Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

snehulienka
16. okt 2009

slonicek, drzime palce, daj vediet.

cafte.
adelka uz choodi. 9 a pol mes.

my sme mali 6.chorobu, blesura den po tom jak sme sa videli v raci, zacali teploty a potom sa vyhadzala, do toho 1 noc bez spanku a 3.zub vonku.

to co je za pocasie, pomoc, z leta do zimy?

sloniiicek
16. okt 2009

caute kocky. tak alergiu na mliecko nemame a vysledky mocu su tiez vporiadku. takze musi cakat vikend. ci sa to polepsi, ci bude este vracat. zeby eventualne zobrala krv na lepok. a v stredu mame prevazit, ci nieco pribrala. takze cakat.

sloniiicek
16. okt 2009

snehulienka - aj ste boli u doktorky, ci nie?

erika107
16. okt 2009

CAute babulky

snehu: adelka je velmi sikovne dievca 🙂 xixixi ja som bola tiez taka sikovna ale zato nas Matesko ma 14 mesiacov a povedal si ze ma este cas na chodenie 🙂 ... teraz chodime do b-fit a mima mi dala kontakt na jednu pani a ta chodi ku nam domov raz tyzdenne a hadam nam pomoze sa postavit na nozky verim jej 🙂) sice to bude trvat dlhsie ale pojde to 🙂

som sa rozhodla ze vojtovku nebudem cvicit a dufam ze neurologicka nam da iny druh cvicenia napr. bobath alebo detsku gymnastiku 🙂

slonicek: tak to ma velmi mrzi s Matkou hadam sa to rychlo popravi a budete v poriadku...a dufam ze nebudete musiet ist do nemocnice neni to nic prijemne odskusane na vlastnej kozi 4 krat 🙂 .... pocula smo ze matka uz chodi super tesim s vami 🙂 ...

babulky neviete o niekom kto caka babo a chcel by neake vecicky? rozhodla som sa vsetko popredavat ak nahodou by ste vedeli nech sa kludne ozve a moze dojst pozriet ku nam domov a vybrat si 🙂

snehulienka
16. okt 2009

slonicek, ja som potom volala dr. ze sa vyhadzala a ona ze6choroba a nekazala prist, dnes sme ale trepali 2.x moc na kontrolu..

sloniiicek
19. okt 2009

caute kocky. tak my zajtra nemozeme prist. akurat som volala so sesterkou a mame sa spolu zajtra stretnut, pride do BA.

snehulienka
19. okt 2009

cafte, moc mame ok. super,
my tiez neprideme, mame stretko januaroviek.

blesura
20. okt 2009

cafte, my ideme poobede k prababke, tak tiez neprideme
majte sa krasne a budte zdravucki 🤐
..Erika, vidime sa v stredu na cvicku..papa

erika107
20. okt 2009

Juuuuj tak teda dnes nedojdeme 🙂 xixi pekny den vam prajeme 🙂 pacek

erika107
28. okt 2009

Caute babulky

neako nam to tu na nete zmrzlo 🙂 ... pokukajte nase nove fotecky izbicku cvicenie v B-fite, nakupovanie v avione, a jesenne radovanky na ihrisku 🙂

ako sa inac mate? krpcekovia posluchaju?

sloniiicek
29. okt 2009

ahojte kocky. akurat mi kamoska pisala, ze zazili hroznu noc. ☹ malicky im prestal dychat na 30 sekund. este stastie,ze mali monitor dychu. az mi mraz presiel po chrbte, ked som to citala. zevraj to bolo z toho, ze sa vela napapal - kojila ho a zdalo sa im, ze je este hladny, tak mu dali sunar. doktorka vravela, ze ked sa vela babatka napapaju, tak zvyknu takto tuho zaspinkat.

blesura
31. okt 2009

jeeeminecku ani nestras Adi, az mi je uzko...a kolko ma malicky?

Erika idem pozriet fotecky...
My sme uz doma...musim aj ja nejake fotky dodat 😉

erika107
1. nov 2009

adi: to je desneeee...ale nemusi to byt ze malinky prestal dychat... nam to robilo tiez dost casto ak dieta nelezi presne na tom monitore dychu automaticky to hodi alarm... my sme mali tiez vela takych zazitkov s monitorom dychu... a pritom maly dychal ... ak je dieta vacsie a uz sa moc pohybuje po postielke je to zbytocnost preto sme to potom aj odpojili ... ked sme boli v nemocnici tak nam povedali ze najvhodnejsie je to pre deti do 4 mesiacov lebo niesu este take obratne 🙂 ...

kati: caaaaau ako bolo u vasich? Patrik sa dobre staral o Olinka? xixi... teraz ma chytila mania na fotenie zase len mi dochadzaju nervy na nasom fotaku lebo nerobi take dobre fotky ake by som chcela... ked sa niekto pohne automaticky je to rozmazane :( ... este nema ten knoflicek na fotenie v pohybe :( ... ak raz budem velka tak si taky kupime xixi ale to najskor musi moj drahy robit 🙂

blesura
1. nov 2009

ahooooj Erika 😉
bolo fajn, len bolo aj dost roboty, zelenina, oberat jablka a furt sme pri hrncoch stali, to moc nemusim 😝 ale dobroty sme si vyvarali, tak nech 🙂 Patrik sa staral bravurne 🙂 velky a maly bratranec 🙂 len fotky nebudem mat, lebo mudra som zobrala fotak a karta doma vylozena...a vo fotaku doslo miesto a nechcelo sa mi vymazavat (teda skor nebolo kedy) ale brat mal fotak, len kym od neho vymamim fotky to potrva...

ale Ty si porobila kraaaasne fotky..Mathiasko je perfektny...a krasne ho obliekas..tu bundicku koceckovu ma super, aj vsetko...aj z bfitu su super fotecky 🙂

moje oci este stale na prd 🙄 ☹ ale dufam, ze v stredu sa vidime
pa

lenura
2. nov 2009

Ahojte,

prepáčte že Vám sem tak skáčem, ale keďže ste všetky obyvateľky Rače a máte aj malých Račanov a Račianky, mohli by ste mi prosím Vás poradiť nejakého dobrého pediatra/pediatričku v Rači? Ja mám termín až niekedy na začiatku januára 2010, ale chcela by som to mať vybavené čo možno najskôr. Tak Vám zatiaľ ďakujem

blesura
2. nov 2009

ahoj lenura...su tu dve lekarky na stredisku tbiliska 6, petrikova a hastova...my mame konkretne Petrikovu a som velmi spokojna...ale myslim, ze berie len podla bydliska, lebo ma plno.

erika107
2. nov 2009

ahojcek babulky

kati: dakujeme za pochvalu aj Olinko je veeeeelky fesak 🙂 ... takze si si aj trochen zamakala na zahradke ...

lenura: jj Petrikova bere podla bydliska ja som napriklad z Rendezu a mna nechcela zobrat mala som moznost bud Hastovu predtym tam bola kubovcakova alebo dr. vo Vajnoroch...

snehulienka
2. nov 2009

baby co zajtra????
jak sa mate???adelka uz beha jak najata. 🙂

nsoci sa odstahovala do dubravky 😒

erika107
3. nov 2009

caves aj by som prisla ale moj prcek este stale spinka a neviem kedy sa mieni zobudit dnes prvykrat spinka takze sa asi nacakam kym sa prebere 🙂

snehulienka
3. nov 2009

dnes bola pluha pocasie, tak sme nesli vobec von.

erika107
3. nov 2009

my sme nakoniec tiez nesli do race len hodku sme sa poprechadzali u nas 🙂 zajtra ideme cvicit tak sa uz neviem dockat

erika107
3. nov 2009

KLUB MATIEK S DEŤMI
Kultúrne stredisko Žarnovická 7

Program na mesiac november 2009 :

2.11. 10.00 Detská diskotéka v maskách
3.11. 10.00 a 15.00 Tvorivé dielne
4.-5.11. Vonkajšie aktivity (tanec, loptové hry, atď)
6.11. 10.00 Cvičenie pre mamičky
10.11. 10.00 a 15.00 Tvorivé dielne
11.11. 16.00 Bábkové predstavenie „Guľko – Bombuľko“
12.11. Vonkajšie aktivity (tanec, loptové hry, atď)
13.11. 10.00 Cvičenie pre mamičky
18.11. Vonkajšie aktivity (tanec, loptové hry, atď)
19.11. 10.00 Prezentácia detských knižiek
20.11. 10.00 Cvičenie pre mamičky
24.11. 10.00 a 15.00 Tvorivé dielne
25.-26.11. Vonkajšie aktivity (tanec, loptové hry, atď)
27.11. 10.00 Cvičenie pre mamičky
V prípade nepriaznivého počasia budú vonkajšie aktivity presunuté
do priestorov klubu.
V ostatných dňoch u nás prebieha voľná zábava, hry, hudobné
aktivity a mnoho ďalších zaujímavých aktivít pre najmenších.
Tešíme sa na Vás.
Klub Matiek

Tak co babulky neskocime niekedy tam?

erika107
3. nov 2009

Prevádzka klubu je v pracovných dňoch ( pondelok až piatok ), od 9,00 hod do 12,00 hod a od 13,00 hod. do 16,00 hod.,

lillian
4. nov 2009

lenura - ja chodim s Patrikom k Hastovej, a nemozem si stazovat. Je mila, myslim, ze aj dosledna a vzdy poradi. Cely den je aj na telefone, keby bola potreba. A berie aj mimorajonovych.

erika - ten klub matiek by nebol zly, ked je uz take vselijake pocasie. 🙂

Bolo vcera stretko? Ja som si spomenula az vecer, ze je utorok a chcela som vas ist pozriet. 😒 uz sa aj hanbim za seba, ze stale vravim ze prideme a nic z toho...

lillian
4. nov 2009

Ten Gulko Bombulko vyzera super, len ci by na to uz Patrik pozeral, netusim. 😕

blesura
4. nov 2009

ahoj lilian!!! davno sme sa nevideli 😉

veru otrasny je cas vonku..ja chcem letooooo...

skusme toho gulka-bombulka, ved ked nebudu pozerat, odideme 😝

a v piatok poobede, (ak budete moct Erika) by sme mohli skusit pozriet ako to tam vyzera..kto by sa este pridal?

erika107
4. nov 2009

no ja som kukala do kalendraa a lekara mame okolo 10.30 a neviem ako sa bude citit maly po tom vysetreni lebo ideme na nieco nove vola sa to EMG /koli svalstvu/ ja by som bola za zajtrajsok ak teda nevadi ta zmena?

blesura
4. nov 2009

nam pride zajtra dedko varovat, ale ved ho na obed poslem domov teda

lillian
4. nov 2009

oki, tak na gulka bombulka prideme. 🙂

no veru, dlho sme sa nevideli. A ani som nestihla - vsetko najlepsie Oliverkovi k prvym narodeninam. 😵

erika107
13. nov 2009

TU SKAPAL PES??????