• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

12. apríla 2015 
tak teda v hornom parku, ak nebude prsat prideme.
2. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte idem k zubarovi nedojdem :unamused: , aj ked by som radsej isla s vami

nsoci dik
2. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera bolo fajn...aj sme sa co to o sebe dozvedeli, ze?! :grinning: obvod hrudnika a tak :slight_smile: :wink:
...o tyzden pokracujeme, pripravte si otazky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

supicek, taka si isla vysmiata od zubara, ako keby Ti nic nerobil :wink:

tak sa majte krasne zatial..pa
3. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blesura vsak este mi ucinkovala injekcia :grinning: , ale bola som spokojna lebo mi zatial zachranila zubarka zub a nemusela mi tahat nerv

sa tesim na buduce stretko....vybavte niekto dobre pocko :grinning:
3. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, mi sme sa dnes boli pozriet na nasa racianske kupalisko, konecne tam dali aj detsky bazenik. je pekny :slight_smile: a ta priezracna modra voda:D vedeli preco bazenY natierali na modro :D
ale uz sa tesim ked sa otvori kupko, a budeme tam chodit. malej som uz kupila super zlte koliesko:slight_smile:
3. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, o bazene som citala uz v racianskom vybere. konecne tam znova spravili detsky. a davali tam nejaku specialnu modru foliu. takze teraz snad bazen bude krajsi. :slight_smile:
3. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No clovece.... to minule stretko bola riadna vymena informacii....

Holky co keby sme niekedy nabehli aj sem ked bude zle pocko?
http://www.raca.sk/index.php?s=org.ocinnosti.klubmatiek
3. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne sa to pacilo len som vas slapsie pocula kedze za sebo som mala niagarske vodopady .o))

nsoci: neni zly napad ale som pocula ze sa tam velmi zle ide s kocikom neviem mozeme vyskusat... no a nasla som tam v programe na jun ze 15.6. 10:00 BabySigns (znakovanie počujúcich batoliat – seminár) pojdete??? ja by som to chcela vyskusat .o))

inac ked chcete vidiet fotecky z B-fitu tak kludne kuknite http://picasaweb.google.sk/ericka107/9MesiacCvicenieVBFitRaca02#

slonicek: martinka je velka fesanda na foteckach .o))
3. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonicek, ja som pri citani racianskeho vyberu skoncilana 1.strane, pri fotke..
3. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika - my sme sice neboli na kurze, ale mam nejake materialy o zankovani. a s martinkou to skusame. zatial vie ukazat obcas na svetlo a este.
4. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehulienka - tak ja si to vzdy aspon prelistujem a obcas co ma zaujme precitam. ked zaujme fotka alebo titulka.
4. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kludne mozeme niekedy skocit pozriet do toho klubu matiek, ale to by sme sa asi museli stretnut skor. :grinning: ked je to len do 16.h
4. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, co kojite, chcem sa spytat, jete redkovku alebo cibulu? skusali ste?
4. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj ja Olinkovi znakujem "mliecko, papat, pit, este..." ale nejako ma ignoruje :slight_smile: len sa usmeje a mozem ist :grinning:
4. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, tak maaam novinkuuuuuuuu. martinka zacala vcera konecne plazit dopredu a dnes stvornozkovaaaaaaaat. taka som stastnaaaaaa. jupiiiiiii.

ja som jedla redkovku aj cibulu a vpohode.

blesura - tako ako ste dopadli u doktorky*?
5. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonicek, seper, tak ti skoncili kludne casy... :slight_smile:

objednala som novy povoz
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5338206

blesura, casom sa nauci...
5. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonicek: tak sa mas naco tesit .o)) vsetko mozete z dosahu dat prec :o)) juuuj aj ja by som chcela aby matisko mi aspon 4 nozkoval

snehu: to je ten kocik co sme chceli aj my ale nikde v obchode ich nemaju :... a ten druhy link mi nejde :( musis tam kliknut na konkretny produkt aby mi to ukazalo
5. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3677135

ten kocik prave dostali az teraz v bambini v TT..dnes. ze je super.
5. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika - neboj aj vy sa dockate. :slight_smile:) ani sa nenazdas.

snehulienka - kocik vyzera celkom fajn, hoci to nie je moj styl. :slight_smile: hlavne, nech je pohodlny a dobre sluzi. :grinning: adelke sa bude istotne lubit.

blesura - aj martinka ma doteraz vzdy ignorovala. ale dnes mi napr. tak krasne ukazovala este-hlavne ked sa jednalo o chrumky kukuricne. to by mohla jest donekonecna. a oliverkovi ako nakoniec chutili? bol cely dolepeny??
5. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehu jakto, ze sa vsetko dozviem ako posledna! vyzera fajne, ale ide aj do alhu? budu s matkom jak zavodni pretekari...

slonicek blahozelam aj tu :slight_smile:
6. jún 2009 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci, jakto ze posledna, sak som ti o tom pisala siahodlhy mail., aha asi az potom..
da sa dat do lahu.
6. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek babulky zajtrajsok plati? kde sa stretavame? nepojdeme niekam na prechadzku?
8. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby stretnime sa pri baronke a podla pocka uvidime... ja by som sla do lesa ak bude teplo moc...hm?
8. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vraj ma byt zajtra 30 stupnov co si myslim ze je dost :o)) tak zajtra este teda nakuknem rano keby bola neaka zmena
8. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som potrebovala byt 16.00 v raci resp v krasnanoch... :confused: :confused:
podme na nejaku kratsiu trasu, nech sa stihnem vyskytnut tam ci tam...
8. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky tak dame stretko pri baronke a uvidi sa co sa bude diat :o))
9. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ja dnes nemozem prist na stretko. mame s manzelikom vyrocie svadbicky dnes a ideme na skoru veceru. tak si to uzite.
9. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera sme boli na kartiologii a selest srdiecka sa nepotvrdil a za mesiac sme pribrali 190 g, co je celkom fajn oproti minule. predtym za dva mesiace 120 g. a este nas poslala na neurologiu, lebo stale vyvracia nozicky k sebe. snehulienka, ty si bola v tych krasnanoch? ako ste spokojne? ja som sa tam bola objednat a velice "mila" sestricka ma objednavala.
9. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok