Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

juliar
6. máj 2010

ahojte kocky, neviem z akeho dovodu mi admin zmazal prispevok :( , tak som vas pozvala na burzu osobne.

nasla som tu kopec tem o burzach akurat ze nasa nie je v materskom centre, ale v inej tiez neziskovej organizacii, vstup je zdarma! pridite pozriet. rada odpoviem cez IP

snehulienka
9. máj 2010

cafte

stretko obnovit -suhlas

juliar
10. máj 2010

uz sme vas daaavno nevideli, takze by sme prisli radi, teda ak to nebude v case ked emma spi (14:30-17:00) to je jediny ces ked si mozem v klude navarit, porobit na PC, malovat alebo upravit fotky. ked sme pri fotkach, ak bude pekne, tak mozeme zase nieco nafotit 🙂 deturence uz bezkaju, takze to bude super.

snehu, ako sa ty vobec volas? ja ta neviem najst v tom zozname 🙂 napis do IP.

sloniiicek
10. máj 2010

caute kocky. neviem, ci som sa vam stihla pochvalit, ze som sa dala na pecenie marcipanovych torticiek. tu je moj posledny vytvor. 🙂 zvysne, ak sa chcete pozriet, su tu. http://www.facebook.com/album.php?aid=2049903&i... a uz sa aj sestra moja na to chytila. chi chi. 😀

lillian
11. máj 2010

aj ja suhlasim s obnovenim stretiek 🙂 Patko spava este 2x denne, takze nam vyhovuje termin od 11.00 do 15.00 a potom cca od 16.30.
sloniicek, torty vyzeraju mnamky, hlavne ta slzicka modra (alebo fialkova) vyzera uplne super 🙂

juliar
12. máj 2010

slonik. mne sa sem nedaju pridat fotky (stali mi vypisuje ze mi selhal plugin) ale mozes mrknut na http://picasaweb.google.com/juliaracakova/Emmka...
to bol moja posledny vytvor.
posli recept na marcipan! ja robim marcipanovu tortu len na velke oslavy. ale co mam recept, tak je nejaky nespolahliny lebo vzdy mi vyde inak. raz je suchy a lame sa raz je taky mazlavy... ty mas aku skusenost? ozaj a ako si robila take kvietky na zelenej slzicke? a cim to farbis?

juliar
12. máj 2010

nam tiez vyhovuje najviac termin okolo 11:00, aspon do leta kim nebyvaju horucavy.

erika107
12. máj 2010

Caute babulky

konecne to tu zacina ozivat 🙂 nam zase vyhovuje len do 11,00 lebo okolo 11,30 chodi spinkat apredtym este obeduje ... a potom poobede okolo 15,30 mozeme... a tiez zálezi od toho ci nebudeme mat nahodou rehabku alebo cviko nebodaj neakeho lekara tak my by sme nechodili pravidelne :( ...uff je to problem zladit nase deticky 🙂 ... inac ak by sa VAm chcelo tak niekedy sa mozete dojst pozret aj ku nam na ihrisko :o) by mali deturence zmenu :o))

juliar: mala je uuuuuuuuuuuuzasna krasna velka slecna :o) tato nech si pripravy zbrane :o))

adi: tie tvoje torty nemaju proste chybu musim dojst ku tebe na kurz pecenia... neviem sa ku tomu odhodlat kukam stale po nete brazdim a hladam a ne a ne sa odhodlat :(

lillian
12. máj 2010

no baby, ja zasnem nad Vasou sikovnostou, vyzdoba torty je nad moje sily, ja iba obdivujem tych, ktori to vedia. 😔 moj marcipan dopadne vzdy katastrofou 😀

sloniiicek
13. máj 2010

juliar - uz som davnejsie okukovala torticku, co mala emka. ale som nevedela, ze si to robila ty. je kraasna. klobuk dolu. ja som skusala robit z mliecneho marcipanu a potom MMF. ale ten MMF sa mi akosi nedari. a chutovo viacej chuti rodine ten mliecny. poslem ti recepty cez IP. a tie kvietky su spravene s vypichovacom na gerbery. na tej slze. a farbim to potravinarskymi farbivami - gelovymi.

a erika - treba sa odhodlat skusit to prvykrat a uvidis, ze to pojde. a chyti ta to.

a co takto stretko o 9.h alebo 9.30h? to by vam nevyhovovalo?

erika107
13. máj 2010

Adi: to je rozumna hodina 🙂 to mi je este maly ako tak k svetu 🙂 xixi len den bude problem dat asi to bude o dohodnuti den predtym najlepsie lebo neda sa fixne urcit jeden den v tyzdni to je tazke

lillian
13. máj 2010

priznam sa, ze tak skoro sme vonku este asi ani neboli 😅 no, prisposobime sa, ak Patrik nebude este spat...

juliar
13. máj 2010

ahojte.
my sme tiez o 9:30 este v pizame 🙂 ale ak by sa to dalo na 10:00 tak to by sme hadam stihli 🙂
nam priebezne vyhovuje kazdy den okrem stvrtka.

slonik dik. inak kde si zohnala ten kukuricky siru. to ani neviem co je 🙂

beju
14. máj 2010

No pre nás to nie je moc dobré. Julka spinká od 10,00h asi tak hodku, hodku a pol a potom poobede okolo 15,00-16,00h si dá šlofa tak na hodku cca. Ale to mi pospí aj v kočíku na prechádzke, takže my by sme boli radšej za poobedňajšok.

Eri chodievaš občas s malým na to ihrisko oproti policajnej akadémii?

juliar
14. máj 2010

a co tak om 17:00. je vam to neskoro? to je dobry ces aj na leto, lebo nie je uz tak horko.

erika107
14. máj 2010

beji: jj chodievam tam pravidelne s mateskom aky mate kocik? my X-landera orandzoveho :o)) mozno sme sa tam videli ale nespoznali :o))

sloniiicek
14. máj 2010

no, teoreticky by to mohlo byvat aj o 17.h. to by sme mohli stihat aj po plavani, ked bude teplo.

sloniiicek
14. máj 2010

ale v utorky poobede chodievam k nasim. to chodi manzel do dielne - vedie modelarsky kruzok. aspon do konca juna. potom maju prazdniny.

beju
15. máj 2010

Nám by to o tej 17,00h bodlo - ako Julie vraví v lete to bude príma. Eri ja mám červený kočár Peg Perego SKATE-ťáka. O.K.tak najbližšie budem číhať na oranž X-Landera 🙂))))))) a aspoň trošku skecneme 🙂)))

juliar
17. máj 2010

uz som myslela ze zvolam nejake stretko, ale je tak podpsa 😝 , ze ani neviem ci pojdeme von....
dnes to vyzera len na nejaku navstevu, alebo nejake materske centrum...

sloniiicek
17. máj 2010

juliar - presna ako pises. je to strasneee. ☹ ani von sa neda chodit. ☹

sloniiicek
17. máj 2010

inak kocky, vyzera to tak, ze sa zaciname pytat na zachod. jupiii. mozno sa do 2 rokov odnaucime od plienok uplne. bola by som celkom rada. len nie vzdy stihneme dobehnut na nocnik alebo WC. 🙂 ale konecne sa to v nej prelomilo. a este jedna super sprava uz 2,5 dna spime bez dudlika. resp. v pusinke. pokrok je, ze ho drzi len v rucicke alebo dokonca bez neho. ale zas na druhej strane dlhsie jej trva zaspinkat. tak dufam, ze aj dudlika sa uz postupne zbavujeme. 😀
a este dokonca sa nam rozjedlaaaaa. co je uzasne. taka som rada. uz spapa dokonca aj masko. od minuleho tyzdna

juliar
17. máj 2010

eee slonikiiicek to je zmien a pokrokov 😀
ako ste to urobili s tou dudkou? to sama od seba? emma je cim dalej tym viac dudlikova. -aj cez den, nie len pri zaspavani. este mi to nevadi, ale ak by sme nebodaj chceli ist do skolky tak sa toho zrejme treba zbavit, ale asi aj koli zubkom, tak sa pytam ze ako ste k tomu dosli. pripadne daj typ aj na lepsie papanie -aj s tym bojujeme. a kedze je krpata, nechcem ju nechat len tak kolko zie, tak ju furt nahanam s nejakym jedlom a emma nic nechce.. 😉

este sa chcem vsetkych opytat ako riesite (ako by sa idealne malo riesit 😀 ) ked moje dieta berie hracky, pripadne aj bije ine deti. mate s tym skusenost.?

sloniiicek
18. máj 2010

juliar - tak to sme nejako sami do toho prisli. jednoducho som jej povedala, ze nech ma dudusku vrucicke, ze je uz velka slecna. a chvilu ju drzi a potom odhodi, alebo si ju nevsima. aj tak sa s nou viacej hrala a kusala do nej. 🙂 ale ma to nevyhodu, zacala sa ku mne viacej tulit, ked ide spinkat a jeduje sa, ze este nechce spinkat. a vcera vecer mi musela zaspat v naruci a potom som ju prelozila do postielky. tak neviem, ci to ma zmysel ju takto odnaucit. ☹

inak s tym bitim mi ani nehovor. my mame take problemy? ☹ musi sa potom ospravedlnit, alebo ide do kuta alebo ju capnem naspat po rucicke. neviem, ako to riesit. :-/ a pritom si trufne aj na vacsich od seba.

juliar
18. máj 2010

to je super ze sidala tak povedat -ze je velka 🙂
my sme tak emmku naucili zaspavat samu -ze je velka slecna a zaspinkava sama. co je suoer. dam jej este trochu cas a potom skusime aj oddukovavaci proces. ona ho ale vazne saje. aj nadranom sa obcas zobudi. najde na posteli dudku da ju dopusky a zaspi opat 🙂 to sa mi na tom paci. ale skor ci neskor musi ist prec, to je jasne.

co sa tyka bitkarstva tak to riesime asi podobne, ospravedlnenie, kut, alebo ina izba. pbvas aj po zadku. nerada by som to ale riesila bitkou, lebo tazko jej potom vysvetlim ze deticky sa nebiju ked jej dam z otocky ja. i ked nie som zasadne proti "zadkovej" metode. u nas to vecinou funguje (ale vecsinou nie pri bitke, skor ked nepocuva) tak, ze jej vysvetlim ze ket to bude robit dam jej na tri po zadku a zacbnem ratat jeden, dva a vacsinou prestane. ked nie samozrejme ce jej musim capnut, inak by to nemalo do buducna vyznam. ale vacsinou posluchne a sama krici tri pet 🙂

sloniiicek
23. máj 2010

aj ja pouzivam pocitanie do troch. ked nieco nechce spravit alebo nieco robi zle. aj u nas to vacsinou funguje. alebo potom ten kut. to je tiez super. lebo potom pride a musi sa ospravedlnit.

sloniiicek
23. máj 2010

caute kocky. chcela som sa vam pochvalit mojimi novymi tortickami. 🙂

juliar
25. máj 2010

jeee super su torticky. lienka je veelmi mila 🙂
ale najlepsie su tie srdieckove prsia 😀 😀 😀
nieco take som planovala muzickovi k 30-ke, ale nestihla som ☹
tak mozno to skusim k jeho 32ke - ako programator to poklada za jubileum 😀

sloniiicek
26. máj 2010

chi chi juliar, aspon mas inspiraciu. vobec to nie je tazke. 🙂

erika107
31. máj 2010

caute babulky tak pridam teda aj ja moj vytvor sice neni taky prekrasny ako su vase ale ucim sa :o) ...

juliar nerobis nahodou s MMF? a baby co robite ked si zapackate tortu /potahovku / kremom?