Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

katka432
21. nov 2007

he,no to teda bude..ona bude veduca bandy 😀

sloniiicek
22. nov 2007

caute babenky. aj ja som tuuuu. aj ja k vam patrim. 😎

inak marija - vies o tom, ze ste mali rovnaky datum svadby ako my. 😀 vy ste mali kde obrad?

marija
22. nov 2007

Ahoj Slonicek, my sme sa brali v Petrzalke, lebo ja byvam v Raci len od augusta takze aj obrad sme mali tam ;) a Vy kde? A kde ste mali hostinu?

sloniiicek
22. nov 2007

my sme obaja stari racania. 😀 mali sme svadbu v kostole sv. filipa a Jakuba a hostinu v polygrafickom ucilisti. 😀

sloniiicek
22. nov 2007

bolo to velmi prijemne prostredie. aj nam pekne vyzdobili salu a obsluhovali. a farara velmi dobre pozname, takze v kostole to bolo tiez uplne super.

ludy
autor
22. nov 2007

Ahojte tak som si pri vas trocha oprasila spomienky na svadbu 😉 sa mi to zda uz tak davno 😒.Dnes som mala tak trocha pripravny den na dieta 😀 som opat po dlhej dobe preberala vecicky pre malu.take su tie vecicky malicke ze ma mi zda az neskutocne ze z takeho velkeho brucha bude take malicke babo 😀

julova
22. nov 2007

Ahoj ludy 🙂....ja som dnes akurat konecne vsetko ozehlila a ulozila do skrine...pre malu samozreje..velke zehlenie ma na starosti tato 😀...😉...aach jo...ale mam dost 😝 ...uz nech sme neni kinderko 🤐 😵 😀

ludy
autor
22. nov 2007

Inak dnes na mna doslo tak trocha nevolno sa mi tak velmi rozbusilo srdce az som sa prelakla ze co to 😕 normalne som mala chut ho chytit a ukludnit lebo som mala pocit ze mi vyskoci z tela.Dufam ze s malou to nezamavalo

julova
22. nov 2007

No veru...uz rob vsetko opatrne a pomaly...ani mne nedochadza aka je to zataz - cokolvek......si myslim, ved mi je fajn, zvladam...alene ne...uz mi neni dvacet 😀...a k tomu aj pupcok 😀...takze sa setri 😉

sloniiicek
22. nov 2007

caute babule, ste tu este?

julova
22. nov 2007

jasne 🙂..ahoj Andrejka 🙂...ako sa mate? kinderkovo? 😉

sloniiicek
22. nov 2007

akurat sme si pospinkali. 😉 manzel je na modelarskom kruzku, tak vyuzivam volny byt a som pri telke a chatujem. on neznasa, ked to robim naraz. 😉

a dnes ma taaak hrozne potesil. priniesol mi kyticku z 9 ruziciek, ze za kazdy mesiac tehulkovania. 😉

julova
22. nov 2007

joooj zlaty je 😵 🙂...moj dnes navaril a nakupil 🙂....

teraz si asi dost unavena stale, co? si aj ja spominam...sa to nedalo ovlaaadnut...som niekedy doslova spala postojacky s otvorenymi ocami ako kobyla 😀...a v praci to bolo desneeeee 🙂

sloniiicek
22. nov 2007

ani mi nehovor. v praci je to fakt niekedy blbe. 😝 navyse, ked mi je rano blbo. a poobede sme sa normalne najedli a zrazu to na mna prislo - bola som unavena ako kon. musela som lahnut.

jej a dnes ma potesila aj svokra. kupila mi ruzovy svetrik, ze citala niekde v knizke, ze ruzova farba ukludnuje a ja teraz potrebujem klud. 😉 bolo to take zlate, ze to mam na mikulasa. 😉

katka432
24. nov 2007

ahojte babule,ja som si vas prisla trosku pocitkat,bo ani nemam navas cas...mala je uz tyzden chora,chuda moje,a cely den len place a vyzaduje si moju pozornost,tak ju len na rukach nosim 😅

kika25
24. nov 2007

Ahojte Racanky, aj ja som 😵
My sme sa tiez brali v kostole Sv. filipa a jakuba, hostina bola v Baronke, plna spokojnost 🙂
Navstevujete aj materske centra? Viete mi nejake odporucit? I ked my kym sa k tomu dostaneme, pretecie v Dunaji este vela vody...

katka432
24. nov 2007

kika,poradit ti neviem,bo to este mi nenavstevujeme,ale chystame sa,ajked sa chystame uz asi 2mesiace.. 😅 ak sa tam nahodou dostaneme,tak ti dam vediet 😀

ludy
autor
25. nov 2007

Katka vsetko najlepsie k menina 😀

katka432
25. nov 2007

jej,ludy dakujem,si zlataaaa 😀

lucik_lucik
26. nov 2007

Ahojte,
tak sa hlasim uz z domu a vitam vsetky nove (myslim, ze zatial buduce mamicky).
Cesta lietadlom dopadla celkom ok, aj ked mi Giulia nechcela v lietadle papat a tak ju boleli pri pristavani uska ☹
Cestu naspat zvladla v pohode (isli sme autom), co som ani neocakavala, kedze ju teraz trapia zubky ☹

Katka - vsetko naj k vcerajsim meninam. Je mi luto, ze je Neita chora, dufam, ze sa cim skor uzdravi. Aj my by sme chceli chodit plavat do PK. Od kolkych mesiacov chodite vy?

Ludy - aj moj posledny mesiac bol najtazsi, ale potom som si povedala, ze si ho este uzijem iba s manzelom poslednykrat v 2, posledny vikend pred terminom sme boli na velky nakup na posledny tyzden, co mi ostaval, zobrali sme si DVD a v noci isli do porodnice 😉 To DVD sme uz nedopozerali 😉 Takze nakoniec to zbehne, ze nebudes vediet ani ako.

Kika - ahoj, vitame ta, my zatial materske centrum nenavstevujeme, ale v buducnosti sa chystame.

radulka77
26. nov 2007

ahojte budúce mamičky a mamičky.. chcem vás poprosiť o radu, zháňam dáky dobrý tip na reštauráciu v BA vhodnú na svadbu.. nie pre seba 😉 Ak máte dobré skúsenosti prosím napíšte mi do ip! ďakujeeeeem 🙂

kika25
26. nov 2007

Vdaka za privitanie kočky 😵 Neviete mi poradit, ako to v Raci funguje s privitanim deticiek do zivota? Viem, ze to byva 2x rocne...to nas pozvu z miestneho uradu?

katka432
26. nov 2007

lucik,to som velmi rada,ze ste cestu zvladli v pohodicke 😉
mi chodime od septembra cize od pol roka..ale tento mesiac nechodime,koli chorobe,ale od januara by sme chceli zacat zasa
kika,tak o tom teda neviem nic 😖 mi sme nemali ziadne uvytanie

katka432
26. nov 2007

radi,ja mam typov dost,lebo s tym skoro pracujem...v akej lokalite by si chcela??

dandy24
26. nov 2007

ahoj,aj my sme z race ,luci pamatas stretli sme sa ej u lekarky 😉

katka432
26. nov 2007

dandy,ahoj,vitam ta

dandy24
26. nov 2007

vdaka ,ja som si vsimla tuto temu az teraz a musim si precitat co uz ste prebrali nech sa neopakujem 😉

sloniiicek
26. nov 2007

ahojte babule. tak ja som tento tyzden na pn. ☹ akosi som prechladla. ☹ dufam, ze to babatko neohrozi. 😒

katka432
26. nov 2007

dandy,no vela oho na citanie nemas 😀
slonik,drzim prsty,neh si co najskor fit 😉

dandy24
27. nov 2007

ahoj.katka uz som vas precitala 😉 a som rada ze toho este nebolo vela,ja byvam v raci 15.rokov ale mala som tu vela kamaratiek a kamaratov tak som sem chodila uz skor do kina a tak.my byvame hore na kopci na zvoncekovej takze dole chodim autom a dnes nas dobre zasnezilo tak som zvedava ako zidem pre detiska do skoly,inak ja som tu medzi vami stara kofola 😀 .o materskom centre viem ze je v krasnanoch nad masiarstvom tusim sa vola racik a este rodila som tri krat v ruzinove 😝