Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

nsoci
12. aug 2009

Tu mrtvo...aspon na stretku bolo zivo, 6ks + krpci + kociky + dazd 😉

erika107
12. aug 2009

Dakujeme gratulantom :o))

na stretku bolo fajn olinko a Nikolasko si 4nozkovali v nakupnom centre :o)) ... matesko si trosku pohucal ale inac fajn

nsoci: nepremokla si?

no ja som potom cakala muzicka ktory mi povedal ze o 10 min. je po nas a cakala som pol hodku a nechodil tak som potom zalarmovala deda a ten dosiel po nas :o)) ... cele mesto je rozkopane a vsade to bolo ucpane no des hruza este ze mi maly potom zaspal :o)) tak som tam stala ako pani pu... pod dazdnikom :o))

blesura
13. aug 2009

jaj Erika, chuda moje, keby som vedela ostala by som s tebou ☹ ..ale bolo fajn, aj ked v nak.centre 😀
deturence nam rastu, to je vidiet, hlavne ked sa stretneme po dlhsom case 🙂

no baby, ja mam otazocku...ja som totiz strasny blbec z uradnych ceci a ja nerozumiem, ze kto plati teraz na RD za nas odvody a ci vobec? alebo ako to je,...viem ze je tu vela tem ohladom toho, ale mne sa to nechce vsetko citat :(
cize: ked som na RD som dochodkovo, nemocensky a v nezamestnanosti poistena? alebo nie som? ...alebo je to nepovinne a mozem si to platit sama?
a este ci ste nahlasovali do soc. poist. a do zdravotnej prechod z MD na RD??

ja sa v tom fakt neviem orientovat ☹

vdaka...a co robkate? my sa nahaname po styroch po byte a stale nieco vyzierame 😅 , zas bue asi prsat ☹

blesura
17. aug 2009

to sem fakt uz nikto nechodi? ☹

claudinka
17. aug 2009

blesura mne sa mari, ze nieco plati stat a nieco nie, nemocenske urcite si musis platit sama

supicek
17. aug 2009

ahojte babule a babulčata

vidim ze je tu riadne mrtvolno,

v skratke sa hlasim uz z BA

zajtra bude stretko? kedy?kde? čo?ako?

mame 6 zubov a 9kg možno aj viac, papame vsetko co pride do cesty, lozi, stvornoskuje a sem tam pokus na chodenie, no slecna je to 🙂

pa tesim zajtra






í

supicek
17. aug 2009

to íííí vám poslala Adka 🙂

erika107
17. aug 2009

kati: najlepsie by ti asi vedela povedat snehulka ona robila v soc. poistovni...

zajtra teda kedy bude stretko? ja by som bola za aby bolo trosku neskor aspon o tej 15.30 lebo je hrozne dusno

blesura
17. aug 2009

zistila som, ze ked som zamestnana, hlasi to zamestnavatel do socky aj do zdravotnej a poistenia hradi stat, ale vobec som si eni ista...uz po tom nepatram, sa mi nechce, fuj, neznasam to...

no veru teplo preteplo je vonku, ale budme radi, ze je take super leto 😎

ako ste zvladli cestovatelsku dovolenku erika?

moj drahy na zajtra dohodol navstevu u znamych, tak neprideme ☹
Erika, a nepojdes tento tyz. do tych krasnan na ciapky? keby si chcela aj doobeda by sme mohli 😉 tak daj vediet prosim 😉

jaaaj a na to cvicenie sa neviem donutit ☹ ...Nsoci Ty chodievas sem do Bfitu cvicit? Katka sem asi nechodi citat co? zeby mi povedala ci chodi?

blesura
17. aug 2009

sloniiiicek...vy by ste uz mali byt doma z dovolenky! ako bolo???

nsoci
18. aug 2009

Dnes dojdete? ja sa dovalim aj so snehu...

supicek
18. aug 2009

ahojte my dve dojdeme urcite len neviem kedy bo madam dnes nejako strajkuje - nechce sa jej spat, tak dufam ze nezalomi akurat v tom case doma v postielke, to by mi bolo luto ju budit 😉
zatím pa

erika107
18. aug 2009

babulky zmena planu u nas :( nedojdeme lebo ideme na nakup tak o tyzden sa vidime :o)) uzite si to

erika107
24. aug 2009

caute babulky

zajtra bude stretko?

blesura
24. aug 2009

ahoj Erika, Oliverko ma od nedele teplotu okolo 38,8 po panadole menej, ale vracia sa a hnackuje...som myslela, ze to dnes ustava a tak som nesla k lekarke, ale pokracuje to a nic nepapka, len kojim troska cucne a rehydratacny roztok, abo prevarenu vodu davam, ale je na tom rovnako ako vcera, takze rano hned letim k dokine ☹
idu mu horne zuby, obidve jednotky, neviem ci aj dvojky, ale pochybujem, ze by to bolo z toho
tak dam vediet zajtra...papa

erika107
24. aug 2009

kati tak skore uzdravenie a potom daj vediet ako ste dopadli .. poboskaj maleho cmuk

blesura
25. aug 2009

no tak sme pozreli nasu pani mudr. 🙂 zase sme nevydrzali byt ok medzi dvoma poradnami ☹ ale len aby horsie nebolo 🙂
do dnes rana mu uplne klesla teplotka, uz "len" hnackuje, tak sme na dietke, asi nejaka viroza, nebrala mu vyter, ze ked to neprestane, mam priniest vo stvrtok stolicu.
Tak nebudeme dnes rozdavat bacile, ostaneme doma, pojdeme sa prejst v podvecer aj s tatinom 😎
dajte potom vediet ako bolo na stretku, ...boli ste niekto na nasom kupalisku pozriet?...inac neviem naco sa pytam, ked sem uz aj tak nikto nechodi, ze jo? 😅

DAKUJEME Erika!!

juliar
25. aug 2009

ahojte.
predvcerom sme sa vratili z dovolenky z chorvatska, tak periem a davam doporiadku byt 🙂
ale ked sa emma zobudi, prisli by sme mrknut na stretko. len neviem ci vlastne je
🙂 no vyskusame.

blesura: tu v raci je kupalisko onicom. iba jeden plavecky bazen s veeelmi studenou vodou.
v krasnanoch je aspon taky malicky pre deturence-kazdy den v nom menia vodu. aj tien, aj prelizky... tak tam sa da.
ked tu boli pred 2tyzdnami manzelova najmladsie sestra s kamoskou, chodili sme na zlate. ale ta platena cast ma neohurila. chodili sme radsej na opacnu-neplatenu stranu. alebo na avion plaz. je tiez zadarmo- sice zly pristup k vode, ale pekne preliezky.

v chorvatsku nam bolo fajn. prvy krat sme isli na blink. isli sme do privlaky, lebo su tam pieskove plaze. emmke sa pacilo. i ked mam pocist ze viac ten piesok ako more :0) nejak sa nam tam rozrecnila. zacala opakovat aj tahsie slova, teda aspon sa snazi 🙂
ak mate cas, mozete mrknut fotecky.
http://picasaweb.google.com/juliaracakova/Dovol...

tak cafte. dufam ze sa uvidime na stretku

sloniiicek
25. aug 2009

ahojte kocky. tak mne to zase nevyjde. ohlasila sa mi sesternica s drobcami, ze pridu na navstevu. ale uz sa na vas tesim.

juliar - inak v raci spravili novy detsky bazenik a pocula som, ze si to dost pochvaluju. a aj opravili velky bazen. dali tam tu specialnu gumu.

a kde ste presne boli? pri akom vacsom meste?

juliar
25. aug 2009

oooo tak to by sme mali na to kupko ist pozriet 🙂

boli sme v Privlake asi 20km severne od Zadaru.

blesura
25. aug 2009

jeeej Juliar, tie vase fotky to je nadhera...este som nic krajsie neviedela 🙂 😅 , uzasne, ako z reklamy, kazda jedna...ja uz po veceroch nebudem robit nic ine, len sa kochat vasimi fotkami 😅 🙂
no fakt klobuk dolu...asi mate aj dost dobry fotak 😉 no proste uzas, uz sa nevladzem ani rozplyvat 😖 ...a este ta obdivujem, ze vies vybrat z tych x1000 zaberov, ktore urcite nacvakas, tie "akoze" naj, lebo urcite su vsetky super 🙂
a vy ste boli v telke??!! uzasneee 🙂 5proti5 😀 supeeer

no podla fotiek sa mi to miestecko v chorvatsku velmi paci...odporucas?? my sa chystame buduci rok ist do chorv.

sloniicek..ano ano, zevraj tam je detsky bazen, taky hrib, ale nesla som daaavno okolo ☹ ...a vy ako v chorvatsku?? vy ste kde presne boli??

Nas Olinko len pospava stale a mrnka 😢 uz ma tie zubky na krajicku uz hadam do vecera prerazia ☹

nasli ste sa niekto na stretku?

nsoci
25. aug 2009

Snehu bola a nenasla nikoho.... baby nejako to upada...

blesura
25. aug 2009

ja myslim, ze na jesen to zas ozije 😉

blesura
25. aug 2009

vy sa mate ako nsoci?

juliar
26. aug 2009

ahojte. aj ja som bola vcera a tiez sme nikoho nenasli 🙂 ale prisli sme az o 16:00 tak som myslela ze ste to rozpustili. hrali sa tam take deti -ako tabor. tak sme sa chvilu pri nich aj pri fontane pomotali a isli papa.

blesura: he. dik. fotky su moja mania. teda celkovo obrazky. tie fotky mi nahradzaju trochu pracu. tak sa s nimi aj pohram vo photoshope (orezem, zosvetlim, vymazem pupaky 🙂 ... a hnet vyzeraju lepise 🙂

juliar
26. aug 2009

blesura: jaj zabudla som k tomu chorvatku. no nemozem povedat ze som bola uchvatena. bolo tam pekne, bolo nam super, dobra voda, aj plaz, ale mne vadil pristup -asi 60schodov k moru. ked si ovesana nafuckou, uterakmi, slnecnikom a hrackami a mas este aj dieta zobrat :( ale inak sme boli spokojni. ale nabuduce by som hladal asi inde. mozno mam vysoke naroky. pacila by sa mi sukromna pieskova plaz (za rovnaku cenu 🙂 tak ak niekto o takom vie, nech da vediet 🙂
a este k fotecka. mame obycajny fotak najlacnejsiu zrkadlovku asi za 9.000sk takze ziaden zazrak. krazna fotecka sa da urobit aj s fonakom za 3.000sk ale treba dobre svetlo 🙂

blesura
26. aug 2009

juliar, jaaaj tak to je jasne, ze su krasne foto, ked to niekto vie 🙂 ...ty si normalne kameramanka? to je aka skola? kde si studovala? zaujimave 😎
inac, to je fakt, ked je dobre svetlo, aj mne sa sem tam nejaky zaber vydari 🙂 , ale som rada, ked to po par dnoch stiahnem z fotaka a nie to este upravovat...a od draheho to uz vobec necakam, ten nevide fotky uz hadam tri mesiace stare...a vytlacene v albume nemame odkedy sa maly narodil ☹ ...snad mu nejaky realny album do 1.roka stihnem spravit.

60 schodov je dost 🙂 ..my sme boli na pagu pred tromi-styrmi rokmi, aj na Vire sme boli pozriet, takze sme sa tam niekde pohybovali, ale na pieskovej plazi som v chorv. nebola nikdy...to je asi pre dieta lepsie ze? no ved uvidime. budem zistovat kde a ako.

Oliverko ma treti zub vonku..huraaa...dalsie su na ceste 😖

snehulienka
26. aug 2009

juiar, ja som tam dosla a iez ani noha, to sa mi stalo uz 3x. ja sa nehram.

sloniiicek
26. aug 2009

caute kocky.

tak my sme boli v pakostane to je medzi sibenikom a zadarom. blizko je biograd. my sme sa mali super. byvali sme v nasom karavane (resp. je to svokrovcov). blizko more, par metrov. najnovsie tam naviesli piesok. takze martinka sa pri mori hrala s pieskom. uzili sme si to.

sloniiicek
26. aug 2009

juliar - kraaaaaaaaasne fotky. mala je tam nadherna. 🙂

inak babule. my to tiez nikdy nestihame na 14.30h - nakolko chodime spinkat cez obed 2-3 hodinky. jedine, ze by som ju dala do kocika a naobedovala by sa az v parku.