Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

snehulienka
2. jún 2009

tak teda v hornom parku, ak nebude prsat prideme.

supicek
2. jún 2009

cawte idem k zubarovi nedojdem 😒 , aj ked by som radsej isla s vami

nsoci dik

blesura
3. jún 2009

vcera bolo fajn...aj sme sa co to o sebe dozvedeli, ze?! 😀 obvod hrudnika a tak 🙂 😉
...o tyzden pokracujeme, pripravte si otazky 😝 😀

supicek, taka si isla vysmiata od zubara, ako keby Ti nic nerobil 😉

tak sa majte krasne zatial..pa

sloniiicek
3. jún 2009

caute kocky. spravila som novy album martinke http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaZitn...

supicek
3. jún 2009

blesura vsak este mi ucinkovala injekcia 😀 , ale bola som spokojna lebo mi zatial zachranila zubarka zub a nemusela mi tahat nerv

sa tesim na buduce stretko....vybavte niekto dobre pocko 😀

mataaaaa
3. jún 2009

ahojte maminy, mi sme sa dnes boli pozriet na nasa racianske kupalisko, konecne tam dali aj detsky bazenik. je pekny 🙂 a ta priezracna modra voda:D vedeli preco bazenY natierali na modro :D
ale uz sa tesim ked sa otvori kupko, a budeme tam chodit. malej som uz kupila super zlte koliesko🙂

sloniiicek
3. jún 2009

hej, o bazene som citala uz v racianskom vybere. konecne tam znova spravili detsky. a davali tam nejaku specialnu modru foliu. takze teraz snad bazen bude krajsi. 🙂

nsoci
3. jún 2009

No clovece.... to minule stretko bola riadna vymena informacii....

Holky co keby sme niekedy nabehli aj sem ked bude zle pocko?
http://www.raca.sk/index.php?s=org.ocinnosti.kl...

erika107
3. jún 2009

no aj mne sa to pacilo len som vas slapsie pocula kedze za sebo som mala niagarske vodopady .o))

nsoci: neni zly napad ale som pocula ze sa tam velmi zle ide s kocikom neviem mozeme vyskusat... no a nasla som tam v programe na jun ze 15.6. 10:00 BabySigns (znakovanie počujúcich batoliat – seminár) pojdete??? ja by som to chcela vyskusat .o))

inac ked chcete vidiet fotecky z B-fitu tak kludne kuknite http://picasaweb.google.sk/ericka107/9MesiacCvi...

slonicek: martinka je velka fesanda na foteckach .o))

snehulienka
3. jún 2009

slonicek, ja som pri citani racianskeho vyberu skoncilana 1.strane, pri fotke..

sloniiicek
4. jún 2009

erika - my sme sice neboli na kurze, ale mam nejake materialy o zankovani. a s martinkou to skusame. zatial vie ukazat obcas na svetlo a este.

sloniiicek
4. jún 2009

snehulienka - tak ja si to vzdy aspon prelistujem a obcas co ma zaujme precitam. ked zaujme fotka alebo titulka.

sloniiicek
4. jún 2009

inak kludne mozeme niekedy skocit pozriet do toho klubu matiek, ale to by sme sa asi museli stretnut skor. 😀 ked je to len do 16.h

blesura
4. jún 2009

babenky, co kojite, chcem sa spytat, jete redkovku alebo cibulu? skusali ste?

blesura
4. jún 2009

inac aj ja Olinkovi znakujem "mliecko, papat, pit, este..." ale nejako ma ignoruje 🙂 len sa usmeje a mozem ist 😀

sloniiicek
5. jún 2009

caute kocky, tak maaam novinkuuuuuuuu. martinka zacala vcera konecne plazit dopredu a dnes stvornozkovaaaaaaaat. taka som stastnaaaaaa. jupiiiiiii.

ja som jedla redkovku aj cibulu a vpohode.

blesura - tako ako ste dopadli u doktorky*?

snehulienka
5. jún 2009

slonicek, seper, tak ti skoncili kludne casy... 🙂

objednala som novy povoz
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5338206

blesura, casom sa nauci...

snehulienka
5. jún 2009
erika107
5. jún 2009

slonicek: tak sa mas naco tesit .o)) vsetko mozete z dosahu dat prec :o)) juuuj aj ja by som chcela aby matisko mi aspon 4 nozkoval

snehu: to je ten kocik co sme chceli aj my ale nikde v obchode ich nemaju :... a ten druhy link mi nejde :( musis tam kliknut na konkretny produkt aby mi to ukazalo

snehulienka
5. jún 2009

erika
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3677135

ten kocik prave dostali az teraz v bambini v TT..dnes. ze je super.

sloniiicek
5. jún 2009

erika - neboj aj vy sa dockate. 🙂) ani sa nenazdas.

snehulienka - kocik vyzera celkom fajn, hoci to nie je moj styl. 🙂 hlavne, nech je pohodlny a dobre sluzi. 😀 adelke sa bude istotne lubit.

blesura - aj martinka ma doteraz vzdy ignorovala. ale dnes mi napr. tak krasne ukazovala este-hlavne ked sa jednalo o chrumky kukuricne. to by mohla jest donekonecna. a oliverkovi ako nakoniec chutili? bol cely dolepeny??

nsoci
6. jún 2009

snehu jakto, ze sa vsetko dozviem ako posledna! vyzera fajne, ale ide aj do alhu? budu s matkom jak zavodni pretekari...

slonicek blahozelam aj tu 🙂

snehulienka
6. jún 2009

nsoci, jakto ze posledna, sak som ti o tom pisala siahodlhy mail., aha asi az potom..
da sa dat do lahu.

erika107
8. jún 2009

ahojcek babulky zajtrajsok plati? kde sa stretavame? nepojdeme niekam na prechadzku?

nsoci
8. jún 2009

Baby stretnime sa pri baronke a podla pocka uvidime... ja by som sla do lesa ak bude teplo moc...hm?

erika107
8. jún 2009

no vraj ma byt zajtra 30 stupnov co si myslim ze je dost :o)) tak zajtra este teda nakuknem rano keby bola neaka zmena

snehulienka
8. jún 2009

ja by som potrebovala byt 16.00 v raci resp v krasnanoch... 😕 😕
podme na nejaku kratsiu trasu, nech sa stihnem vyskytnut tam ci tam...

erika107
9. jún 2009

oky tak dame stretko pri baronke a uvidi sa co sa bude diat :o))

sloniiicek
9. jún 2009

ahojte kocky, tak ja dnes nemozem prist na stretko. mame s manzelikom vyrocie svadbicky dnes a ideme na skoru veceru. tak si to uzite.

sloniiicek
9. jún 2009

inak vcera sme boli na kartiologii a selest srdiecka sa nepotvrdil a za mesiac sme pribrali 190 g, co je celkom fajn oproti minule. predtym za dva mesiace 120 g. a este nas poslala na neurologiu, lebo stale vyvracia nozicky k sebe. snehulienka, ty si bola v tych krasnanoch? ako ste spokojne? ja som sa tam bola objednat a velice "mila" sestricka ma objednavala.