlaty ludia no proste vsetko 🙂

tak pa bru nocku dnes som tatal k.o. tak idem haji pacek

raca
17. apr 2009

ahojte.
tak som konecne vlozila fotecky z druheho stretnutia.
bolo nas malo, ale bolo nam dobre 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

katka1981
17. apr 2009

Mile mamicky velmi pekne by som vas chcela poprosit, doporucte mi nejaku dobru (najlepsiu) 😀 detsku lekarku v raci alebo okoli, ak mozete poslite mi na nu kontakt do IP. Velmi pekne dakujem. Ak by bola naj na svete moze byt z hociktorej casti BA ak ste velmi spokojne.

juliar
17. apr 2009

ahojte.
pre tie, ktore boli na 2. stretnuti racaniek: viac foteciek najdete tu
http://picasaweb.google.cz/juliaracakova/Racanky
budu tu 1-2tyzdne, takze ak chcete stiahnite si ich. prosim pouzivat len pre vlastnu potrebu 🙂
uz svieti slniecko, takze hor sa na ihrisko 🙂
papa

snehulienka
17. apr 2009

jeeej , krasne fotky, musim zajtra hned postahovat...
skoda ze aj tato na nich nie je..

tusim je na case odstrihnut visacku z podbradnika... 😅 😕 😀