Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

mataaaaa
15. máj 2009

ahojkyy, ako sa mate maminky? slonicek zubky vam idu?
mi sme boli s malou dnes v kauflande na nakupe, a neodolala som malemu bazeniku v tvare korytnacky. :D len doma som zistila ze nemame pumpicku, tak esteto musime kupit. ale aspon sa cez horke letne dni bude mala mat kde clapkat na balkone :D

erika107
16. máj 2009

ahojcek babulky

tak ako vikendujete? dnes bolo hrozne pocko :( este ze stihol ist manzel doobeda s malym von lebo potom sme isli k svokrovcom a veru v petrzalke lialo ...

dnes som robila malemu albumcek ale este neni uplne spraveny je tych fotiek privela fuuu

blesura
17. máj 2009

ahojte 😉
aj ja rozmyslam nad bazenikom, nejprv som chcela, potom som to zamietla, ze kto ho tam bude pridrzat, ale ked uz teraz takto leze (inac uz aj klaci a najradsej by sa postavil 😕 ) tak mu kupime, nech sa clapka 🙂 za kolko ste kupili Matka?

to je zmena pocka erika coooo?? uz davate tricka a kratasky krpcekom?

nas albumcek v nedohladne ☹ to bude ina tortura..ale idem doplnit aspon ten virtualny na picasa

snehu, ako svadba?

mataaaaa
18. máj 2009

blesura, v kaufe maju kopec detskych bazenikov. ten nas stal okolo 3eur. ale maju tam aj vacsie aj cenovo vyssie :D treba kuk :D

sloniiicek
18. máj 2009

ahojte kocky. tak aby toho nebolo dost, ako som spominala, tak martinka mala od stvrtka teplotky, tak sme sa s tym trapili a v nedelu jej konecne klesli a vecer sa vyhadzala. a dnes je chudatko po celom telicku strasne vyhadzana. boli sme u doktorky a zistila, ze mame zevraj 6 detsku chorobu - detsku ruzienku. ale zevraj to nie je svrbive a malo by to zapar dni zmiznut. ale nesmieme teraz chodit medzi ludi, aby nieco nechytila, lebo ma oslabenu imunitu. chudatenko moje. akoby toho nebolo dost, este aj toto. rano sme mali ist na gynekologiu skrz tie pysky a museli sme to odlozit.

sloniiicek
18. máj 2009

a v utorok urcite nemozeme prist na stretko. neviem, ci by vas nemohla nakazit. navyse ma oslabenu tu imunitu, ze ona moze lahsie nieco chytit.

sloniiicek
18. máj 2009

inak som zabudla napisat, ze od soboty vie robit martinka papa a tap tap tapusky. strasne rada tapka rucickami, taka je pritom zlata a najradsej tapka, ked ma papat alebo ked ju kojim. 😀

nsoci
18. máj 2009

holky tesim sa zajtra na vas konecne 😉

erika107
18. máj 2009

caute babulky

tak zajtra sa stretame v hornom parku pri Baronke???

blesura: vies co ja davam malemu tricko ale kratasky sme veru este nemali mam strach ma take tenke lanove nohavice tak si myslim ze mu az tak teplo nemoze byt ... ono to pocko je hrozne nevyspitatelne clovek nevie ako krpcov obliect :( ... a aky mate link na picasawebe? aj mi tam mame fotecky :o))

slonicek: a to ako mohla matka dostat tu 6 chorobu? tak dufam ze sa coskoor vyzdravie drobcek ... nas maly uz dlho tapuska aj robi papa :o)) najlepsie je ked poviem aby to niekomu ukazal tak sa zatne a neurobi nic veru ... a potom z nicoho nic ked na neho nikto nekuka tak zacne tapuskat :o))

nsoci. tak sa velmi velmi tesime na matulka isto riadne porastol za tu dobu :o))

blesura
18. máj 2009

juj slonicek, to mi je luto, ze je Martinka chorucka :(
Oliverko sa dnes ties strasne vyhadzal..cele brusko, chrbat a flaky na tvari a zhorseny ekzem...but to ma z jablka (som mu dala prvy krat, alebo zo spenatu, to uz som mala podozrenie pred tym :(
chuda cely je cerveny...dufam, ze to nema tiez ruzienku ..brala som to naisto ako alergicku reakciu, nebola som u lekarky. ☹

erika107
18. máj 2009

babulky este otazocka ako zbadam ze je to ruzienka ??

nsoci: tusim si sa nahnevala a nechala si si tam len albumcok maleho :o))

snehulienka
18. máj 2009

cafte, svadba ok. mala tam v hluku prespala 2.5 hod a nie a nie sa zobudit. musime chodit na svadby castejsie, najlepsie kazdy den.

baby, co mate chore deti, nech sa co najskor daju do poriadku!!

adelka ma na nose nejake vyrazky, tak neviem ci su to potnicky ci co...

mozme sa zajtra stretnut v hornom parku pri baronke..

blesura
18. máj 2009

vygooglila som ruzienku(rubeolu) a je to iny vysev podla obrezkov ako ma oli..tak dufam, ze sme ok..uvidim ako zajtra...
vy ste dufam oki erika?

snehu..dobra adelka 🙂 mozete chodit na festivaly v lete 🙂 😀

blesura
19. máj 2009

tak my sme dnes ok, flaky vybledli...musim este zistit ci to bolo z jablka

slonicek, vy ako dnes? ma sa Martinka trosku lepsie? myslime na nu 😉 hlavne jej blahozelame k pokrokom 🙂

ok dnes v hornom parku..papa

sloniiicek
19. máj 2009

caute kocky. tak ta ruzienka sa prejavuje tak, ze mas najskor 3 dni zhruba teplotu a potom jej znicoho nic klesne a vyhadze sa. blesura - poslem ti fotky martinky. som ju odfotila. 😀 ale neviem, ci mam na teba mail. napises mi ho do IP?

sloniiicek
19. máj 2009

skoro som zabudla este stale je vyhadzana. zatial to nezmizlo. ale zevraj nie sme uz infekcni. skor ona ma oslabenu imunitu a moze nieco lahko chytit. tak nemame chodit do kolektivu.

snehulienka
19. máj 2009

slonicek, dajte sa rychlo dohromady a potom sa uvidime.
kedy idete na kontrolu ohladom tej susky??

sloniiicek
19. máj 2009

snehulienka - az ked sa vylieci uplne. takze zatial nevieme. 😉 povodne sme mali ist vcera, ale akosi sme nemohli.... 😒

blesura
21. máj 2009

cafte, nejako je tu mrtvo...co sa opalujete vsetci?

erika, my sme dnes prisli z cvicenia, oli zjedol par lyziciek obedika a zaspal mi v stolicke, tak to som zatial videla len v telke na zaberoch z "domacich kamier " 🙂
teraz spi, tak rychlo nieco napisem...
dnes som mu skusila znovu to jablkove pyre, co v pondelok a kozicku ma peknu, takze to bol ten spenat 😠
nas link na picasaweb: http://picasaweb.google.sk/ppalkovic76
posli na vas, nech popozeram, ja velmo rada pozeram fotecky
😉
slonicek, ako sa mate? Matulka je ok? boli sme dnes aj s erikou cvicit s detmi vo vasej skupine...no bolo nas pekne vela, ledva sme sa tam pomestili...ale ta hodina u vas vyzera uuuuplne inak 🙂 clovece vsetky deti lezu, sedia, hraju sa same...ako v jaslickach 🙂 no sranda ako videiet na tych deturencoch ako bezi tyzden za tyzdnom a ako sa menia..vlastne do toho roka je ten vyvoj totalne najvacsi, najviac zmien a pokrokov.

a ostatne mamulky kde ste co ste?? hlaste sa!!!
chceme vidiet fotecky zzo stretka ako adelka tlaci kocik 🙂 😉

mataaaaa
21. máj 2009

ahoj kati 🙂 jako?
no co to tu?? nejako to stichlo D: jaj ved je krasne, a kto by uz len trcal za pocitacom 😝

blesura
21. máj 2009

ahoj Matka, to je fakt, ale ked aj doma je prijemne, ked je vonku taka saunicka 🙂
kedze oli poobede tak necakane zaspal, tak som trcala za PC...vy chodite kolko krat denne von? ako spinkava mala Dominika?

erika107
21. máj 2009

Kati: tak ja som isla este do bankomatu potom do billi to mi mali hned zaspal ako sme vysli z B-fitl... a dosli sme domov maly bol mrzuty uz hore nechcel jest pit nic ... tak som rychlo navarila a isli sme o pol piatej von do 18.15 a to mi maly zaspal okolo pol siestej tak sme dosli domov ani som ho nekupala dala som mu jest prezliekla a isiel hajat aj on bol dost unaveny z dnesneho dna... zajtat ideme na rehabku tak som "nesmierne"rada a moj link na picasa je: www.picasaweb.google.com/ericka107 najdes tam vsetky fotky aj maleho aj nasej svadby ... ked budes mat cas pokukaj :o) ... no a ja chodim s malym 2 krat denne von rano okolo 9.00 do 11.00 kym neni tak moc teplo apotom poobede okolo 16.00 do 18.00 ale ked mame stretko je to inac :o))

erika107
21. máj 2009

kati: kukala som fotky su perfekne :o)) maly ma neskutocne krasny velky usmev :o)) ako slniecko

snehulienka
21. máj 2009

cafte, erika zatial som kukla len svadobne...kocka a jake saty... 😉

sloniiicek
21. máj 2009

blesura - martinka sa uz ma dobre. 🙂 uz je ok. dnes mala hrozne dobry den. stale sa len gulala, rozpravala a sama hrajkala. ja som mohla aspon zehlit. a potom vyse troch hodin spinkala.

erika - bola si inak kraaasna nevesticka. velmi ti to svedcalo.

a kde su fotky zo stretka????

snehulienka
21. máj 2009

nsoci foto doda, len dnes a vcera nemala kedy...

mataaaaa
22. máj 2009

kati mi sme vonku doobeda.. poobede. a potom nieekedy ideme bud za mamou do roboty(robi v kaufe v tej kaviarni) alebo este navecer ideme pockat tatinka na zastavku.
no spinkava da sa povedat ze dobre, prespinka nastastie celu noc, ale zas zaspinka skoro okolo 19tej- 20tej .. a potom vstava o 6:30 - 7:30 .. a co ako spinka oliverko??.🙂

mataaaaa
22. máj 2009

aj mi inak uz na picasovi :D http://picasaweb.google.sk/mata.sabova

sloniiicek
22. máj 2009

mataa. mala je hrozne zlatunka a pokom sa mi zda taka sneda? je peknucka.