Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

juliar
31. máj 2010

ahoj erika.
este som si tortu kremom nezababrala, ale asi by som to zababrane miesto otocila dozadu 🙂
utrela servitkou a moznom na prst trochu vody a rozotriet. a potom by som tam dala nieco z marcipanu.
nerobim z MMF, vlastne ani neviem co to je. 🙂

erika107
1. jún 2010

to som spravila ze som to maskovala :o) ... ja som myslela ze mate neaky trik... no a mmf je ta hmota z tych penovych cukrikov :o)

sloniiicek
2. jún 2010

caute kocky, tak toto su moje torticky k MDD. 🙂 jedna krsnatku eliske a druha pre martinku.

juliar
30. jún 2010

juuuj tu sa to vobec nehybe.

slonicek. to je super torticka pre dievcatko. ja planujem emmke urobit taku ked bude vecsia. iba mi napadlo ako ste to krajali?

konecne prislo leto. sme u nasich a zacali sme odplienkovavanie 🙂
celkom sa nam dari. dufam ze uz do konca tyzdna budeme bez plienok uplne. po dvore je to v pohode, ale ked ideme do obchodu, alebo hocikde autom, tak radsej davam este plenusku.

teraz cez prazdniny budeme asi vsetky rozbehane, tak vam prajem pekne leto, vela zabavy, vody a srandy

juliar
30. jún 2010

ozaj. este som sa zabudla opytat. nepoznate krasnanske kupalisko?
ako je to tam pre deticky? aka je voda? studena? ak je tam ihrisko, je v tieni?
dik

sloniiicek
2. júl 2010

juliar - tiez sme zacali davat plienku dole. tak som zvedava, ako dopadneme my.

v krasnanoch na kupalisku som uz sto rokov nebola. ale byvala tam vzdy studena voda, tak ako v raci.

a ta torta sa krajala tak, ze sa najskor babika vybrala a potom jednoducho rozkrajala. 😀

juliar
20. júl 2010

cauje baby.

tak ako ste prezili tie tepla?
V Ba. bolo priserne. boli sme sa "schovat" u nasich. maju stary chladny rodinny dom, takze sa dalo prezit. Doma sme ani spat nevedeli. inak boli sme na krasnanskom kupku. bolo celkom fajn. podla mna prijemna voda. boli sme vzdy az poobede, takzxxe v deckom sa to trochu zohrialo. v plavecmo bolo emme po 5minutach uplna zima. ale inak sme sa vysantili. maju aj kofcu, nanuky a pizuu, takze sme boli az do 19:00 a nevarila som veceru 🙂

nasla som stranku kupaliska v HAinburgu. pocula som zatial same dobre hodnotenia, ale od ludi co nemaju deti. nebol tam niekto? ked bude zase teplo, isto tam pojdeme pozriet.

tak sa pekne dovolenkujte

lenocka84
20. júl 2010

ahojte koceny
je tu nejaka co ma aj mensie babo a je z race? kamoska na kocikovanie by bodla 😉 😉 😉

sloniiicek
15. aug 2010

ahooojte kocky. tak opat po mesiaci domaaaa. 🙂 dufam, ze ste vsetky ok. bolo naaam perfektne. boli sme v caravane, co maju svokrovci. bolo super. najskor sme boli 2 tyzdne s ocinnkom a z toho 1 tyzden s mojimi rodicmi a druhy tyzden sme zostali ja s martinkou a so svokrovcami a mladsim svagrom. totizto tyzden co sme boli sami sme mali horsie pocasie a svokrovcom bolo luto, ze sme si to tolko neuzili. tak nas nahovorili nech zostaneme s nimi. a nas ocinko isiel domov do prace. vcera sme sa akurat vratili.

zatial tolko, prezili sme to perfektne. martinka bola super.

nez
21. aug 2010

@juliar neviem ci je to aktualne pre teba...ale...na krasnanskom kupalisku je hrooooozne studena voda....my sme sice z krasnan, ale chodili sme radsej na to racianske ako sem k nam, aj ked ani tam to nebola velmi slava...voda sice nie studena, ale vsade len sucha trava, hrozne wecka, hrozne vela ludi....najlepsie sa nam osvedcilo rakuske kupko v Brucku....

juliar
7. sep 2010

Cafte baby.
Tak to vyzera ze mame po lete. Podla mna bolo velmi kratke a intenzivne.
Ani sme nestihli vynosit kratasky a letne satocky, hlavne ze mame polovicu satniku letne vecicky 🙂

Co tak dat nejake stretko? Napriklad v sttedu 22.9.
Pisem to dopredu, lebo sem uz vela ludi nechodi, tak nech sa stihneme zmobilizovat.
Navrhujem cas o 10:30. Miesto nase nove ihrisko pred barakom (medzi ulicami Uziny a Sedmelijska)
Pride niekto????

juliar
7. sep 2010

nez:
dik. aj my sme sa dlho chystali do rakuska a nejak nam to nevyslo a potom uz bolo zima.
boli sme par krat na krasnanskom, lebo tam boli znami. chodili sme vzdy poobede len na 2hodky. voda uz bola trochu ohriata, tak sa dalo. Ale ked bude este teplo, tak urcite pomezime do rakuska. vraj je to tam neporovnatelne.
dik.
caf.

sloniiicek
7. sep 2010

@juliar - ak nezabudnem na to, tak my by sme mohli prist. 😀

erika107
7. sep 2010

Ahojcek babulky tak to je cas kedy moj maly chodi spinkat tka mi isto neprideme :( ... a taktiez mam termin u ocnej :(

erika107
10. sep 2010

@beju ahojcek tak ako ste v poriadku po tom dnesnom pade z hojdacky? dufam ze ste nemuseli ist na kramare zlaticka.

beju
10. sep 2010

Eri dúfam všetko o.k. boli sme s mužom na Kramároch, šiť netrebalo, rontgen tak isto čistý - žiadny otras mozgu, no máme ju 2 dni pozorovať.
Strašne som sa zľakla bola to stotina sekundy, veď sa tam hojdáme takmer každý deň!!!!!!
ďakujeme, že si na nás takto pekne myslela. 🙂)))

lenocka84
15. sep 2010

ahojte
je tu nejaka mamicka z race ktora ma mensie dietatko na kocikovanie?

blesura
16. sep 2010

Ahoj juliar,
tak my by sme sa tam mohli nachadzat vtedy 🙂 chodime tam casto a okolo 10tej chodime z domu...no nejako sa obchadzame, lebo sme sa uz davno nevideli...
Adi, pridte aj vy s Martinkou!

lillian
20. sep 2010

ahojte, my neprideme, mam tu mamu, tak si uzite stretko 🙂

sloniiicek
20. sep 2010

caute kocky. tak my nakoniec nemozeme prist, lebo sme chori. martinka mala cez vikend teplotku a sopliky a mna to chytilo dnes. dufam, ze nam to nabuduce vyjde.

juliar
22. sep 2010

joj skoda slonicek. aj nas to drzi, ale pojdeme, lebo je vonku pekne, len musim davat pozor na ine deti, nech ich emmka neobima 🙂

lilian na vas som sa spoliehala 🙂 ved to mate najblizsie, tada o dve poschodia dalej ako my 🙂
pripadne posli Patka s mamkou 🙂

tak sa vidime asi len s Oliverkom ako vcera 🙂

Takze predbezne navrhujem dalsie stretnutie o tyzden 🙂 tada ST. 29.9 o 10:30 ihrisko medzi ulicami Uziny a Sedmelijska. Tesime sa na vsetkych aj na "krasnanky"

sloniiicek
22. sep 2010

@juliar - to je tiez streda? ak budeme moct, tak by sme rady prisli. 🙂

juliar
5. okt 2010

jeee prepac sloniiicek az teraz si pozeram konika. Boli sme zase chori, takze sme tam neboli, dufam ze ste nas tam necakali. a asi ani zajtra nepojdeme ked je take hnusneee pocasie. Cely september sa nam vracali nadcha a kaslanie, tak nechcem aby zase osoplavela. Ale ked bude krajsie pocasie, tak urcite zase napisem. Uz sme martinku davno nevideli tak sa rada stretnem.... a teda aj s ostatnymi.

juliar
5. okt 2010

Ozaj, este mi napadlo chystame sa zo segrou na burzu do Rakuska (ak to niekto poznate autokino pri Schwechate).
Ak by sa chcel niekto pridat mozete mi napisat do I.P. a dohodneme sa. Isli by sme asi tuto sobotu 9.10 (pripadne o tyzden neskor.)

katka1981
16. okt 2010

Ahojte, byva niekto z okolia Stupavskej?

@lillian, ahoj, ako sa mate? Co Patulko? Som ti volala, ale asi si nemohla...

lillian
17. okt 2010

@katka1981 ahoj kati, mame sa choro. ☹ Poslala som ti ID. 🙂

maatuulka
22. okt 2010

Ahojte maminy, mi sme tu dllho neboli, a ako vidim ani asi vy.. dajako to tu ochabuje, asi je dost prace s krpcami 😉 mi sme zacali chodit do toho Klubu matiek s detmi a musim povedat, ze tam je super .. inak neviete nahodou o niekom kto by kupil cestovnu postielku Hauck? Snazime sa ju predat, zabera nam miesto 🙂

katka1981
22. okt 2010

@maatuulka, ahoj, do akeho klubu, kam presne chodite? dakujem

maatuulka
23. okt 2010

Ahojky, je to Klub matiek s detmi a to je na Zarnovickej v Kulturnom stredisku na prvom poschodi 🙂

katka432
23. okt 2010

ahojte,babule....po dlhom dlhom case som sem zabludila..a normalne nechapem,cely konik zmeneny,vobec sa tu nevyznam...erika,katka,asi mi budete musiet dat skolenie,bo som z toho puk..hihi
pozeram,ze raca sa rozrasta...slonicek,gratulujem 🙂
juliar,vy ste tiez krasne podrastli..