Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

erika107
27. jún 2009

claudi: ty tam mas muza sefa? u francuzov? ja som poznala milana z franc. sekcie ako sefa a ostatnych nie .O) lebo tam to je vseliako sefovia a podsefovia ...

Kati: budem rada ked sa pridas tusim to je len stredy a ja by som mohla len kazdu druhu ked je lacino doma :o)) a bolo by to fajne odreagovanie :o)) ... a co to je za firmu ,sedis celych 8 hodin za PC prepisujes udaje francuzom alebo nemcom do pc a po tyzdni ti z toho uz kompletne sibe ... najhorsie je ze kazdu jednu cinnost si musis zapisovat a div ne aj ked ides na WC :O) poriadne sa nemozes ani napit lebo uz na teba kukaju skaredo proste des hruza stacilo mi tam robit rok potom som si musela hladat novu robotu lebo to bolo na psychiku ako vysite .o))

inac v utorok plati stretko?

claudinka
28. jún 2009

blesura prepisuje udaje do pocitaca, plni obalky atd 🙂

erika moj muz je Lubos, headak bol asi dva roky a teraz je section-leader.. a presne ako pises, ich tam je kopec 😀 i ked teraz sa zrusili aspon u nas na francuzskej vsetci headaci a su vlastne iba section-leader a jeden nad nim..

Babule, neviete o nejakom fajn podnajme v Raci? Chystame sa z Vrakune odstahovat k Vam 😀 😀 Staci jednoizbak do 400 eur s energiami 😉

nsoci
28. jún 2009

V utorok jasne akj bude pocko 😉
Erika to deko vyzera fajn... ale to az ked bude Matko vacsi....

blesura
28. jún 2009

vdaka za info babulky..tak to je fakt na nervy taky teror 😠
inac ospravedlnujem sa za tu hrubku tam hore 😨

erika...my by sme v utorok prisli 😉 ...zatial ma Oli este nekuse 😀
pocasicko je ale vrtkave cooo? chcem ist zajtra pozriet kolegovcov do prace, som zvedava, ci nepremokneme...

tak v utorok pri baronke? aby sa mohli po pripade schovat?? boli ste uz mrknut niekto v tom MC?

erika107
28. jún 2009

ahojcek babulky

claudi: xixi vobec si neviem vybavit ako vyzeral :o) mozno tam nerobil ked ja som tam este bola :o)) ... ked budem s kamoskou tak sa spytam ci neni na prenajom ten byt kde oni boli predtym

nsoci: no hej Matulko je este miminko :o)

kati: oky tak sa stretneme bliiiiizucko baronky aby mali opat kocikovy boom .O) a nebola som este vtom centre ale tie co este nemali kiahne tak podla mna neni dobre tam chodit lebo vazne raca a rendez je teraz dost zamorena :O)

claudinka
28. jún 2009

Erika nejsi na FB?

erika107
28. jún 2009

som na fB hodim ti do IP nick

lillian
28. jún 2009

ahojte baby,

ak bude pekne pocasie, alebo aspon neprsavo, urcite s Patrikom dobehneme na stretko. 🙂

nsoci: pozerala som si fotky z baronky, a moj maly sa vola Patko, nie Petko. Petko je jeho tatinko. 😉

blesura: tak konecne ten zubok vysiel, gratulujeme 😅

snehulienka
28. jún 2009

ked bude pekne pocko ,tak prideme.

claudinka
29. jún 2009

my dobehneme ked tak niekedy buduci tyzden 😉 zajtra som v robotke

nsoci
29. jún 2009

Lillian sa mi to nezdalo.... 😉 opravim...

nsoci
29. jún 2009

Holky musim zajtra rano do Petrzky k zubarke, nemozem ani spat jak ma papula boli, snad sa stihneme vratit, ale ak by nas nahodou vzali na kardiologiu an antolskej (ked uz tam budem) tak neviem neviem + ci mlady vydrzi tak dlho v kociku.... 😉

snehulienka
30. jún 2009

zober manducu..

erika107
30. jún 2009

ahojcek babulky

tak dnes ak pocasie nezacne strajkovat sa vidime :o) uz sa na vas moooooc tesime po takej dlhej absencii .o)

nsoci: tak drzime palceky aby to moc nebolelo u zubara... ty pocuj a o pol jednej v noci si na nete? fuuu to som rada ze spim :o)

snehulienka
30. jún 2009

cafte, tak sme boli u ortopeda, jadierka vyvinute, uz nemusime na kontrolu.
stat moze a vobec vsetko co sama chce..
sediet v kociku moze
manduca moze byt, sam ma na nastenke reklamu..

summa summarum
pediater-stat moze ale nemam to podporovat 😕
neurolog-ked stoji, mam ju dat na 4.v kociku nesediet 😕
ortoped moze vsetko bez obmedzenia, aj sediet v kociku.. 😅

blesura
30. jún 2009

snehu- no super, tak Adelka moze robit co chce 😀 tak to ma byt, ziadne drzanie na uzde 😕 ved to sa ani neda
tak vela zdravicka aj nadalej...aj vsetkym ostatnym

my ideme zajtra na tri dni do podhajskej trosku podovolenkovat, tak dufam, ze posiasie bude aspon take ako dnes...aj slnko aj mraciky 🙂

papa

nsoci
1. júl 2009

ako bolo na stretku?

supicek
1. júl 2009

ahoojte
stretko v poho, nsoci ako zuby? dufam ze velmi nebolelo

snehu: tak adelka ma volny vybeh od vcera

erika: napis mi prosím typ tej stoličky dik

papa

erika107
1. júl 2009

supicek: http://www.samo-kociky.sk/pepe-baby-design-2009 tak poslala som ti rovno link my sme ju kupovali este o 10 eur lacnejsiu ale aj tak to neni zla cena tych 88 eur a som snou spokojna :o) udrzi nasho 10 kg mateska :o)

supicek
1. júl 2009

erika diky, knihu mas na maily
bru noc

nsoci
2. júl 2009

Mne vsetci (skusene maminky) odporucali stolicku z IKEA, vraj je najfunkcnejsia.... tak asi nebudeme ani spekulovat. Je aj modra, dokupi sa podnos....
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0006...

claudinka
2. júl 2009

my sme kupili stolicku v metre, taku drevenu, co sa potom zlozi na stolcek a stolicku, ked bude maly vacsi a neviem si ju vynachvalit 😉 ked vidim, ako z tych plastovych kamoskam deti utekaju a chcu vyliezt, tak aj ked som takuto nechcela, som rada, ze ju mam 😀

my sme mali celu noc teplotky.. ale buduci tyzden sa chystam do race muzikovi do prace ukazat maleho, tak potom mozme dat s niekym stretko 😵 😵

erika107
2. júl 2009

nsoci: ja by som mala strach ze mi z nej vyleti mali sme najskor drevenu a tiez bola taka plytká mala som strach ze bude z nej padat...tak sme kupili tuto co mame a som spokojna to zalezi na zvyku

claudi: ved daj vediet o den skor a ked nebudeme mat program rada sa stretnem aj v priebehu tyzdna :o)

juliar
3. júl 2009

caute baby.
straaaaasne dlho som tu nebola. dufam ze si ma este budete pametat 🙂
najskor nam vypadol net, skoro na 2 mesiace a teraz sme skoro stale chore. nic vazne, len sople a kasel. vzdy ked mam pocit ze sme v poriatku, tak zase vyskoci teplo a nadcha... uz mi to lezie na nervy, lebo nikde poriadne nemozeme chodit, no je to otrava. ale dufam ze uz budeme fit a snat sa svami stretneme. stale platia utorky? stretla som raz katku na piesku a vravela ze sa stretavate niekde pri baronke.
po takom dlhom case som nestihla precitat vsetky prispevky len posledne tri strany a mrkla som aj na fotecky. velmi sa mi pacili na tej modrej deke. uz ste sa velmi zmenili. teda deturence. aj emmka uz podrastla, rozsirila slovnu zasobu, pribudlo par zubkov aj modrin...
uz bezim, lebo o chvilu sa uz asi zobudi a ja som este nestihla obedovat, tak zatial cafte!

mataaaaa
3. júl 2009

ahoj maminy, ako?

neviete nieco o tej sukromnej skolke co je tu v Rači? ten Atlantis??

erika107
3. júl 2009

ahojcek babulky

juliar :o) isto je s Emky velka kocka uz potesime sa ked dojdete :o) ... hej stretavame sa pri hotely baronka co je tam ten park kde je fontana zemegule :o) ... je to tam lepsie lebo deturence nam nemozu vbehnut pod cestu i ked ten nas este nechodi :o) ...chcela som sa spytat na fotkach kde ma mala rok mas na stene napisane mam 1 rok to si kupovala alebo si to sama spravila?

mati: no tak ta skolka je velmi draha kamaratka tam robi riaditelku je to skor pre deticky ktore maju zazobanych rodicov ...tusim je tam 12 000 na mesiac .. s detmi tam rozpravaju po anglicky cely den a kamoska mi vravela ze su tam hrozne rozhickane deticky a drze

juliar
3. júl 2009

ahoj erika.
ten napis som robila sama vo photoshope a muzik to vytlacil v praci. len zabudol na "a" tak musel dokreslovat rucne 🙂 doteraz to mame na stene. teda uz iba "am 1 rok" a aj to druhe m je uz natrhnute 🙂
ak mas kde tlacit, mozem ti to poslat. ak chystas oslavu a si taky tvorivy duch, mozem ti poslat zopar stranok a obrazkov, ktore ma inspirovali. aj tu nasu torticku som robila podla obrazka. no vet mate este mesiac, tak mozeme aj na stretku pokecat. dobruuuu

claudinka
4. júl 2009

bre ranecko 😉 maly mal v noci zase teploty, uz tretiu noc, ale nastastie uz nie nad 39, ako predosle dve noci a chudacik tak mu neslo zaspavat z tej horucky a tepla.. no konec.. vsetci traja sme spali pomaly nahi a neprikryti a aj tak to bol des a v noci mu odmerat teplotu normalne umenie, krik jak keby som ho zaziva rezala, no konec.. vstavali sme o osmej, i ked ja som riadne nevyspata, lebo tolkokrat bol v noci hore, ze az a to iba tusim dvakrat papal a ostatne som mu davala vodicku.. od rana je krpec jedovity a mrzuty, ach to bude den zase zatial to vyzera, ze zatial teplotku nema, ale dnes tiez nikam nejdem, ked tak az zajtra 😠

snehulienka
5. júl 2009

cafte,

juliar, akurat som rozmyslala ze kde si tolko. som ti chcela pisat, ci zijete.
vyliecte sa a pridite.sme na vas zvedave.

claudi, aj vy sa vyliecte a dojdite konecne, sak sme sa tusim este nevideli.

claudinka
5. júl 2009

snehu ee nevideli 😉 ale urcite sa chystame dobehnut 🙂