Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

erika107
21. jún 2009

Babulky mam otazocku na vas...neviete niektora robit v programe GIMP to je na vytvorenie scrabook. chcela by som v tom urobit malemu pozvanku na narodeniny

mataaaaa
21. jún 2009

ahojky, da sa niekde stiahnut ten scrapbook..???

erika107
21. jún 2009

no najskor si musis stiahnut program a potom to v nom robit ale potrebovala by som to poukazovat lepsie sa mi to tak uci

claudinka
22. jún 2009

to by som aj ja rada vedela robit, ale skor asi vo photoshope, gimp som este neskusala..

babule, na tie vase stretka asi nebudem moct chodit, utorky a soboty budem chodit do robotky 😒 od zajtra 😒 😒

mataaaaa
22. jún 2009

claudinka a kde pracujes??? ja sa chystam do prace az buduci rok 🙂

erika107
22. jún 2009

claudia...mne by stacilo keby mi to niekto ukazal a dostanem sa do toho musim niekoho najst takeho co to vie.... a kde budes pracovat? ja sa chystam tiez do prace ked bude mat maly tak 2 roky uvidim podla toho ci nahodou nebudeme opat snazilkovat este tuto temu neamam prediskutovanu s manzelom .o))

nsoci
22. jún 2009

No holky co zajtra? Ak nebude prsat Baronka ak bude? Klub matiek, zeby?

snehulienka
22. jún 2009

tak mame 6700g, zdvojnasobili sme porodnu vahu v polroku, ale mam tusim zas lakt krizu..

nsoci, ked bude liat jak dnes do race nejdem, co som samovrah? 😅 ked mi mala nebude chciet byt v kociku, tak neviem co by som v dazdi robila..

claudinka
22. jún 2009

Ahojte, len som Vas dosla pozdravit a idem hajat.. zajtra idem prvykrat do roboty (teda brigada), budem robit osmicky utorky a soboty, tak na mna myslite snad to maly zvladne so svokrovcami, mliecka mam odstriekaneho habadej a tam si tiez budem.. svokor da malemu len obed a olovrant a ked bude pekne, pojdu von so svokrou, ked pride o tretej z robotky, tak bude mat aspon trosku zmenu oproti tomu stereotypu kazdodennemu so mnou snad to ja zmaknem psychicky a tie hodiny mi ubehnu ako voda, drzte mi palcey bru nocku vam prajem 😵

claudinka
22. jún 2009

to som nemala v umysle pisat sem, ale do inej temy 😀 no neva.. idem brigadovat na koniec race, takze vas tym vsetkych zdravim 😉 😉

erika107
23. jún 2009

,nsoci radi by sme prisli ale este mame 2 pluzgieriky tak o tyzden uz dojdeme 🙂

snehu tak mi mame teraz 4,5 nasobok porodnej hmotnosti
🙂
claudi: a co tam budes robit? ak to neni tajne 🙂

nsoci
23. jún 2009

Erika aku mate autosedacku? Este vajicko? Ake? Nas vyrastol z ansho tak zhanam nejake priestrannejsie...

nsoci
23. jún 2009
erika107
23. jún 2009

nie my uz od vianoc ked mal maly 4 mesiace sme museli kupit novu lepsie povedane dostal od babinky ako darcek k vianocam pockaj kuknem ci nemam niekde foto a poslem ti

erika107
23. jún 2009

http://picasaweb.google.com/ericka107/PrveViano... tuto sme kupovali v palace co bol ten decky obchod premaman alebo ako sa to volalo oni sa rusili tak tam bola dobra zlava na nu :o)) a som spokojna :O)) je to tusim az do 36 kg ak sa nemylim

nsoci
23. jún 2009

Hm ale ked ten nas krpec nesedi vobec... no nic vydrazila som jednu za 1 EUR vo viedni.... 😉 tak snad bude dobra

nsoci
23. jún 2009

No tak dnes asi nic... mozno sa zatulam do Race ak by sa podozrivo vycasilo, ale to nepredpokladam...

sloniiicek
23. jún 2009

claudi - skoda, ze nemozes utorky. ale kludne sa mozeme dohodnut a stretnut aj iny den. napis mi cez ip. o par dni skor. a mozem kocikovat. inak aqaerobik je ako erobik, len sa cvici vo vode. je to celkom sranda. skoro som sa tam utopila. ja som nizsia a voda mi bola po bradu. tak sa sestra na mne zabavala.

erika107
23. jún 2009

nsoci: tak potom hod fotku tej autosedacy som zvedava ktory cvok moze predat za 1 euro autosedacku .o) a to si pojdete po nu sami? a cez co si ju kupovala ebay ?

slonicek: to moze byt dobry aerobik to by ma bavilo len keby som mohla do toho bazenu aj ist :(

nsoci
23. jún 2009

Erika hej, cez ebay... dal drazit a nikto ju nechcel asi, tak mame my za vyvolavaciu cenu. A ano, osobne do viedne...

erika107
23. jún 2009

tak budete mat vylet :o)) ja na tom ebay neviem sa pohybovat :o( ale je to isto lepsie ako u nas na mm

sloniiicek
23. jún 2009

nsoci - gratulujem ku kupe. je to super. 🙂

erika - a preco nemozes ist do bazenu????

blesura
24. jún 2009

ahojte racanky, sak sa nestiham ani ozyvat akosi 🙂
uz som aj raz napisala, ale kym som odoslala, odbehla som a medzi tym ma odhlasilo, tak sa mi to zrusilo....
vitaj claudinka! tak ako bolo v robotke? a co porabas?? inspiruj nas 😉

Erika, dufam, ze uz ste fit...Mathinko to bravurne zvladol-zlaticko---aj maminka samozrejme 😉, tak sa ozvyte, ked budete moct von...dufam, ze aj pocko uz nam bude priat a bude zase pekne horuuuco 😎

veru super autosedacka za euro..to sa oplati aj do kosic pre nu ist 😀
Nsoci, mohla by som Ta poprosit o jednu vecicku 😉 Ty si nas na poslednom stretku, cvakla tusim, ak ano, mohla by si nam poslat fotecku, ak mas? prosim prosim..Oli mal vtedy presne 8 mesiacov a nemam z toho dna ziadnu fotku (zabudla som ho pofotit) tak aspon nejaku by sme mali 😉

Inac nemame nic noveho...len sa zda, ze zubok sa uz uz prediera 🙂

a kam idete na dovolenky??? pochvalte sa!!!!

claudinka
24. jún 2009

erika prepisovat udaje do pocitaca 🙂

sloniiicek ked bude lepsie pocko, tak urcite dobehnem 😉

nsoci
24. jún 2009

Tak nakoniec sme kupili inu sedacku, v pezinku, 0-18kg, ten nas cvalik nepasuje do niajkej skrupinky 😉
Blesura, pridam foto sem na MK...

erika107
25. jún 2009

caute kocky

tak uz sme boli konecne vonku .o)) po 10 dni izolacie konecne na vzduchu ..maly sa vytesoval z hojdacky ako keby na nej nikdy nesedel :o) potom som ho postavila na lavicku aj kamoska Timiho a drzali sa kocika a robili zlobu xixi boli podareny :o)) ... a inac ked je maly na 4 tak uz vyleze na mna s prednymi packami takze pokroky robime :O)) sice pomalsie ale predsa

slonicek: tak ja mam problemy s mocovymi cestami by som mohla dostat zapal a taktiez s ladvinami

kati: takze uz ta bude olinko kuskak do prska auuuu auuu nestela by som ... a dovolenka tento rok ziadna nemame peniazky len tu na slovnesku pojdeme ku kamoske do ziliny a potom by sme chceli ist do liptovskej teplicky a do trencina ku kamosovi ale to by sme si urobili taky tyzden vyletny a to by bolo vsetko pre tento rok?

claudi: viem kde robis ja som tam pracovala rok a pol na ktorej sekcii si u francuzov alebo nemcov? a ako sa ti tam paci? tvoje dojmy ?

fotky su perfekne takze deticky uz poznaju aj baronku .o)) a ta maminka co ma to male babenko neviem uz ako sa vola ta tam bola prvykrat??? tusim tomaska alebo tak nieako

erika107
25. jún 2009

babulky prave som nasla na nete zaujimavu vec .o)) neviem ci niekoho bavia robit dekoracie alebo take kreativne cinnosti ak by sa niekto nasiel rada by som tam raz zasla mozeste sa pridat .o) http://www.elian.sk/index.php?id=6

claudinka
27. jún 2009

Erika 😀 😀 tu firmu tusim pozna kazdy.. aj u nas zo septembroviek tam tri babule robili rovno pod mojim muzom, on tam je jeden z veducich 😀 😀 ja som u francuzov, aj cez tehotenstvo som tam brigadovala, kedze som bola studentkou VS, ale tento rok som si druhy rocnik prerusila.. dojmy? no sak sama vies, ako to tam chodi 😀 des a hroza su slabe slovo 😀 ale da sa to zmaknut iba v pripade, ze vedla mna sedi niekto, s kym ta osmicka naozaj ubehne jak nic.. ked som bola tehula, tak som sedela vedla mladej kocky, ja som rodila v septembri, ona v auguste a cele tehu sme prezivali kazdy den spolu a bolo to super, dve brucha vedla seba kopajuce 😀 aj teraz sa stretavame 😀

blesura
27. jún 2009

erika-tak ja milujem taketo kreativity...ja som vzdy bola do toho blazon, len som zlenivela a casu neni a miesto doma na blbosticky na policky a tak..manzela ma uz so vsetkym sikuje do kelu 😅
ale ja by som s tebou sla hocikedy 😉

a co sa robi v tej firme, co spomynate?? 😎