Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

sloniiicek
13. nov 2009

caute kocky. a co mate nove? davno nikto nic nepisal. my uz konecne priberame. a papame opat vsetko. okrem zeleninky. ale ostatne srotuje.

blesura
14. nov 2009

veru skapal...nikomu sa asi nechce pisat ako sa ma?! Baby ved sa pochvalte ako rastiete a co robite!!!
Nsoci!!! ako v dubravke??

inac Erika nejako sme presvihli gulka bombulka 🙂

erika107
15. nov 2009

no takze konecne sa to tu rozpisalo .) ... no my sme stale na tom tak isto len 4 nozkujeme chodime pri nabytku a robime zobu 🙂 ... maly sa posledny tt tak rozozral ze des a hruza o chvilku spapa aj nas .) nam zase nechuti cerstve ovocie 🙂 🙂 ...

kati: huuuups neako mi to uniklo 🙂 ale nevadi ved to bolo tusim v stredu a mi mame cviko 🙂 ...vies co ma napadlo? co keby sme urobili detom mikulasku party? musim dat druhej kacene vediet bola by sranda 🙂

adi: dufam ze konecne bude v utorok pekne pocasie a by sme dali po dlhej dobe zraz carodejnic 🙂 s malymi certikmi 🙂

sloniiicek
15. nov 2009

caute kocky. erika v utorok je volno. tak predpokladam, ze zrejme nikto nepride. 🙂

my by sme sa na mikulasku party tiez pridali. chi chi. 😀

my sa mame dobre. teraz chodime plavat. mame trosku soplika. ale za to uz kraaasne chodi a je to velky sinter. vobec neobsedi. furt len beha. niekedy hrooza. 🙂 ale inak je strasne zlata. 😀

nsoci - ty si sa prestahovalaaaaaaa???? to ani nevieeem. 😀

sloniiicek
19. nov 2009

caute kocky. co sa deje s vami??? inak s kamoskami sa dohadujeme, ze pojdeme v utorok do avionu, kde su tie preliezky z peny. nechcete sa niekto pridat?

erika107
20. nov 2009

adi: ja som celkom zabudla ze bol sviatok 🙂 to je ta materska demencia... chlap robi piatok sviatok tak mi nepride to tak 🙂 ... radi by sme sa pridali ale moc nechcem snim cestovat s mhd a po nakupnych centrach ked tak chodime rychlo na nakup do kauflandu alebo do tesca a to vacsinou ranon kym tam neni vela ludi 🙂

sloniiicek
23. nov 2009

erika - jasnacka. ale ak by ste mali autosedacku po ruke, tak vas mozeme zobrat autom. 🙂 ak by ste sa chceli pridat. 🙂 alebo kati, vy by ste sa nepridali s oliverkom?

blesura
24. nov 2009

caute caute...dakujeme Adi za pozvanie, nejako nestiham, ...dnes sme boli konecne na rendezi za Erikou a Matthiaskom pozriet...bolo u nich fajn, Olinko sa zahral so vsetkymi Matinkovimi hrackami...ma ich velaaaa a krasne a bazen s gulickami 🙂 Oli sa nevedel vytesit, skoda ze sme nepofotili
zajtra ideme cvicit, potom ideme k zubarke bojim bojim..a uz zas stvrtok..no des ako to bezi

inac Oli akosi pokaslieva, som mu kupila dnes calcium sirup...

sloniiicek
25. nov 2009

jej super babule. tak snad sa k vam nabuduce pridam aj ja. resp. my. chi chi. 🙂

blesura
26. nov 2009

velmi radi vas uvidime Adi..Martinka krasne pribera, som videla fotky...kraaasna je 🙂

blesura
26. nov 2009

no mame teplotu :( takze tieto krasne slnecne dni sa liecime :(

erika107
27. nov 2009

kati: neboj malicky sa dostane z toho veeeeeeeeeeeeelmi rychlo 🙂 ... posielame veeeeeeeelky cmuk

snehulienka
29. nov 2009

cafte,
takze mame 11mes a behame zavratnou rychlostou.
navrhujem stretko 3.12. pri prilezitosti otvorenia noveho obchodu s mimi brendan.
skocili by sme na chvilu pokukat dnu a potom pokocikovat.

boooze to oliverko mal medzitym rok? nejako to fakt bezi, my o mesiac..

snehulienka
29. nov 2009

baby, ste nas videli so supicek v kalendari? pomoc.smer. som tam vacsia jak fico.

nsoci sa ma dobre, maly rastie, stavia sa, a furt piska ultra silno az vam v usiach zalieha.

takze gratulujeme oliverkovi a vobec vsetkym zelame vela zdravia.

blesura
29. nov 2009

dakujeme snehu 😉 no veru, uz sme mali rok...uz sa mi to zda davno 🙂
tesim sa, ze sa adelke dari a je zdravucka... 🙂 aj matko

neviem ako vo stvrtok, ako budeme zdravy ☹
a kalendar som nevidela, kde sa da vidiet?

blesura
29. nov 2009

teda dakujem za Olinka 🙂 aby som bola presna 🙂

sloniiicek
2. dec 2009

caute kocky. ja som tiez kalendar nevidela.

blesura - pekne sa vyzdravte.

ja sa tiez chystam do novych obchodik okukat. ale najskor mame o 9.30h cvicenie hodku.

erika107
3. dec 2009

Caute babulky

predvcerom viete co nas drahusik spravil? v nasom super gulickovom bazene sa postavil uplne bez pomoci a vydrzal chvilku sam stat ako hrdina 🙂 tak som ho vyboskala 🙂 a potom sa snazil stale oto 🙂 moc sa tesim ze konecne vacsi pokrok 🙂

snehu: tak mala Adelka je riadna sikovnica 🙂 a ten cas vazne leti 🙂 ... ved mi uz mame 16 mesiacov za 2 dni sa to ani nezda teraz sme oslavovali prve narodeniny 🙂 ... no my sme uz dnes boli rano o 7.00 v kauflande a potom sme skocili do JYSK mali navlecky po 3,50 a periny po 10 eciek tak mamina chcela si kupit 🙂 ... a este vsetko bolo zavrete tak sme necakali kym to otvoria a isli sme spat s lacinom... no a pozerala som cez vyklad na veci KIK su perfekne za super ceny... myslim si ze ten novy Brendan bude asi drahsi ako je obchod PRE DETI na kosickej 🙂 ved uvidime...poobede sa tam tiez chystame na prechadzku 🙂 mozno sa tam stretneme

Kati: no dufam ze malemu sa coskoro polepsi vcera nebolo cviko asi si dostala sms od mimi tak o tyzden sa moc tesim ,., a pisala mi aj druha kacena ci dojdeme 🙂

ada: no ty mas teraz tie obchody hrozne blizucko 🙂

no my sa chystame v sobotu a v nedelu do Avionu a Palace na mikulasa som zvedava ako sa bude tvarit a v pondelok je u nas v impulze tiez mikulas a laco mi hovoril ze aj v drevone maju Mikulasa 🙂 tak pojdeme sa poflakovat tento vikend 🙂

no a vcera sme skoncili na pozotovosti to som vam este nenapisala 🙂 ...tak o 16.45 isiel sa postavit pri sedacku a neako zle sa chytil a ruka sa mu posmikla a supa najskor o sedacku a potom o zem s hlavou treskot buchot ... tak sme leteli na pohotovost lebo aj tak mame dost problemov s hlavickou tak ci nieco sa tam nepomrvilo ale nastastie nie vsetko oky ... teraz 48 hodin ho musime pozorovat ak by bola zmena rychlo doletet

tak sa majkajte krasne babulky a konecne sa to tu zacina opat rozpisovat 🙂

sloniiicek
3. dec 2009

a inak v nedelu bude zevraj aj mikulas v parku pri cintorine okolo 16.h, este mi to ma presne povedat kamoska. takze my sa chystame zase asi tam.

erika107
4. dec 2009

jeee tak vela mikulasov 🙂 xixi

Vcera som bola v OC RAca no poviem vam ze ten obchod Brendan ma dost sklamal myslela som si ze bude lepsi a cenovo dostupnejsi... ale jedny oteplovacky ze 104 eur tak to si mozu nechat a hracky tak o 5 eur niektore drahsie ako v draciku...ale maju pekne oblecenie .... najviac ma oslovil KIK maju super oblecenie a za dobre ceny este lepsie ako Takko 🙂 a hlavne velkosti XXXXXXL akurat pre mna 🙂

blesura
4. dec 2009

🙂 ty si maska Erika, ze XXXXXXL 😀 no my sme nakoniec neboli nikde, lebo ja sa bojim vela ludi ☹
ja som vyflusnuta a este tam by som stratila energiu, no uz ma potom len zakopat...
Inac Oli sa zotavuje zo dna na den lepsie...len ja si musim ekzem natierat aj hormonalnymi mastami s ATB, lebo sa mi troska infikoval, a neviem ci nahodou nie aj tym jeho herpesom ☹ boze ja neviem kedy budeme my dvaja fit...uz ma to fakt prestava bavit, furt riesit choroby...a to este musim na tu gyndu, lebo kramy nie a nie prist 😠
ale hlavne, ze vianoce sa blizia, ale kedze minulorocne sme stravili v nemocnici, tak uz sa radsej ani velmi netesim, lebo clovek nikdy nevie
a ake dareky mate pre zlaticka??

erika107
4. dec 2009

kati: tak s kramami sme natom rovnako ja si musim na druhy tt zavolat lebo stale nechodia xixi aby sme neboli tehotne to by bola riadna prca 🙂 🙂))) ...boze moj ked sa sere tak sa sere mne dnes zacal maly neako posmrkovat a zoparkrat soplit tak mam strach ci sme si neaku svinstinu nedoniesli z pohotovosti :( ...

a malemu som kupila svetrik potom kratke tricko a pod to s dlhym rukavom rifle a hracku s ktorou sa uz hra a taktiez kurz v b-fite 🙂 ... take skromne vianoce mame tohto roku :( ... koli lacovej robote si nemozeme ani my dvaja navzajom nic kupit no co uz musime sa naucit skromne zit 🙂

a nakoniec asi ani nepojdeme na mikulasov aby mu to neprepuklo :( pekny vikend vam prajem babulky

sloniiicek
5. dec 2009

caute kocky. zajtra o 16.h pride v parku pri cintorine mikulaaaaas. 🙂

lilyk
6. dec 2009

baby prave som pozerala na webe: 😉
VITAJ,MIKULÁŠ
6.12.09 Park J. M. Hurbana
16.00 Vianočné Koledy bratov Kuštárovcov
17.00 VITAJ, MIKULÁŠ

erika107
6. dec 2009

no ked sa mi maly dovtedy zobudi tak poviem dedkovi aby nas tam zobral 🙂

snehulienka
6. dec 2009

baby, kde ste davali robit torty???????????
supicek ty tam cez cukraren, bola dobra?pekna?
dik

sloniiicek
6. dec 2009

snehulienka - ja som jednui davala robit az v stupe a druhu v danele. ale viem, ze robia torty aj v kauflande, co je cukraren a kamoska bola celkom spokojna.

erika107
7. dec 2009

snehu: tak nasa torticka bola z hornych salib mali sme odtial aj svadobnu a som bola spokojna lebo aj chutovo je velmi dobra... a nemusis si chodit prenu dovezu ti ju skus kuknut mozno ta nieco inspiruje www.jakubec.sk mali sme odtial Jednotku a taku snehulienkovu 🙂 a najlepsia napln je doboskova 🙂 ved mozes kuk http://picasaweb.google.com/ericka107/Moje1Naro... mozno sa ti bude nieco pacit aj na nasej vyzdobe 🙂

aky bol mikulas adi boli ste? maly mi spal do pol piatej tak som nechcela ho stresovat a ist tam rychlo tak dnes je este na rendezi hadam mi nebude prave spat a pojdeme pozriet 🙂

snehulienka
7. dec 2009

dik

nsoci
8. dec 2009

ahoj krasky, ko sa mate? co nove? tehosky? ci som zle citala?