• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

12. apríla 2015 
he,no to teda bude..ona bude veduca bandy :grinning:
21. nov 2007 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky. aj ja som tuuuu. aj ja k vam patrim. :sunglasses:

inak marija - vies o tom, ze ste mali rovnaky datum svadby ako my. :grinning: vy ste mali kde obrad?
22. nov 2007 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Slonicek, my sme sa brali v Petrzalke, lebo ja byvam v Raci len od augusta takze aj obrad sme mali tam ;) a Vy kde? A kde ste mali hostinu?
22. nov 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme obaja stari racania. :grinning: mali sme svadbu v kostole sv. filipa a Jakuba a hostinu v polygrafickom ucilisti. :grinning:
22. nov 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to velmi prijemne prostredie. aj nam pekne vyzdobili salu a obsluhovali. a farara velmi dobre pozname, takze v kostole to bolo tiez uplne super.
22. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tak som si pri vas trocha oprasila spomienky na svadbu :wink: sa mi to zda uz tak davno :unamused:.Dnes som mala tak trocha pripravny den na dieta :grinning: som opat po dlhej dobe preberala vecicky pre malu.take su tie vecicky malicke ze ma mi zda az neskutocne ze z takeho velkeho brucha bude take malicke babo :grinning:
22. nov 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ludy :slight_smile:....ja som dnes akurat konecne vsetko ozehlila a ulozila do skrine...pre malu samozreje..velke zehlenie ma na starosti tato :grinning:...:wink:...aach jo...ale mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...uz nech sme neni kinderko :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:
22. nov 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak dnes na mna doslo tak trocha nevolno sa mi tak velmi rozbusilo srdce az som sa prelakla ze co to :confused: normalne som mala chut ho chytit a ukludnit lebo som mala pocit ze mi vyskoci z tela.Dufam ze s malou to nezamavalo
22. nov 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru...uz rob vsetko opatrne a pomaly...ani mne nedochadza aka je to zataz - cokolvek......si myslim, ved mi je fajn, zvladam...alene ne...uz mi neni dvacet :grinning:...a k tomu aj pupcok :grinning:...takze sa setri :wink:
22. nov 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, ste tu este?
22. nov 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :slight_smile:..ahoj Andrejka :slight_smile:...ako sa mate? kinderkovo? :wink:
22. nov 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sme si pospinkali. :wink: manzel je na modelarskom kruzku, tak vyuzivam volny byt a som pri telke a chatujem. on neznasa, ked to robim naraz. :wink:

a dnes ma taaak hrozne potesil. priniesol mi kyticku z 9 ruziciek, ze za kazdy mesiac tehulkovania. :wink:
22. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj zlaty je :dizzy_face: :slight_smile:...moj dnes navaril a nakupil :slight_smile:....

teraz si asi dost unavena stale, co? si aj ja spominam...sa to nedalo ovlaaadnut...som niekedy doslova spala postojacky s otvorenymi ocami ako kobyla :grinning:...a v praci to bolo desneeeee :slight_smile:
22. nov 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nehovor. v praci je to fakt niekedy blbe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: navyse, ked mi je rano blbo. a poobede sme sa normalne najedli a zrazu to na mna prislo - bola som unavena ako kon. musela som lahnut.

jej a dnes ma potesila aj svokra. kupila mi ruzovy svetrik, ze citala niekde v knizke, ze ruzova farba ukludnuje a ja teraz potrebujem klud. :wink: bolo to take zlate, ze to mam na mikulasa. :wink:
22. nov 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,ja som si vas prisla trosku pocitkat,bo ani nemam navas cas...mala je uz tyzden chora,chuda moje,a cely den len place a vyzaduje si moju pozornost,tak ju len na rukach nosim :sweat_smile:
24. nov 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Racanky, aj ja som :dizzy_face:
My sme sa tiez brali v kostole Sv. filipa a jakuba, hostina bola v Baronke, plna spokojnost :slight_smile:
Navstevujete aj materske centra? Viete mi nejake odporucit? I ked my kym sa k tomu dostaneme, pretecie v Dunaji este vela vody...
24. nov 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika,poradit ti neviem,bo to este mi nenavstevujeme,ale chystame sa,ajked sa chystame uz asi 2mesiace.. :sweat_smile: ak sa tam nahodou dostaneme,tak ti dam vediet :grinning:
24. nov 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katka vsetko najlepsie k menina :grinning:
25. nov 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,ludy dakujem,si zlataaaa :grinning:
25. nov 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak sa hlasim uz z domu a vitam vsetky nove (myslim, ze zatial buduce mamicky).
Cesta lietadlom dopadla celkom ok, aj ked mi Giulia nechcela v lietadle papat a tak ju boleli pri pristavani uska :frowning2:
Cestu naspat zvladla v pohode (isli sme autom), co som ani neocakavala, kedze ju teraz trapia zubky :frowning2:

Katka - vsetko naj k vcerajsim meninam. Je mi luto, ze je Neita chora, dufam, ze sa cim skor uzdravi. Aj my by sme chceli chodit plavat do PK. Od kolkych mesiacov chodite vy?

Ludy - aj moj posledny mesiac bol najtazsi, ale potom som si povedala, ze si ho este uzijem iba s manzelom poslednykrat v 2, posledny vikend pred terminom sme boli na velky nakup na posledny tyzden, co mi ostaval, zobrali sme si DVD a v noci isli do porodnice :wink: To DVD sme uz nedopozerali :wink: Takze nakoniec to zbehne, ze nebudes vediet ani ako.

Kika - ahoj, vitame ta, my zatial materske centrum nenavstevujeme, ale v buducnosti sa chystame.
26. nov 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte budúce mamičky a mamičky.. chcem vás poprosiť o radu, zháňam dáky dobrý tip na reštauráciu v BA vhodnú na svadbu.. nie pre seba :wink: Ak máte dobré skúsenosti prosím napíšte mi do ip! ďakujeeeeem :slight_smile:
26. nov 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka za privitanie kočky :dizzy_face: Neviete mi poradit, ako to v Raci funguje s privitanim deticiek do zivota? Viem, ze to byva 2x rocne...to nas pozvu z miestneho uradu?
26. nov 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik,to som velmi rada,ze ste cestu zvladli v pohodicke :wink:
mi chodime od septembra cize od pol roka..ale tento mesiac nechodime,koli chorobe,ale od januara by sme chceli zacat zasa
kika,tak o tom teda neviem nic :confounded: mi sme nemali ziadne uvytanie
26. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radi,ja mam typov dost,lebo s tym skoro pracujem...v akej lokalite by si chcela??
26. nov 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,aj my sme z race ,luci pamatas stretli sme sa ej u lekarky :wink:
26. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dandy,ahoj,vitam ta
26. nov 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka ,ja som si vsimla tuto temu az teraz a musim si precitat co uz ste prebrali nech sa neopakujem :wink:
26. nov 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule. tak ja som tento tyzden na pn. :frowning2: akosi som prechladla. :frowning2: dufam, ze to babatko neohrozi. :unamused:
26. nov 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dandy,no vela oho na citanie nemas :grinning:
slonik,drzim prsty,neh si co najskor fit :wink:
26. nov 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.katka uz som vas precitala :wink: a som rada ze toho este nebolo vela,ja byvam v raci 15.rokov ale mala som tu vela kamaratiek a kamaratov tak som sem chodila uz skor do kina a tak.my byvame hore na kopci na zvoncekovej takze dole chodim autom a dnes nas dobre zasnezilo tak som zvedava ako zidem pre detiska do skoly,inak ja som tu medzi vami stara kofola :grinning: .o materskom centre viem ze je v krasnanoch nad masiarstvom tusim sa vola racik a este rodila som tri krat v ruzinove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok