Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

snehulienka
19. jún 2009

ludia, tak my behom par dni sedime, klacime a stojime v ohradke a drzime sa za tycky. ja len kukam, az mam strach, ci uz to moze robit, krpana mala.
v pondeolk poradna tak sa spytam, ale vraj ked to robi sama tak ok..

blesura
19. jún 2009

snehu- jasne, ze moze, ked sama....snad ju nedas do zvieracej kazajky, nepriviazes 🙂 ..no tes sa, o chvilu ti bude riad umyvat/utierat 😀 ...podlahu uz utiera ne?? 😀

pekny vikendik vsetkym zelaaaaame! 😎

erika107
19. jún 2009

snehu: tak adelka je velmi sikovne dievcatko klobuk dolu :o)) ... mas sa na co tesit ake bude sidielko za par dni sa ti pusti do chodenia a to ju uz neudrzis nikde :o)) gratulujeme k uspechu :o))

slonicek: bud rada ze to bola len krhla zo studenou vodou .... a tych boliestok este budu mat vela za cely zivot :o)) ...

kati: ako sa ma olinkov ekzemik? uz lepsie?

tak nase trdloo v poho uz sa mu skvrnky susia :o)) ale je zlaty vobec sme nemali teplotky a ani si to neskrabe poslucha maminu okrem toho jedla a robenia zla ked sa mu clovek chvilku nevenuje sodoma gomora :o(

tak idem dovarit bryndzove a segedin majte sa krasne pa pekny vikend aj vam

snehulienka
19. jún 2009

bryndzoveeee mnamm, len ten segedin mi k tomu nesedi nejako..

blesura
19. jún 2009

mnamnaaam bryndzove aj segedin mnaaam...a hlavne ked nemozem, tak len slincem ☹

tak super to zvladol matinko, zlaty...a nechce papkat?
Olinkovi sa ekzem zacal spravat ako chce...jeden den krasny bledy krk aj pod kolienkami..druhy den zas brontove, rozskrabane 😢 a pritom stale to iste jeme obaja...ja skoro nic ☹ a takto sa to meni..ale je to urcite lepsie ako pred tymi dvoma tromi tyzdnami..klopklop

na vikend ideme zas k nasim, na zasobu zeleniny a nech si babka popestuje, lebo potom sa zas dlhsie neukazeme.

blesura
19. jún 2009

kde je nsoci? ha? sa neukaze!!?? som sa chcela opytat na cvicko v Bfite...chodis tam cvicit? ako je? Katka mi hovorila..by som chodila aj ja, hlavne na tie brusakove polhodinky
spinning si neskusala?

sloniiicek
19. jún 2009

tak caute kocky. blesura - mozno aj z toho tepla sa mu to tak vselijak sprava.

erika - super, ze su kiahne uz na ustupe. a kde ste ich dostali?

blesura - juj cvicenie by sa aj mne zislo. je to hroza. do ziadnych kratasov sa nezmestim. 😢 je to strasne neprimujuce. dnes idem so sestrou na aqaaerobic. tak som zvedava, co to bude.

erika107
19. jún 2009

snehu: no vytiahla som masko a kosti tak som z neho urobila segedin a zajtra uz nemusim varit lebo mam poobede stretko zo strednej ...

kati: no je to snim vseliako raz papa a raz vobec :( ... tak to som rada ze sa mu uz polepuje i ked nie zo stalim efektom ono to pride .o)) .. ja by som tiez mala cosik zo sebou robit ale ked ja som tak krasne leniva :o))

slonicek: vies co ked chces kludne sa s malou zastav na rendezi isto nieco pochytate :o)) mame ich rozsirene na sidlisku :o)) ale ak chces si byt 100% ista ze ich matka dostane dojdi ku nam sa pohrat s malym Mateskom :o))
ale som hnusacka co :o)) a ako bolo na tom aquuarebicu? kam to chodis?

claudinka
19. jún 2009

ahojte babulky.. sice nie som z race, ale drahy mi tam maka, tak sa chystam obcas ist za nim a potom tam nemam kde pobludit cely dnik.. kedze robi od desiatej do siedmej.. 🙂
pozeram, ze mame skoro rovnako stare detuse niektore 🙂 by sme mohli niekedy stretko dat 😀

sloniiicek
19. jún 2009

erika - tak vdaka za pozvanie. 🙂 pozvazujem ponuku. 😀

claudinka - kludne sa mozeme stretnut. dokonca mavame pravidelne stretka kazdy utorok o 14.30h, dobehni niekedy. ale priebezne sleduj temu, lebo sa stretavame na roznych miestach. 😒

sloniiicek
19. jún 2009

na aqaerobiku bolo super. bola som tam prvykrat. bola sranda. bola som so sestrou. je to na zahradnickej snop.

erika107
19. jún 2009

ahojcek claudi...jasne kludne mozes dojst na nase stretka :o) ... i ked mi teraz dlhsie nedojdeme aby sme vsetkych nenakazili :o))

claudinka
19. jún 2009

sloniiicek naozaj? utorky? to si teda zapisem niekam 😉 😉
a na co je ten aqaerobik dobry? kde masmalu zatia?

erika ste chorucki? juuj v tomto pocasi a horucavach vobec nezavidim.. 😒 kde ste co chytili?

erika107
19. jún 2009

claudi: maly chytil kiahne ale uz sa nam robia chrasticky .o)) a kde? u nas na sidlisku alebo od neterky

erika107
19. jún 2009

a odkial si? s kotrej casti BA?

claudinka
19. jún 2009

ja som vrakuna 😀 opak Vasho sveta 😀

erika107
19. jún 2009

tak to teda hej :o)) a maly lubosko poslucha? fuuu to bol riadny slonik ked sa narodil .o)) to sa s mojim cervickom neda ani porovnat :o))

claudinka
19. jún 2009

ani mi nehovor 😀 ma dali na izbu a o hodinku mi ho doniesli a mala som co robit, kedze mi ho uz nechali.. som mala dost 😀 😀 najvacsie babo na oddeleni 😀

claudinka
19. jún 2009
erika107
19. jún 2009

no my sme neboli sice najmensi ale tak co chcem od predcasniacika aby mal 4 kg ..o)) ... je krasnucky tvoj drobcek .o))

erika107
19. jún 2009

tak hry mna vobec neberu .o)

claudinka
19. jún 2009

ja ked zacnem, neviem prestat 😒
dakujem pekne, snazili sme sa 😀 sem uz vobec nestiham davat fotky, iba na facebook, ked mi napadne.. nestiham zmensovat, posledne dni vobec nic okrem drobca nestiham, ledva sprcha a umyt zuby 😒 😒 ,
jeeej ake mate dlhe blondave vlasky 😵 😵

erika107
19. jún 2009

ja tiez dvam na picasaweb... ale tiez som tam uz mesiac nedala :o)) ... no mame od narodenia blondave vlasky a uz raz strihane :o))

oky moja idem haji lebo certik sa o polnoci zobudi na mliecko tak bru nocku prajem pa

claudinka
19. jún 2009

aj ja davam na picasaweb, ale to tiez malokedy, najcastejsie na ten facebook..
to je super, my nemame tak vela vlaskov.. ale ked vidim, ako sa dnes a vcera potil, si neviem predstavit, aky by bol mokry, kebyze ich ma viac 😒
tak ti prajem dobru nocku, aj ja by som mala dora spat, my bohuzial byvame casto v noci hore dobru papa

mataaaaa
19. jún 2009

ahojky, ako sa mame??

Claudinka vitaj 🙂
Erika uz sa to zlepsuje?to je fajn, ze nemal teploty ani si to neskriabe 😎

claudinka
19. jún 2009

mataaaaa ahooj 😉

erika107
20. jún 2009

je to super aked bude mat vsetky chrasticky tak uz aj von pojdeme nesmierne sa tesim .o))

ty brdo tak dlho ste boli hore? fuuu to ja som sa prevracala uz na druhy bok

claudinka
20. jún 2009

erika o pol jednej som zaspala? 😀 vacsinou chodim spat so sliepkami, toto bolo vynimocne 😀 sak som to dnes aj hodinku dospala s malym doobeda 😀

erika107
20. jún 2009

juuuj tak to ja som bola uz hore pri malom co bol hladny .o))

mataaaaa
21. jún 2009

mi povacsinou chodim spat okolo polnoci, mala samozrejme skorej, ale skoro vzdy ide nieco v telke dobreho, neodolam.:D ale potom to ranne vstavanie.. 😎