Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

blesura
4. máj 2009

tak zajtra 14.30 v parku? ci pod lesom pri amfiku? ma fukat, a v lese by snad nefukalo...tak ako?

erika107
5. máj 2009

mozeme sa stretnut v parku a potom sa rozhodneme kam pojdeme dalej co vy nato?

blesura
5. máj 2009

oki erika, my prideme urcite, tak keby naaaahodou sme meskali (kvoli kaku napriklad...to vacsinou tak byva, ze sa niekam chystame a do toho sa Oliverko rozhodne tlacit 😎 ) tak nas urcite pockajte 😉
uz sa na Vas tesiiiime

mataaaaa
5. máj 2009

no inak blesu, uz by bolo na case, ked uz vieme ako vyzerame :D vies co, som rada ze nieco podobne je az za par mesiacov, tak som sa "prejedla" ciganskej..az sami dviha zaludok len pri myslienke na nu, ale inak ako pamatam si, ze pred par rokmi bola lepsia. teraz daju mega zemle, a male masko, a davno pradavno davali malu zemlu a veeelke masko.
uz su fotky, videla som na raca.sk ale nato, ze kolko tam tukal s fotakom, ich tam dali dost malo. vazne. som zvedava co bude v telke.

blesura
5. máj 2009

mata, veru veru kedysi trcalo masko zo zemle 😀 ...setria vsetci..okradaju 😝
...malo fotiek, asi sa mu podarilo zo 100 iba 12 🙂 ...a bude v telke? nevies kedy?

dnes sme sa stretli s erikou a adou (slonicek)...bolo fajn, len keby nas zima nevyhnala...akosi to rychlo ubehlo

mataaaaa
5. máj 2009

no malo by byt,to minulorocne bolo. ale neviem kedy.. kuknem na tvraca.sk, a iba asi nam ostava sledovat kazdy telemagazin...
no dnes bolo skaredo, a ja bych tiez dosla. ale som dnes nanic...

nsoci
5. máj 2009

Holky uz som spat v BA.....skoda, dnes som nestihla...

Hviezdim aj ja na nete
http://www.raca.sk/index.php?s=gallery&id=42

blesura
5. máj 2009

ano ano nsoci 🙂 krasni ste ..na zozratie 🙂

snehulienka
6. máj 2009

nsoci ste super. skoda ze tam neni viac foto, som zvedava na vsetky na cdcku..

nsoci
6. máj 2009

vidis... mozme sa tam dnes stavit....

erika107
6. máj 2009

ahojcek babulky

vam povedali ze vam daju cdcko z uvitania? zmrdaci nam nedali vobec :o( a to som im aj posielal maila na urad a nic ziadna odozva ☹ ... ale mame jednu fotku tiez na nete http://www.raca.sk/index.php?s=gallery&id=35 v prvej rade sme :o))

skoda ze ste nedosli viacere na stretok ... zacinam mat pocit ze o chvilku budem chodit na tie stretka len sama :o(( ... dufam ze o tyzden sa zideme vo vacsom pocte 🙂 ...

blesura
6. máj 2009

ani ja neviem o CD...ako to je?

sloniiicek
6. máj 2009

inak ja som sa pytala na tie fotky z uvitania a mala mi ich dat jedna znama z uradu, ibaze ich stratili. nevedia ich najst.

sloniiicek
6. máj 2009

inak my sme mali tuto noc dost tazku. tlaci sa nam stvrty zubok a treti este nie je poriadne vyrasteny, tak ju to dost bolelo a stale sa budila. a este k tomu mame sopliky. chudatko moje. normalne som je masirovala zubky - dasienka a robilo jej to dobre. a potom som jej to potierala vinkom.

sloniiicek
6. máj 2009

ak by ste si chceli omrknut nase fotecky, tak si kliknite - http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaItnN...

mataaaaa
6. máj 2009

hej hej, o akom cd-cku tu je rec? to normalne davaju cd s fotkami s uvitania???zadarmo?

nsoci
8. máj 2009

Holky nie nedavaju CD.... ale... ja som sedela v prvej rade na nasom uvitani a strasne vela ma fotili s Matkom.... a po uvitani prisla za mnou ta pani, ze ak by som chcela foto mam si ponho prist a napalit si...takze to nie je oficialna info...ale pojdem a ak sa k nemu fakt dostanem tak holkam z nasho dna mozem dat foto...

Ak by nahodou foto nebolo v raci, manzel pozna toho fotografa (tiez foti) a skusi vymamit foto od neho...

Dam vediet ako sme dopadli.

snehulienka
8. máj 2009

baby, kto ide zajtra na milu pre mamu?????????????ja a nsoci..

mataaaaa
8. máj 2009

nsoci aj mi sme boli, tak keby to vyslo, ze by si mala setky fotky bolo by super🙂
a snehulienka aj mi ideme na milu 🙂

sloniiicek
8. máj 2009

to je skoda baby, ze nemozem ist s vami na tu milu. strasne som sa tesila, ale nieco nam do toho prislo. 😔 tak si to uzite.

mataaaaa
8. máj 2009

strasne sa tesim na tu cestu MHD... fuha, 🙂

snehulienka
8. máj 2009

hej, nejde mhd po vinohrady....

mata, my sme s muzom vymysleli ze pojde so mnnou a pojdeme cez kolibu pesi na zeleznu..
poslem ti cislo mobilu do ip a ked tam budes cinkni mi..

mataaaaa
8. máj 2009

no takze som uzavrela dohodu s holkami s ktorymi tam idem, ideme totiz dva kociky .. a ked nas niekto nezoberie spolu do mhd.. ideme do mesta 🙂 ak nas zoberu, tak sa vidime na partizanskej luke :D

erika107
9. máj 2009

ahojcek babulky

juuuj tak moc som sa tesila na milu pre mamu ale nemozem ist lebo som ochorela...vcera sme boli s kamoskou na devine a neako ma tam ofuklo citim sa totalne nanic :( tak potom ked nieco nafotite prilozte do albumceka aby sme videli ake to tam bolo fajn

snehulienka
9. máj 2009

my sme tiez nesli na milu...

erika uzdrav sa rychlo.

nsoci
9. máj 2009

My tiez nie... Matko mi ochorel, hnackuje, chudacik maly...

mataaaaa
10. máj 2009

mi sme boli na mili, a bolo super 🙂 len ma stale otravovalo to biele co vsade poletovalo :D

erika107
10. máj 2009

snehulka: a aky program ste mali? my sme boli v piatok s prckom na devine a cely vikend doma lebo drahy pracuje :o((

nsoci: to mi je velmi luto dufaz ze uz je lepsie matulkovi

mata: aj si narobila neake fotecky?

snehulienka
10. máj 2009

erika, my sme v piatok isli s muzom na 5hod na turu. a s adelkou samozrejme, tak sme sa znicili, ze v sobotu ked sa zamracilo, tak som si povedala ze na milu nejdeme a zachrnela som na 3hod. aj tak skoro nikto nakoniec nesiel..

mataaaaa
11. máj 2009

erika nejake fotky su, mali sme pripraveny fotak na 200fotiek a nakoniec z toho vyslo len pár :Dale som rada ze som sa nakoniec odhodlala ist namilu. bolo uplne super, hrozne teplo, ale prezili sme :D