Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

snehulienka
8. dec 2009

cau, nove nic moc

sloniiicek
11. dec 2009

caute kocky. my sme teraz tak strasne rozlietane. chodime plavat, cvicit, nakupovat darceky. a uz by sa zislo aj piect. no hruuza. vcera mal manzelik narodky, tak sme to oslavili.

erika - bolo celkom fajn na mikulasovi. martinka dostala balicek. a k nam vecer tiez prisiel mikulas. chi chi. babulky boli uplne v soku. 🙂

sloniiicek
11. dec 2009

nsoci - ty sa pochval. chi chi. my sme poculi o tebe klebetu. 🙂 ze ste sa prestahovali. dufam, ze nam nedas kosom a budes za nami chodievat.

nsoci
17. dec 2009

Slonicek aku klebetu, vsak od jula som to sirila na stretkach.
My sa mame fajn, uz sa zaciname citit doma tu.
Smutno mame v rodine, v pondelok pohreb... ☹

Matko ma 6 zubkov, stoji uz vyse mesiaca, o trosku dlhsie stvornozkuje jak blesk. Uz aj pekne papa a dnes dokonca prespal celu noc. 😉

katka432
17. dec 2009

ahojte babule.ja sem iba kuk 😀
juj,ako rada by som vas zasa videla vsetky pokope..hihi..aj mi ta raca trosku chyba... 😒
ako sa vsetky mate...ktore su tehosky???co mi uslo?? 😀
nsoci,uprimnu sustrast,.. ☹ ako sa byva...

blesura
19. dec 2009

no vidite ako sa robia klebety??? Erika mala si co prehodit 🙂 ziadne tehosky!! iba nam meskaju "veci" ale kvoli inym veciam 😝

dnes sme boli u Katky, bolo super...Neituska je uz velka slecna a krasne rozprava..a Nikolasko bezka ako junak a pekne spieva a tancuje 🙂 to bude iny frajer na parkete, ked vyrastie 🙂

Erika prepac, ze som nenapisala zatial, nejako nestiham, ale vecer snad napisem, ked ma nebudu oci stipat 😉

papa zatim..a uzivajte si predvianocny zhon 😉

snehulienka
20. dec 2009

cafte, mam total nespavost, tak radsej pisem

mame sa ok. zachvilu 22. 12 adelka meniny, a ja narodky, 23.12. moj muz narodky, vianoce, 27.12. zas adelka narodky, narocne na kupu darov..

tortu som objednala jakubec. sk typ luka, dik za radu.

adelka beha jak diva, 6 zubov. hovori deje, neni, co je toto?celkovo aj 20slov.
celu noc nespi ani nahodou. budi sa tak 2-3x najnovsie, ale uz boli aj lepsie 1x casy.

od 1.1. idem do roboty, takze bude zas veselo. varuje svokra. moja mama je vazne chora. pevne dufam ze v takom juni uz bude lepsie.
takze neviem kedy sa uvidime, na kona budem chodit pomenej, z roboty nemozem a ked pridem, budem s malou a domace prace riesit.a zas do hajan, aby som rano mohla byt na 6.30 v robote a 15.00 s adelkou

nsoci
21. dec 2009

🙂 Babulky krasne Vianoce zelam a stastny novy rok

erika107
23. dec 2009

ahojcek

Prijemne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu svojej rodiny vela pohodicky stasticka a darcekov zo srdiecka zelaju Erika a Matthiasko

blesura
23. dec 2009

Aj my zelame krasne prezitie vianocnych sviatkov, aj medzisviatkov...vela pohody a radosti...a veseleho preveseleho Silvestra...a silvestrovsku veselu naladu po cely rok 😉 !!!

snehulienka
24. dec 2009

vesele vianoceeee.

mataaaaa
28. dec 2009

ahojte maminky, dlhsi cas sme sa tu neukazali, ale uz sme tu 🙂 ako sa mate? ako ste travili sviatky s deturšencami? A co alebo kde budete na silvestra? Chodite este niekde vonku??? inak stastne a vesele a stastny novy rok 🙂

snehulienka
28. dec 2009

sviatky ok, meniny ok, narodky vsetkych ok,
chystam sa pomaly do prace, mam z toho stres. co uz. ked sa musi tak sa musi. raz by som aj tak musela od nej odist, tak to bude trosku skor.

pribrala som od porodu 5kg. supeeeeer.este par deti a budem mat pomaly 100kg.

erika107
30. dec 2009

ahojcek babulky

tak ako inac sa moze u nas sviatkovat jedine travenim po pohotovosti 🙂 v sobotu sme tam boli 3 hodiny maly dostal z nicoho nic teploty ... ja mam pocit ze to bolo z posledneho ockovania lebo reakcia moze byt do 8-10 dni... ale mal taktiez zvysene CRP v krvicke ...

ale inac v pohode maly sa vytesoval z darcekov a ja snim 🙂

snehu: gratulujeme vsetkym oslavencom 🙂 ... ale mozno ti aj padne v hod ked budes mat zmenu 🙂

kati: caute zlaticka kedy mi uz konecne dojdete spat do race???

a inac zaciname robit pokroky Anka /cvicitelka/ nas isto pochvali 🙂)) ...

Adi: vy ste mali koho v poslednom kurze v b-fite akeho pedagooga? lebo mi budeme mat teraz neaku inu tetu 🙂 som zvedava aka bude ...uz som si na mimu zvykla bude mi chybat 🙂

ako budete travit silvestra? mi doma papuckach maly ma atb este tak nic neriskujem 🙂

erika107
30. dec 2009

babulky este mam otazku neviete nahodou tel. c. na odbor kde sa maju vybavovat tie zvysene rodicovske prispevky? alebo uradne hodiny 🙂 dakujem moc

snehulienka
31. dec 2009

tak šnr2010!!

erika107
1. jan 2010

Prajeme vam stastny novy rok aby bol lepsi ako predchadzajuci 🙂 hodne zdravicka

Erika & Matthiasko

mataaaaa
1. jan 2010

Stastny novy rok 2010 mamminy a deturence 😉

snehulienka
6. jan 2010

supicek, adrianke vsetko naj

blesura
11. jan 2010

Ahoj ahooooj v tomto roku!!! nech je pre Vas vsetkych prijemny, uzany, uspesny....a nech ste vsetci cele rodinky a hlavne drobci a drobcice ZDRAVUCKI!!!
Nejako to tu zas stagnuje cooo?? no ved sa aj hanbim, ze som sa dlho neozvala.
U nas sa nic zvlastne nedeje 😎 neviem ci je to dobre abo zle 🙂 ...sviatky v pohode, trosku som sa rozozrala, ale to je u mna pravidlo...
Oliverko statocne znasa prerezavanie stoliciek, stvrta sa uz prediera a on by kuuusal do vsetkeho ako selmicka.

A tot asi vsjo, co u nas noveho 🙂

tak piste piste babulky...nech sme vsetci informovani, ako travite tu krasnu ciernobielu zimu 🙂 😉

posielame pusku vsetkym deturencom!

snehulienka
12. jan 2010

cafte, co nove, ja zarezavam, babka varuje adelku, adelka ma v pazi. zvladame v poho.
mam 58 dni dovci, tak si po troske vyberiem.
drzte sa vsetky. pusinku detickam posiela adelik.

sloniiicek
15. jan 2010

ahojte kocky. davno sme sa neozvali. ten cas tak strasne rychlo leti. martinka bola cez sviatky zrovna chorucka. mala hrozny kaslik. akurat na stedry den. tak bola taka mimo. chodime zase plavat. dostala martinka od krstnej na jeziska. tak nam ten cas rychlo leti.

erika - pokial viem, tak my mame stale mimu na cviceni.

mame sa inak ok. strasne zvatle a snazi sa rozpravat. normalne si uz spolu pokecame. 🙂 uz sa nam prerezavaju ocne zuby. tak strasne vsetko kuse, ju to boli a ma stale prst v pusinke. chudatko. teraz nas caka ockovanie. doktorka ho odlozila skrz to priberanie, nech sa da martinka dokopy. ale inak vymysla stale s jedlom. ma ho nacgane v pusinke a nechce prehltnut. tak bojujeme. vcera mala 1,5 rocika. vazi 9 kg a meria 76,5 cm.

tak zatial papa.

katka1981
15. jan 2010

Ahojte, nechcem vyzerat ako vtierka, ale...... byvame v Raci 4 roky, nemam tu skoro ziadnu kamosku a uz vobec nie kamosku na materskej. Ak by sa nasla nejaka spriaznena dusa z Race, prosim IP, dakujem (pre spolocne kocikovanie)

nsoci
15. jan 2010

Ahoj zienky
vsetko naj v novom roku..

Mame sa fajn, Matko ma 11kg a 81cm, chodi popri nabytku a je s nim strasna sranda
co je noveho? nejake tehule?

sloniiicek
16. jan 2010

ahoj katka. vitaj medzi nami. 🙂

nsoci - matko je riadny chlapiskoooooooo. 🙂 ved je uz vacsi ako martinka. 🙂

snehulienka - a ako sa ti paci naspat v praci? 😀

mataaaaa
18. jan 2010

ahojky .. tak dnes napadlo dobre vela snehu. mala sa tam poriadne vysantila .. len s kocikom ist po tom snehu nieje sziadna sranda 😉

snehulienka
19. jan 2010

v praci v pohode, som sa musela prestahovat blizsie k sefke, ale mam peknu novu kanclosku, velku. takze vsetko ok. adelka doma s babkou ok. vstavam 5.45...bleee.

snehulienka
22. jan 2010

tusim si budem dopisovat sama so sebou, sak sa uz dost malo stretavam, odkedy robim. 😅

lillian
30. jan 2010

ahojte racanky, 🙂
tiez sme sa dlho neozvali... nejako nestihame. presne miery neviem, ale patko ma asi tolko kolko nsocin matko. cez 80 cm a okolo 10 kg. ;)
patko nestvornozkuje, ked chce nieco dociahnut, natahuje sa ako na strunke. nohu hore tvár k zemi a ide sa. Pekne sa stavia a obcas aj ustoji kusok. Proste rastie rovno pred ocami.
Sneh tento rok nemam rada, kedze s kocikom to je utrpenie. A tie nase racianske chodniky... no comment. Sa narobim.
sloniicek-v novembri som vas na plavani videla, tusim ste mavali hodinu po nasej - pondelky a stredy okolo obeda. My teraz chodievame pon.stredy o jednej. Patkovi sa tam velmi paci. Najradsej by bol vo vode stale.

katka- vitaj medzi nami. A v ktorej casti race byvate?

lillian
30. jan 2010

pridala som nové fotky, tak kuki ;)