Je tu niekto z Bratislavy z Rače na prechádzky?

ludy
3. nov 2007

nachadz sa tu niekto z BA Raca.Ja som tu pristahovalec a hladam niekoho na prechadzky ked sa nam babo narodi teda v polovici januata

lenocka84
2. mar 2011

@akramuscha no boli sme s jankou von, cca okolo 2hej vyrazame. a byvame uplne na konci ako je zdravotne stredisko
my pojdeme, ale ona bude este volat, bo chystaju na oslavu 🙂

jenny1988
2. mar 2011

@akramuscha
@lenocka84 áno áno ja zavolám zajtra, že čo a ako. Na lenku už číslo mám keďže mi volala a jani na teba som si tu už vylovila v správach 🙂

lenocka84
2. mar 2011

@jenny1988 sa snaz nech pekne vybavis 🙂

jenny1988
2. mar 2011

@lenocka84 No tak manžel pôjde s malým von poobede. Doobeda pôjdem do posilky a tipujem, že po takom dlhom čase budem odpálená a zalomím to na gauč :D Keby sa náhodou niečo zmenilo, že pôjdem von, tak určite zavolám 😉

lenocka84
3. mar 2011

@jenny1988 ma zradzas s tym cvicenim? no teda 😀

jenny1988
3. mar 2011

@lenocka84 Nie nie 🙂 veď nejdem na zumbu, idem iba do posilky na bežiací pás... už musím začať niečo so sebou robiť 🙂

lenocka84
3. mar 2011

@jenny1988 ja to zacnem liposukciou co som si kupila poukazy, ultrazvukova

akramuscha
3. mar 2011

@lenocka84 Ahoj, dnes sa nám opäť zozimilo ☹, pôjdeme von okolo 1 a pôjdeme smerom k Barónke, no keďže je dosť chladno a malý sa len teraz vystrábil z prechladnutia, nebudeme dlho. Poslala som Ti číslo do pošty, keď budete von, ozvite sa.

lenocka84
3. mar 2011

@akramuscha ahoj, u nas zavisi podla spanku. aktualne spinka, tak uvidime, kazdopadne ti potom crn ci ste este vonku a kde

akramuscha
3. mar 2011

@lenocka84 v poriadku, tešíme sa, ak sa nám podarí stretnúť sa

lenocka84
3. mar 2011

@akramuscha podobne 🙂

jenny1988
4. mar 2011

@akramuscha
@lenocka84 Baby dnes nepôjdete von?

akramuscha
4. mar 2011

@jenny1988 Ahoj, my sme už dnes boli, urobili sme si trojhodinovú prechádzku cez poludnie, ale mohli by sme sa dohodnúť na zajtra, má byť ešte takto pekne slnečno, čo povieš?

jenny1988
4. mar 2011

@akramuscha No my máme zajtra veľkú oslavu, lebo malý mal teraz rok a manžel 30ku takže zajtra nemôžme :( Ale v pondelok, keď bude pekne tak sa môžme dohodnúť a snáď to už vyjde 🙂

akramuscha
5. mar 2011

@jenny1988 🙂, želám obom chlapcom všetko dobré, poriadne oslávte a vidíme sa v pondelok

lenocka84
5. mar 2011

@akramuscha ahoj
dnes sme doma aj my, vcra som cestovala
idete von?
ked je tak kraaaasne

jenny1988
6. mar 2011

@akramuscha Ďakujú veľmi pekne. Bola oslava veľká a až teraz som sa dopracovala k pc, že sa mi ho chcelo zapnúť 🙂 Zajtra zavolám, keď pôjdeme von, cca okolo 2 -3, len popri tom si musím odskočiť, kamoška mi donesie telefón, lebo ten môj starý náhradný už len tak tak ide 🙂

@lenocka84 Leni a ty zajtra tiež pôjdeš von, či?

lenocka84
7. mar 2011

@jenny1988 a kedy? sak volaj ked pojdete alebo co

jenny1988
7. mar 2011

@lenocka84 No pôjdeme cca okolo 14tej von, len pôjdeme ešte do parku nech si troška pochodí, ale o 15tej ho šupsnem do kočíka na spánok 🙂 Veď volám 🙂

lenocka84
7. mar 2011

@jenny1988 aj my budeme asi vonku spat 🙂

akramuscha
7. mar 2011

jenny1988 lenocka84, baby volajte, budeme tiež von okolo 14 🙂

lenocka84
7. mar 2011

@akramuscha tak urcite chod nasim smerom 🙂 my vyrazame cca o tej 14tej, janka pojdu asi do parku 🙂

akramuscha
7. mar 2011

@lenocka84 ok, o 14 vyrážam, takže okolo pol určite budeme pred Billou, číslo na mňa máš, inak veľký hnedo biely kočík 🙂

jenny1988
7. mar 2011

@lenocka84
@akramuscha Aj my sa pridávame, večer pôjdeme do avionu tak tam s malým budeme cupitať, takže hneď pôjdeme za Vami 🙂

lenocka84
7. mar 2011

@jenny1988
@akramuscha oka takze cca medzi 14-14:30 sa vidime 🙂

kathynka
21. mar 2011

nebyvate niekto v okoli figara? opatrujem tam 2 dievcatka - sophiu (3r) a lauren (6mes) a radi by sme sli s niekym spolocne na prechadzku...

juliar
25. mar 2011

Ahote Racanky.
Zo smutkom (ale aj s radostou) vam oznamujem ze sme sa pred 1,5 tyzdom prestahovali z Race do naseho noveho domceka. Takze sa v podstate s vami lucim, ale snat sa este niekdey stretneme niekde v meste, alebo na ihrisku ked pojdeme niekedy okolo...
Pozdravujem hlavne susedky Lenku s Patkom a Zuzku s Lukaskom...
Posledny mesiac bol uplne sialeny, dorabky, stahovanie... a to nehovorym o tom ako sa nam byva v nedokoncenom dome bez podlahy, dveri, prkinka na zachode.... ale dnes aspon konecne dorazili spotrebice... takze sa snat Emmkine narodky zachrania. Uz som sa bala ze miesto vareneho slavnostneho obeda objedname svokrovcom pizzu 🙂
Kazdopadne vam dakujem za vasu spolocnost... bolo nam v Raci dobre 🙂

juliar
25. mar 2011

Ozaj aj mi mame este jednu malu novinku, ktora sa este bude par mesiacov ukryvat v brusku 🙂
Na svet by malo prist koncom septembra, ale zrejme aj skor, ale o tom je asi este predcasne hovorit...
Sloniiicek, tak gratulujem k vasemu chlapcekovi. My este nevieme, ale dufam ze to bude zase baba 🙂

lillian
31. mar 2011

@juliar jeeej Juli, tak to Vám gratulujem z celého srdiečka 🙂 Potom daj vedieť, či máte v brušku princeznú, alebo chlapčeka. U nás to je už jasné- máme ďalšieho chalana.
Ďakujeme za pozdrav, budete nám tu chýbať, tak keď budete niekedy v týchto končinách, určite sa ozvite. 🙂
A len tak btw - pripomínam fotky 😉

juliar
1. apr 2011

Dik Leni, jasne ze dame vediet 🙂
Drzte sa! Myslim na vas, ale zatial sme este stale nerozlozili pocitac kde su fotky (len notebook), neni este dokoncena podlaha, takze sme este nechceli ani stahovat velky stol, ktory stale caka v garazi...
Ale kludne sa pripominaj 🙂 papa