Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

snehulienka
9. jún 2009

slonicek, ta sestricka je dost nesympaticka, ale kaslat na nu..

my sme tam boli tiez tak davala nohy, bolo treba steklit vonkajsie hrany chodidiel a chodidla..do toho mi zacala 4nozkovat s nohami jak zaba von, takze uz s nou cvicit nemusim..neboj, lekarka je mila.

snehulienka
9. jún 2009

slinik, gratulujeme
ja do lesa nejdem..

nsoci
9. jún 2009

ku mne bola mila... ale vsak uvidime nabuduce
mne sa zatial tam velmi pacilo, sympaticka cvicitelka
uzite si oslavu

erika107
9. jún 2009

tak dnes bolo fajne na stretku doslo nas veeela idem nahadzat fotky do albumceka aby ste mohli pokukat nase ratolesti a ak by niektore fotky niekto chcel poslat tak kludne mi hodte do IP mailovku a poslem :o))

erika107
9. jún 2009
katka432
9. jún 2009

slonik,to je uzasne,tesime sa s vami z priberania :O)
idem mrknut na fotecky 😉

katka432
9. jún 2009

krasne fotecky...tusim tu mame aj pre lasky..hihi

raca
10. jún 2009
erika107
10. jún 2009

tie fotky nemaju chybu a tie komentare :o)) som sa teda riadne nasmiala .o)

nsoci
10. jún 2009

No to som bola ja....

sloniiicek
10. jún 2009

jeeej babule, tak to stretko muselo bzt supeeeeeeeeer. podla fotiek parada.

snehulienka
10. jún 2009

baby, skoro som sa pocurala na tych foto a komentaroch.
adelka je ina potvora, chce vsetkych chlapov..po kom to ma neviem.

nsoci
11. jún 2009

Po maminke? 😉

erika107
13. jún 2009

snehu tak isto po maminke :o)) ... neboj aspon si budes moct vyberat zatka .o))

nsoci
15. jún 2009

Fesandy co tak sa zmoct na dalsi vylet ak bude pocko?

erika107
15. jún 2009

ahojcek maminky 🙂

tak zajtra neprideme a asi najblizsie 3 tyzdne tiez nie :( maly ma kiahne ... je ako salamandricka skvrnita vyhadzany :( ...tak vam prajeme prijemnu prechadzku

nsoci: ty nemozes spavat ked uz o 4.36 si na nete?

blesura
15. jún 2009

Ahojte babulky,
tak konecne som zase tu 😉 boli sme cely tyzden u babky, dedka...jooj ale bolo dobre, babka s dedkom varovali, pestovali, zabavali a ja som si konecne precitala aspon jedno cislo mama a ja, asi tri mesiace stare 😅

fotky z posledneo stretka nemaju chybu 🙂 su super spica bomba, hlavne tie adelkine randenia s matkami 😀
ale vsetky su uplne super, muselo vam byt fajn

slonicek-blahozelam, ku vsetkemu, takze uz sa s martinkou nahanate 🙂

lekarka nam dala minuly tyzden este tyzden, na to aby sa kozicka trochu zahojila, inak by nas uz hnala bez milosti koznemu...ale nastastie sa to ukludnilo trochu a dnes sme sa boli ukazat, takze fajn...zajtra ideme homeopatovi na kontrolu...uvidime ako dalej, lebo este to nie je uplne ok

ale zajtra by sme chceli prist, len na dlhu prechadzku to nebude, len tak na hodinku, lebo na nejaku piatu by sme mali k tomu lekarovi...

erika, tak vy takto?! kiahne ste nachytali!? chudatko, tak nech to lahko prebehne a rychlo sa uzdravi matthiasko, lebo nam bude za vami smutno taku dlhu dobu 😢
inak ja som kiahne neprekonala, takze sa mam na co tesit, ked to schytame skor ako by som ho dala zaockovat 😖

snehu, dobry golfacik 😎 tesim sa, ked uvidime na zivo 😉 aj my by sme mali zaobstarat nejaky...maclaren sa mi pacia, len neviem ci zozeniem nejaky z druhej ruky, lebo nove su kapanek drahe, no ved uvidim este

...a inac Katka ma super ostrihala 🙂 😉 tesim tesim 😅

tak zajtra pri baronke? ak nebude lejak?

nsoci
15. jún 2009

No ahoj holky...

Erika to mi je luto... vsetky nas to caka s krpcami, tak prajem pevne nervy nech to je rychlo za vami.

Ak yb nebolo pocko/prsalo, mozme oskusat ten klub matiek s detmi co vy na to?

blesura
16. jún 2009

pravdu povediac, velmi sa mi nechce do toho klubu, ked tu v raci zuria tie kiahne ☹

erika107
16. jún 2009

no je ich vsade dost kati takze tomu asi nezabranis to by si musela byt cey den s prckom doma

blesura
16. jún 2009
blesura
16. jún 2009

ja viem erika, ked ja sa tak strasne bojim, lebo ked ich dostaneme tak obaja...a este ked ma teraz aj ekzem rozohneny ☹

erika107
16. jún 2009

kati: a co je na tom kociku take hrozne drahe? fuuu to je riadna palka ved ja za ten moj som dala 200 eur... a ty si sa nedala zaockovat proti kiahnam? a mozno ich ani nedostanes kamoskyna mama prekonala 3 deti kiahne a este k tomu robi aj v MS a nedostala ich mozno mas silny imunitny system

inac uz som hodila fotky salamandricky nasej :o))

blesura
16. jún 2009

ja ti nevim Erika, ja som taka blba este zo starych cias, ze si myslim, ze ked je nieco drahe je aj kvalitne 😔 ale asi je draha len znacka abo co ☹ ...ale paci sa mi, tak co mam robit...a to je este lacny, lebo z druhej ruky 😒
a Peto ma teraz naladu, ze kup aky chces a poradny, tak to vyuzivam 😀 😝 hihi...

ja som sa nedala ockovat, len maleho som chcela dat, ale az v 15tich mesiacoch sa da. no ved uvidime, co nas postihne....

sloniiicek
16. jún 2009

ahojte kocky. tak dnes zase nemozem prist. mame babku - prababku v nemocnici a ideme za nou. tak si to uzite.

snehulienka
16. jún 2009

tak kto vlastne pride.
pri baronke 14.30

snehulienka
16. jún 2009

akoze v parku pri baronke..

erika107
16. jún 2009

ako bolo na stretku babulky?

blesura
16. jún 2009

erika 😉 podla mna super, ako vzdy 🙂 prisli snehu, nsoci, Majka, lillian, na chvilu aj supicek...zacalo prsat z jedneho mracna, tak sme utekali do baronky na terasku...taku navstevu kocikovu tam este asi nezazili 🙂
ja som potom musela odist skor (boli sme u homeopata, dal nam zase nejake gulicky a pokacovat v diete ☹ ) ...inac skoro som netrafila k vytahom v tej baronke...uz mi ta laktacia narusila aj orientaciu v priestore 😅
...tak ako ste pokracovali?
a ako vy doma erika? matinko sa este vyhadzuje chudatenko?

sloniiicek
17. jún 2009

caute kocky. tak super, ze sa vas tolko stretlo. snad sa nam uz buduci tyzden podari prist. dnes ideme znova na plavanie. uz sa tesim. martinka je strasne zlata a uziva si to. 😀 labzuje mi po celom byte. 😀 minule si na seba vyliala krhlu. dnes spladla do dveri - bola to riadna rana. a kolkokrat si buchla celo. chudatko. mysli si, ze stolik, postel, skrina jej uhnu, ked ide, tak ako mama s tatom. a stale sa na mna stveraa. je podarena. 😀